Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
S cestovatelem Milošem Beranem

S cestovatelem Milošem Beranem

... do Číny a dál, za exotikou. Trocha povídání a nádherné fotky

Fejeton Jiřího Macků

Fejeton Jiřího Macků

Každou neděli něco trošinku hlubšího k zamyšlení od doyena redakce

Koronavirus ´2020

Koronavirus ´2020

Vše o pandemii, která pokračuje i v roce 2021

Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosář Ely Novákové

TV glosář Ely Novákové

Co budou dávat v bedně? Víme

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Pražská doprava

Pražská doprava

Zajímavosti i aktuality

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Sobota Pavla Přeučila

Sobota Pavla Přeučila

O víkendu jen lehčí čtení od našeho kulturně politického redaktora

Premiéry Pavla Přeučila

Premiéry Pavla Přeučila

Filmové hity. A nově i ty televizní

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

Přečetli jsme

Přečetli jsme

Noviny, časopisy, weby, nic zajímavého nám neunikne. S naším komentářem pak ani vám

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Recenze

Recenze

Exkluzivní recenze o literatuře vážné, stejně tak i o detektivkách a jiných lehčích žánrech

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Utajená životní premiéra české femme fatale. Do čeho se pustila? Podívejte se, máme fotky. Tajnosti slavných

11.01.2015
Utajená životní premiéra české femme fatale. Do čeho se pustila? Podívejte se, máme fotky. Tajnosti slavných

Autor: TV Barrandov

Popisek: Česká femme fatale Kateřina Brožová je sice hvězdou televize Barrandov, ve spolupráci s konkurencí jí však nikdo nebrání. A tak ji brzy uvidíme i v 'primáckém' seriálu Svatby v Benátkách.

FOTOGALERIE Stále až neuvěřitelně krásná Kateřina Brožová překročila poprvé v životě práh posilovny, a ještě k tomu z donucení. Kdo ji k tomu přiměl a jak jí to mezi svalovci šlo? Podívejte se do fotogalerie.

V posilovně se Kateřina ocitla zcela výjimečně. „Já do posilovny nechodím a vlastně ani nijak necvičím. Postavu si udržuju tím, že jezdím na koni a mám hodně aktivit, ale hlavně mi dává hodně zabrat má práce. Nedávám si ani předsevzetí, že cvičit začnu, i když bych měla, protože mě občas bolí záda. Nedávám si žádná předsevzetí. Řekla jsem si ale, že v tomto roce budu víc dbát na své zdraví a občas odpočívat, případně se věnovat nějaké sportovní aktivitě. Což se mi zatím bohužel nedaří,“ přiznala herečka.

S kolegou Markem Vašutem tvoří hvězdný pár televize Barrandov

S kolegou Markem Vašutem tvoří hvězdný pár televize Barrandov

Zbrusu nová zkušenost

Elegantní, kultivované, a hlavně stále krásné Kateřině může leckterá kolegyně závidět. S noblesou se jí podařilo přejít od rolí sexy Barbie k oduševnělé a půvabné dámě středního věku, což nemohlo uniknout ani televizním tvůrcům. A tak není divu, že ji v současnosti můžeme vidět na obrazovce téměř denně. V těchto dnech navíc ‘naskočila‘ do dalšího úspěšného projektu – má za sebou první natáčecí den primáckého seriálu Svatby v Benátkách.

S dcerou Kačenkou

S dcerou Kačenkou

Kateřina Brožová bude hrát Kamilu Sobotovou, matku dospívajícího potomka, která podniká ve farmaceutickém průmyslu. Svůj úplně první obraz točila v posilovně, tedy v prostředí, které je pro ni zcela nové, doposud se ještě nikdy k tomuto způsobu udržování postavy neuchýlila. Nemá to totiž zapotřebí, sexy křivky, nad nimiž se stále mužům spolehlivě zamlžuje zrak, jí totiž nadělila mimořádně velkorysá matka Příroda.

Jak naskočit do rozjetého vlaku

Kostým, v tomto případě legíny a top bez rukávů, byla den předtím vybírat s kostymérkou a na svůj první natáčecí den dorazila usměvavá, odpočinutá po Vánocích a natěšená. „Když jsem si ráno dávala čaj a myslela na to, že jdu poprvé točit do nového prostředí a do hodně rozjetého projektu, trochu mě kolem žaludku zašimralo, to přiznávám. Ale jakmile jsem přišla na plac, nervozita ze mě hned spadla,“ prozradila herečka.

S Filipem Blažkem při natáčeí seriálu Svatby v Benátkách

S Filipem Blažkem při natáčení seriálu Svatby v Benátkách

Partnerem pro první dialog jí byl Filip Blažek, tedy Romeo, s nímž se v posilovně potkala. „Filipa znám z divadla, ale spolu hrajeme úplně poprvé. Pár dílů Svateb v Benátkách jsem viděla, mám tedy základní povědomí, oč v seriálu jde. Bohužel kvůli pracovní vytíženosti ho nestíhám sledovat pravidelně. O své postavě vím zatím poměrně málo a teprve se s ní sžívám. Jsem zvědavá, co Kamilu čeká a co jí autoři ve scénáři vymyslí, a těším se na to,“ říká Kateřina.

Krásné holky to mívají v životě těžké

Sexy blondýna, nad jejímiž křivkami se tají dech, zřejmě trpí syndromem krásek, pro něž je téměř nemožné najít normálního partnera. Muži si je totiž zpravidla pletou s módním doplňkem a často bývají velmi zaskočeni a rozčarováni, když zjistí, že panenka na ozdobu, s níž se chtěli především chlubit celému světu, je živá, myslící ženská, která má své názory a představy o světě a nechce být jen neustále postrkována podle přání svého ‘velitele‘. Nechtěla si to nechat líbit ani Kateřina, a to byl kámen úrazu.

Se Zdeňkem Tomanem po narození Kačenky

Se Zdeňkem Tomanem po narození Kačenky

Konec jejího manželství s pohádkově bohatým podnikatelem Zdeňkem Tomanem, s nímž má dceru Kačenku, se stal jednou z velkých kauz, které před lety plnily titulní strany českého bulváru. Scény ‘jako z Národního‘ a dokonce i podezření na domácí násilí přetřásala tenkrát celá společnost. Navzdory velmi vážným problémům, jimž musela čelit, a obrovskému tlaku, který s sebou nese medializace nejintimnějšího soukromí, Kateřina vždy dokázala zachovat slušnost a noblesu. „Bulvár vám věnuje víc pozornosti, než je zdrávo. Mnohdy i víc, než je člověk schopný sám unést. Naštěstí jsem všechno, co se o mně psalo, ustála, ale obnášelo to hodně energie a času,“ říká.

Na urážky je nejlepší vůbec nereagovat

Herečka nikdy usilovně nesháněla dalšího partnera. „Nejsem typ, který vedle sebe musí mít někoho za každou cenu. Za to, že jsem se dokázala postavit na vlastní nohy, jsem životu vděčná,“ řekla již před lety v rozhovoru pro Právo. Takový přístup však muže většinou inspiruje ke zvýšení aktivity, protože případné vítězství považují za mnohem cennější. A tak není divu, že se kolem ní točili pánové, kteří byli přesvědčeni, že jí mají co nabídnout.

Známý slovenský podnikatel Peter Kovarík nešetřil po rozchodu na její adresu urážkami. Kateřina to ustála s elegancí dámy.

Známý slovenský podnikatel Peter Kovarčík nešetřil po rozchodu na její adresu urážkami

Několik let se po jejím boku objevoval známý slovenský podnikatel Peter Kovarčík, který o ní po rozhodu prohlásil, že byla nejdražším eskortem jeho života. Svými nevybíravými komentáři na hereččinu adresu však jen potvrdil platnost prastarého pořekadla o mužích, kterým se prý žena nikdy nezavděčí: když dá, je to ka, když nedá, je sě. I z tohoto konfliktu, který si bulvár s gustem vychutnal, vyšla Kateřina se ctí, protože moudře zvolila jedinou opravdu fungující taktiku. Prostě jeho výlevy přehlédla, jakoby neexistovaly, i když ji to muselo stát hodně sil. Vzápětí jí svitla nová naděje, když seznámila se slovenským podnikatelem Borisem Kollárem. Vztah však vydržel pouze pár měsíců.

Nejoddanější chlapi na světě

Kateřina je zkrátka svá. Nevnucuje se a nechodí tam, kam ji nezvou. Umí být diplomat, ale když jí dojde trpělivost, říká věci na rovinu, což pak její okolí většinou nese velmi nelibě. Šťastná je vždy, když je se svou dcerou Kačenkou a svými nejbližšími, mezi něž počítá i své psy. „Jsou to ti nejoddanější muži na světě,“ říká a dodává: „Vyrůstala jsem jako jedináček, a tak mě vlastně samotářství provází životem odmalička. Proto jsem si pro svou dceru Kačenku přála sourozence, aby se příběh neopakoval.“

Bez psů si Kateřina nedovede život představit, a tak nezapomíná ani na ty opuštěné. Tvrdí, že ti čtyřnozí jsou nejoddanější chlapi a světě.

Bez psů si Kateřina nedovede život představit, a tak nezapomíná ani na ty opuštěné.
Tvrdí, že ti čtyřnozí jsou nejoddanější chlapi a světě.

V životě ale nebývá vše podle našich přání. Navíc klade na partnera velmi důležitý požadavek – musí si rozumět s její dcerou Kačenkou. „Přijde mi zvláštní, že některé ženy nevydrží samy ani chvilku a dítěti pořád vodí nějaké strejdy. To není moje cesta. Nejsem typ, který vedle sebe musí mít někoho za každou cenu,“ dodává.

Blýská se na lepší časy?

V poslední době se zdá, že se na krásnou Kateřinu přece jen konečně usmálo štěstí i v soukromí. Dlouho se o tom šuškalo, ale nikdo to neřekl naplno. Až nedávno sama přiznala, že má po svém boku partnera. Je jím o rok mladší Jaromír Soukup, majitel televize Barrandov. Absolvent právnické fakulty a bývalý náměstek ministryně školství v Topolánkově vládě je jedním z nejvlivnějších a nejbohatších mediálních magnátů v zemi. Kromě Barrandova mu patří i skupina reklamních a mediálních agentur Médea Group a vydavatelství.

O čem se dlouho šuškalo, přiznala herečka teprve nedávno. Jejím novým partnerem je meduální magnát Jaromír Soukup.

O čem se dlouho šuškalo, přiznala herečka teprve nedávno. Jejím novým partnerem
je mediální magnát Jaromír Soukup.

„U mě je to tak, že v první řadě si s mužem musím rozumět a mít si s ním o čem povídat. Důležité je vzájemné pochopení a sdílení, jinak to podle mého názoru fungovat nemůže. Díky své profesi mám však také úplně jiný životní rytmus, a to od mužů vyžaduje velkou toleranci,“ říká herečka. Jestli to vše opravdu najde právě po Soukupově boku, to ukáže čas.

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh  na ');.

Vložil: Adina Janovská

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace