Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Volby 2017

Volby 2017

Žhavá část kampaně se blíží

Letošní Karlovy Vary

Letošní Karlovy Vary

Co se dělo na festivalu

Kultura

Kultura

Pojďme se bavit: Je tu hudba, film, knihy, výstavy, nechybí exkluzivní recenze

Životní knockouty

Životní knockouty

Dal vám život ránu na solar? Nejste v tom sami, čtěte skutečné příběhy

Kauza uprchlíci

Kauza uprchlíci

Legální i nelegálni migranti je problém, který hýbe Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě celebrity dobrovolně neřeknou?

Rozhovory

Rozhovory

Politici, umělci, zkrátka každý, kdo má co říci

Babišová se stává mediální hvězdou a vzhledem k Olze Sobotkové, zvané paní Columbová, i první dámou. Má za sebou prý náročný mediální trénink

13.06.2014
Babišová se stává mediální hvězdou a vzhledem k Olze Sobotkové, zvané paní Columbová, i první dámou. Má za sebou prý náročný mediální trénink

Autor: Hans Štembera

Popisek: Monika Babišová

Monika Babišová, partnerka šéfa hnutí ANO a ministra financí Andreje Babiše, se čím dál častěji objevuje v médiích. Jak informuje server Echo24.cz, který ji právě za první dámu označil, své vystupování v posledních týdnech podpořila mediálním tréninkem.

Příběh bývalé sekretářky z Lovochemie, která se dala dohromady s obchodním partnerem svého šéfa, se v poslední době objevuje v mnoha médiích, a to jak v bulvárních, tak například i ve společenských týdenících.

Babišová v rozhovorech s médii popisuje zejména svůj vztah s partnerem. „I kdybychom se náhodou s Andrejem rozešli, nikdy bych dětem nepřivedla domů nového tatínka. Nejde o to mít nového partnera, ale nevodila bych ho domů, aby suploval otce,“ prozradila například. Médiím se svěřila i s tím, jestli byl Babiš u porodu. „Já o to kvůli psychické podpoře stála a on sliboval, že přijde. Ale když jsem rodila Vivien, kupoval nějakou firmu, a když přišel na svět Frederik, bylo to něco podobného. Já mu to ale nijak nevyčítala, už jsem věděla, že ho u toho nepotřebuju,“ uvedla pro OnaDnes.cz.

Babiš byl a je charismatický

V superlativech popisuje i samotného Babiše. „Byl a je neskutečně charismatický. Navíc je to ohromně pracovitý a zásadový člověk, který vždycky splní to, co slíbil. Nikdy jsem nezažila, že by mi řekl, že něco zařídí nebo udělá, a pak to nedodržel. Můžu se na něj stoprocentně spolehnout,“ vykresluje ho.

Dále deník Blesk minulý týden popsal, jak partnerku šéfa hnutí ANO stále někdo žádá o peníz, třeba postižená paní ve zralém věku, která nemá ani peníze, ani sílu na to, aby si sama obstarala dříví. „Někteří lidé to zkouší a dopadá to různě. Ale například ta paní, která žádala dříví, aby mohla v zimě topit, tak se snažíme pomoct tím způsobem, že jí pošleme nějakou várku dřeva, ale ne peníze,“ vysvětlila Babišová a dodala, že vtipy o naivních blondýnách se snaží neustále vyvracet.

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh  na ');.

Vložil: Anička Vančová

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace