Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
S cestovatelem Milošem Beranem

S cestovatelem Milošem Beranem

... do Číny a dál, za exotikou. Trocha povídání a nádherné fotky

Fejeton Jiřího Macků

Fejeton Jiřího Macků

Každou neděli něco trošinku hlubšího k zamyšlení od doyena redakce

Koronavirus ´2020

Koronavirus ´2020

Vše o pandemii, která pokračuje i v roce 2021

Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosář Ely Novákové

TV glosář Ely Novákové

Co budou dávat v bedně? Víme

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Pražská doprava

Pražská doprava

Zajímavosti i aktuality

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Sobota Pavla Přeučila

Sobota Pavla Přeučila

O víkendu jen lehčí čtení od našeho kulturně politického redaktora

Premiéry Pavla Přeučila

Premiéry Pavla Přeučila

Filmové hity. A nově i ty televizní

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

Přečetli jsme

Přečetli jsme

Noviny, časopisy, weby, nic zajímavého nám neunikne. S naším komentářem pak ani vám

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Recenze

Recenze

Exkluzivní recenze o literatuře vážné, stejně tak i o detektivkách a jiných lehčích žánrech

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Nenapravitelný donchuán si nedá pokoj ani po sedmdesátce. S kterými hvězdami popu chodil a na koho si teď brousí zuby? Tajnosti slavných

28.12.2014
Nenapravitelný donchuán si nedá pokoj ani po sedmdesátce. S kterými hvězdami popu chodil a na koho si teď brousí zuby? Tajnosti slavných

Autor: ČT

Popisek: Veselý senior je název charitativní organizace, na jejíž konto půjde část výtěžku z velkolepého charitativního koncertu Milana Drobného, který se uskuteční 13. ledna 2015 v pražské Lucerně. Jak příznačná volba pro muže, který by své partnerky stěží sám dokázal spočítat!

Oficiálně se sice zpěvák Milan Drobný dožil sedmdesátky již 8. prosince, oslavovat ale bude až 13. ledna 2015, v den 40. výročí svého prvního samostatného koncertu. Navzdory věku je však známý donchuán stále stejně ‘při chuti‘ a žádná žena si před ním není jistá. Která mu právě teď padla do oka?

Náklonnost ke krásným ženám Milan Drobný ani s přibývajícím věkem rozhodně neztrácí. Nedávno se sice po několikaletém vztahu rozešel s partnerkou Helenou Kadeřábkovou, moc ho to ale zřejmě netrápí. „Ten vztah je minulostí. Bohužel se stalo pár nepříjemných věcí a už se to nedá vrátit zpět,“ prozradil nedávno novinářům na křtu své nové desky. Obratem si totiž za ni našel náhradu, kterou ale stále ještě před očima veřejnosti tají. „Nechci ji všude ukazovat, aby to zase nedopadlo špatně. Je to moje soukromí a chci, aby to tak zůstalo. Můžu ale říct, že je mi s ní dobře,“ prozradil. Zřejmě se jedná o okatou brunetku Janu, s níž byl zpěvák již letos v létě na dovolené v Řecku.

Král sexuální revoluce

Drobný patří ke generaci, která prožívala v 60. a 70. letech takzvanou sexuální revoluci a užívala si ji plnými doušky. Kolem hvězd showbyznysu se točily davy zbožňujících fanynek a především muži si jejich přízeň rozhodně neodpírali, bez ohledu na to, zda jejich ruce zdobily snubní prstýnky, či nikoli. Nahrávala tomu i skutečnost, že svět ještě neovládala hrozba AIDS a většina onemocnění, provázejících dříve sexuální nevázanost, byla u nás téměř vymýcena. A tak i obletovaný Milan Drobný ochotně rozdával svou ‘přízeň‘ na všechny strany a navzdory přibývajícím letům se tohoto koníčka stále nemíní vzdát.

S Naďou Urbánkovou v divadle Semafor

S Naďou Urbánkovou v divadle Semafor

Média ho většinou označují jako neúnavného lovce žen, s přibývajícím věkem ho navíc zajímají stále mladší ročníky. „Ale to není vůbec pravda,“ bránil se Milan před časem v rozhovoru pro server Ahaonline.cz. Touží po životě v páru, po porozumění a společných chvílích, a taky si prý uvědomuje, že už nemá času nazbyt. „Mám prostě pech. Za poslední roky jsem měl několik přítelkyň, jenže vždycky mi to osud nějak pohnojil,“ svěřil se.

Lovy ve vodách showbyznysu

Kolik žen prošlo Milanu Drobnému postelí za celý život, to by nejspíš nedokázal spočítat ani on sám. V sítích mu uvízla i nejedna známá tvář, mimo jiné nestárnoucí elegantní dáma Jana Švandová či slovenská zpěvačka Marika Gombitová. Neunikla mu ani výtvarnice a zpěvačka Vlasta Kahovcová, v raném mládí, ještě předtím, než se stala jednou z tváří legendárního divadla Semafor.

Se slovenskou zpěvačkou Marikou Gombitovou prožil pár týdnů. Prý velmi krásných.

Na turné po Vietnamu a Laosu měl románek i se slovenskou zpěvačkou Marikou Gombitovou

„Bylo mi asi osmnáct, když jsem se šla podívat na svoji sestřenici, která kdysi zpívala v pražské kavárně Vltava. Tenkrát tam působili i Karel Gott a Milan Drobný. Milan si mě vyhlédl v davu a asi rok jsme spolu chodili. Potom jsem si našla jiného. Byla jsem mladá, nezkušená, on byl myslím o rok mladší. Bylo to takové mladické poblouznění a dodnes jsme kamarádi,“ vzpomíná na něj sestra známého kytaristy a zpěváka Karla Kahovce.

Armádní vzor byl na škodu

Stále úspěšný zpěvák a producent se narodil 8. prosince 1944 v Praze, v rodině důstojníka. Jeho otec bojoval za války v Anglii jako letec, což se později podepsalo na jeho dalším životě. Byl vyhozen z armády, protože odmítl vstoupit do KSČ, a pracoval pak jako pomocný dělník v Armabetonu. Pro Milana byl ale despota s duší velícího důstojníka nedostižným a nekriticky zbožňovaným vzorem.

V hudební komedii Trhák - (zleva) Jiří Schelinger, Jiří Korn a Milan Drobný

V hudební komedii Trhák - (zleva) Jiří Schelinger,J iří Korn a Milan Drobný

Maminku vnímal jako ‘podřízenou otce‘, její výchovu nebral vážně. Plnila mu všechna přání, rozmazlovaly ho i teta s babičkou. Tady někde vznikl Milanův pokřivený vztah k ženám. Pocit, že jsou něco míň než muži, mají se jen starat a uklízet a on si může dovolit všechno… Proto také jeho partnerské vztahy opakovaně ztroskotávaly.

Dvě těhotenství současně

Když se Drobný poprvé oženil, vzal si vlastně ´svou maminku‘. S manželkou Michaelou, kterou si bral v pětadvaceti letech a s níž má dceru Míšu a o šest let mladšího syna Honzu, zacházel stejně, jako to kdysi vnímal ve své rodině. „Neměl jsem už rodiče a asi jsem spíš hledal mámu,“ přiznává.

Většina jeho vztahů ztroskotala na jeho chování k partnerkám, které odkoukal od svého despotického otce

Většina jeho vztahů ztroskotala na chování k partnerkám,
které odkoukal od svého despotického otce

Vše se muselo podřizovat jeho požadavkům, byl ženě nevěrný, ubližoval. Poslední kapkou byla situace, kdy čekal dítě s manželkou i milenkou současně! Následoval rozvod, přišel o dům i zázemí… Co všechno ztrácí, si uvědomil, až když už bylo pozdě. Stres mu způsobil i vážné zdravotní problémy. Míša, psychicky vyčerpaná vztahem, plným soubojů a nepochopení, se už ale nedala obměkčit.

Nepoučitelný pán a vládce

Přestože nesl rozvod velmi těžce, ze svých chyb se nepoučil, i když se mu exmanželka snažila jasně vysvětlit, v čem spočívaly problémy jejich soužití. S druhou ženou Marcelou, s níž má syna Milana, se poznali na hotelové škole v Poděbradech. Milan postavil pro rodinu za Prahou dům, v němž se ale Marcela cítila izolovaná.

V roce 1986 v roli převozníka v televizní pohádce Plaváček

V roce 1986 v roli převozníka v televizní pohádce Plaváček

I k druhému manželství přistoupil úplně stejně, opět považoval svou ženu za majetek, který je na světě jenom proto, aby mu zajišťoval servis. Byl na vrcholu slávy, měl pohádkové příjmy, a tak zásadně odmítal, aby šla Marcela do práce. Považoval to za zbytečnost, která by vážně ohrozila jeho pohodlí. Manželka to vydržela deset let, nakonec se ale manželství stejně rozpadlo, přestože Drobný tentokrát dokonce vsadil na věrnost.

Padla kosa na kámen

Na každého jednou dojde, a tak i neúnavný donchuán si jednou ´naběhl‘ na partnerku, která se rozhodně nemínila nechat zneužívat. Naopak důsledně uplatnila tento přístup na něj. Podváděla ho, a dokonce se ho snažila připravit o jeho podíl na bytu. Zpěváka tím dostala do vážných psychických problémů. Ptal se sám sebe i odborníků, kde dělá chybu. Jak by se vlastně měl k ženám chovat? Ať je věrný, nebo nevěrný, ať si dělá, co chce, nebo jim pomáhá – vždycky je to špatně!

S manažerkou Ivetou

S manažerkou Ivetou

Nadějně vypadal vztah s jeho manažerkou Ivetou, jenže byla z Ostravy a Milan si přál, aby se za ním přestěhovala do Prahy. Iveta se nechala přesvědčit a vše už bylo na nejlepší cestě, když tvrdě zaúřadoval osud. „Dokonce jí vyšli vstříc v práci, přeřadili ji sem, užuž se měla stěhovat. Jenže jí vážně onemocněla dcera. Smířil jsem se nerad s tím, že jí pochopitelně dala přednost,“ vysvětlil zpěvák.

Nekonečně trpělivá Helena

Další ženou, která nejspíš nosí díky němu na hlavě svatozář, je elegantní vysokoškolačka Helena. Ustála s ním řadu ‘úletů‘, léta mu donekonečna odpouštěla. Díky ní teprve ve svých 67 letech Drobný konečně pochopil, že nemůže ženu brát jen jako sexuální a podřízený objekt. Že by měl vnímat i její názory, naslouchat jí a chovat se jinak. Že ho může žena motivovat. Díky ní začal malovat, jezdit na lyžích, psát, věnovat se charitě…

Třetí rozchod s Helenou už byl definitivní

Třetí rozchod s Helenou už byl definitivní

Měli dokonce před svatbou, jejich vztah ale nakonec přece jen zničila žárlivost. A navíc ho podezírala, že jde po jejím majetku. „Byl to nesmysl, já měl svého dost,“ hájí se zpěvák. Rozchod ho mrzí dodnes, pronásleduje ho pocit, že se mu kvůli malichernostem nakonec rozpadl i osudový vztah.

Snad to konečně vyjde…

Po třetím a definitivním rozchodu s Helenou zaujala místo po Milanově boku brunetka Jana, která ho původně učila jezdit na koni. Poprvé se s ní ukázal na veřejnosti na koncertu, věnovaném zesnulému Karlu Černochovi. Pozval ji na výlet do Paříže, letos v létě spolu byli na dovolené v Řecku. Zatím vše vypadá dobře, ale po sérii partnerských karambolů nechce zpěvák nic zakřiknout. „Copak může mít žák něco se svou učitelkou?“ snaží se zlehčit situaci.

S přítelkyní Janou na dovolené v Řecku

S přítelkyní Janou na dovolené v Řecku

Nejspíš udělal dobře, když se namísto neustálého přemýšlení o lásce vrhl znovu naplno do práce. Ke svým sedmdesátinám natočil autorské CD a připravuje se na velký koncert, který má připomenout hned tři ‘kulatá‘ jubilea jeho života – narozeniny, půl století profesionální kariéry a 40. výročí prvního samostatného koncertu.

Velká oslava podpoří nadaci Veselý senior

Velký večer Milana Drobného se uskuteční v úterý 13. ledna 2015 od 19 hodin v pražské Lucerně. Galakoncert je koncipován zároveň jako benefiční, neboť 70 korun z každé prodané vstupenky bude ihned v den koncertu předán nadačnímu fondu „Veselý senior“, jehož mediální tváří je herečka Tereza Kostková, která šek osobně převezme.

půl století profesionální kariéry a 40. výročí prvního samostatného koncertu

V Lucerně oslaví narozeniny, půl století profesionální kariéry a 40. výročí prvního samostatného koncertu

Během večera Milana Drobného doprovodí skupina Charlie band muzikanta Charlieho Blažka. Čeká nás průřez celou jeho kariérou i nečekané duety s pěveckými kolegy. Koncert ozdobí celá řada exkluzivních hostů – Miro Žbirka, Jiří Suchý, Václav Neckář, Petra Janů, Dalibor Janda, Petr Spálený, Petr Kolář, Yvetta Simonová, Leona Machálková, Martin France, Heidi Janků, Yvonne Přenosilová, Kamelie, Dasha, Ondřej Ruml, Felix Slováček, Jiří Štědroň či Gabriela Goldová. A možná přijde i…

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh  na ');.

Vložil: Adina Janovská

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace