Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Filmové stopy

Filmové stopy

Zajímá vás, jak teď vypadá fabrika z filmu Marečku, podejte mi pero? Každý druhý víkend nový film

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Přečetli jsme

Přečetli jsme

Noviny, časopisy, weby, nic zajímavého nám neunikne. S naším komentářem pak ani vám

Vaše dopisy

Vaše dopisy

V koši nekončí, ani v tom virtuálním na obrazovce

Premiéry Pavla Přeučila

Premiéry Pavla Přeučila

Filmové hity. A kdy jindy než ve čtvrtek

Sobota Pavla Přeučila

Sobota Pavla Přeučila

O víkendu jen lehčí čtení od našeho komentátora

Vycházející české hvězdy

Vycházející české hvězdy

Je jim sotva přes dvacet, přesto již nastartovaly raketovou kariéru

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Uplynulý týden očima šéfredaktorky. A zvířátko nakonec

Český poutník

Český poutník

René Flášar a jeho dobrodružné putování Českem na našich stránkách

Kultura

Kultura

Knížky rádi čteme, rádi o nich píšeme. Nechybí exkluzivní recenze

Kauza uprchlíci

Kauza uprchlíci

Legální i nelegálni migranti je problém, který hýbe Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Nepoučitelná Partyšová rozvrátila další manželství. A zase klofla milionáře. Čtěte, kdo podlehl jejím půvabům tentokrát

14.03.2015
Nepoučitelná Partyšová rozvrátila další manželství. A zase klofla milionáře. Čtěte, kdo podlehl jejím půvabům tentokrát

Autor: Facebook

Popisek: Po rozvodu s nevěrným Josefem Koktou neztrácela moderátorka Gábina Partyšová čas. Už má zase po boku milionáře, a tentokrát mnohem mladšího a pohlednějšího, než byl její první 'model'.

Poté co zkrachovalo její manželství s pohádkově bohatým Josefem Koktou, opět zalovila v podnikatelském rybníčku. A ulovila pořádně zlatou rybku. Že je její nový partner ženatý a má dvě děti? To přece sexy Gábině nikdy nevadilo!

Její první manželství začalo skandálem a úplně stejně i skončilo. Sexy moderátorka Gábina Partyšová je ale zřejmě nepoučitelná. Po relativně krátkém vztahu s bývalým hradním mluvčím a expertem na etiketu Petrem Hájkem, o němž tvrdila, že pouze spolupracují, zacílila zbraně na dalšího pohádkově bohatého podnikatele. A na rozdíl od exmanžela Kokty je to navíc velký fešák.

S Farnbauerem poprvé ve společnosti - na reprezentačním plese Europe Easy Energy na Žofíně

S Farnbauerem poprvé ve společnosti - na plese Europe Easy Energy na Žofíně

To byl ale fofr

Identitu Gábinina nového přítele odhalil jako první server Super.cz. Je jím devětatřicetiletý podnikatel Daniel Farnbauer, který figuruje v osmi různých společnostech. Hlavně je ale předsedou představenstva a současně i jediným akcionářem jedné z nejvlivnějších českých finančních skupin FIP Group, která ovládá mimo jiné i Slovanský dům, významné obchodní a kulturní centrum na nejdražší pražské ulici Na příkopech. Dále je jednatelem jednoho z pražských pivovarů a mimo jiné působí ve třech developerských společnostech.

Gábinin nový vztah má však opět jeden a v jejím případě již tradiční háček – ještě o Vánocích trávil její vyvolený poklidné sváteční chvíle s manželkou Lucií a dvěma dětmi, dcerou a synem. Šušká se ale, že nyní je už dva měsíce rozvedený. Pokud tomu tak opravdu je, podlehl zřejmě Gábininým křivkám přímo raketovou rychlostí.

Lovy v zakázaných vodách

Partyšová je zřejmě nepoučitelná – rozvést svého vyvoleného se jí podařilo již v případě prvního manžela, s nímž má syna Kristiána. O jednadvacet let staršího podnikatele Josefa Koktu, který proslul svým vlivem především v reklamní branži, odvedla před více než deseti lety od manželky Aleny a dětí Aleny a Josefa. „Mrzí mě, že veškerý čas i peníze investuje do její kariéry, ale zájmy a potřeby jeho dětí jej nezajímají,“ řekla tehdy Blesku Alena Koktová. „K rozvodu mě donutilo hlavně to, že mi manžel neplatil na děti, nechtěl se se mnou a s dětmi finančně vyrovnat a měl nesmyslně velké investice do Gábiny.“

Dělit se o majetek tehdy Kokta rázně odmítl, a tak se nakonec s Alenou dohodli, že bude exmanželce a dětem jejich podíly deset let splácet. Výši svého majetku zveřejnit odmítl, krátce před rozvodem však prodal svůj podíl ve významné reklamní společnosti a proslýchalo se, že za více než sto milionů korun. Alena a Josef však nejsou jeho jedinými dětmi, z prvního manželství má totiž Kokta ještě syna Petra, který však prý jeho společnost vůbec nevyhledává. S Gábinou přidal do ‘sbírky‘ svých potomků ještě Kristiána, aby poté jejich manželství skončilo jako přes kopírák – sexy moderátorku opustil kvůli mladinké Ornelle Štikové, počtvrté se oženil a zplodil pátého potomka Quentina.

Gábina byla Koktovou třetí manželkou a i ji vyměnil stejně jako dvě předchozí ženy za 'mladší model'

Gábina byla Koktovou třetí manželkou a i ji vyměnil stejně jako dvě předchozí ženy za 'mladší model'

Jde si tvrdě za svým?

„Gábinu lituju hlavně kvůli jejich synovi, protože kdyby nepřišla Ornella, přišla by jiná. Pepa je prostě takovej. Gábina si ale za to může sama. Ona ho přitáhla do médií,“ komentovala život svého exmanžela Alena Koktová v době, kdy vyšel najevo jeho poměr s Ornellou. Jenže Gábina prý jen moudře přivřela oči a nechala manželovým záletům volný průběh, když se její ‘zlatá klec‘ zhroutila jako domeček z karet. Kokta totiž o své miliony údajně přišel špatnými obchody na burze a ani moderátorka se ke konci svého manželství neslavným stavem konta netajila. „Teď doma vydělávám já. Musím se otáčet, abych naplnila rodinnou kasu,“ prozradila v létě 2012 serveru Super.cz.

Není divu, že jakmile dostala svobodu, začala se Partyšová poohlížet po novém partnerovi, o kterého by se mohla opřít. A že své sexy přednosti umí mistrně uplatnit, není žádným tajemstvím. Zatím není známo, zda již svého nového partnera nadchla jako kdysi Koktu pro svou nejblíbenější zábavu – procházky Pařížskou ulicí od jednoho luxusního butiku ke druhému. Nad jejím novým vztahem však visí varovný vykřičník, jehož varování nenaslouchala ani v prvním případě – muž, který opustí rodinu jednou, udělá to zpravidla znovu. A Lucie Farnbauerová k tomu moudře dodává: „Vše je velmi čerstvé a jediné, co mohu říct, je, přej a bude ti přáno.“

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh  na ');.

Vložil: Adina Janovská

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace