Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
MFF Karlovy Vary 2019

MFF Karlovy Vary 2019

Hvězdy, hvězdičky, róby, filmy i drsná kritika

Na vlastní kůži

Na vlastní kůži

Ivan Břešťák dělal krimi na Nově, má na kontě 1 200 reportáží. Nyní se vydává pro Krajské listy.cz tam, kam se bojí i benga

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Vycházející české hvězdy

Vycházející české hvězdy

Je jim sotva přes dvacet, přesto již nastartovaly raketovou kariéru

Vaše dopisy

Vaše dopisy

V koši nekončí, ani v tom virtuálním na obrazovce

Sobota Pavla Přeučila

Sobota Pavla Přeučila

O víkendu jen lehčí čtení od našeho kulturního redaktora

Premiéry Pavla Přeučila

Premiéry Pavla Přeučila

Filmové hity. A kdy jindy než ve čtvrtek

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

Přečetli jsme

Přečetli jsme

Noviny, časopisy, weby, nic zajímavého nám neunikne. S naším komentářem pak ani vám

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Filmové stopy

Filmové stopy

Zajímá vás, jak teď vypadá fabrika z filmu Marečku, podejte mi pero? Reportáže z míst, kde se natáčely kinohity

Český poutník

Český poutník

René Flášar a jeho dobrodružné putování Českem na našich stránkách

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Kultura

Kultura

Knížky rádi čteme, rádi o nich píšeme. Nechybí exkluzivní recenze

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Žena šéfa ANO konečně prozradila, jak to, že je Babišová, i když si ji Andrej nikdy nevzal. Proč tedy teď často brečí?

28.12.2013
Žena šéfa ANO konečně prozradila, jak to, že je Babišová, i když si ji Andrej nikdy nevzal. Proč tedy teď často brečí?

Autor: ANO

Popisek: Andrej Babiš se svou družkou Monikou

Životní partnerka Andreje Babiše Monika Babišová na sebe v obsáhlém rozhovoru pro páteční magazín Mladé fronty Dnes prozradila, že ji kritika dokáže rozbrečet, že sice pracuje jako interiérová designérka, ale školu má jen na práci sekretářky, že jako dárky kupuje Andreji oblečení, nebo že nemá ráda, když její partner drží diety.

Babišová přiznala, že ačkoliv vypadá sebevědomě, žije v neustálém napětí. A pak stačí jediná kritika, která ji rozhodí natolik, že se až rozbrečí. „Snažím se si to tolik nepřipouštět, ale to zaměření na mě je někdy stresující. Nebyla jsem zvyklá, že mě lidé pozorují a hodnotí. Bývalo jedno, co mám na sobě a jak vypadám, když jdu se svým mužem do společnosti. Teď mě fotí, probírají a kritizují."

Co se sňatku týče, odpověděla Monika Babišová, že „nejdřív nechtěl on, teď nechci já!“ A vysvětlila, že podle ní po dvaceti letech společného života a dvou dětech není potřeba dělat velkou svatbu. I když si uvědomuje, že politika by i toto mohla změnit: „Každopádně, když do něj všichni budou rýt, on nabude dojmu, že si mě musí vzít, a to nechci,“ svěřila se.

Šla na úřad - přejmenovat se

A jak tedy přišla k příjmení Babišová? Vyřídila si na úřadě přejmenování: „Nakonec jsem ustoupila a jméno si změnila kvůli dětem, protože jsem nechtěla na třídní schůzky Vivien Babišové chodit pod jiným jménem,“ vysvětlila.

Pracuje jako interiérová designérka, ačkoliv vystudovala pouze střední ekonomickou školu, obor organizace administrativy. „…jsem původem normální sekretářka. K designu jsem se dostala až při stavbě našeho domu v Průhonicích, kdy jsem pracovala s jedním z našich nejlepších architektů Petrem Kolářem. Líbil se mu můj vkus a doporučil mi, abych se tomu věnovala profesionálně. Můj muž nakoupil několik starších bytů jako investici a spolu jsme je zrekonstruovali – Petr Kolář měl na starosti architekturu, já interiéry,“ uvedla Babišová.

Práce ji baví

A jak drahé je najmout si Babišovou na zpracování interiéru? Najmout si právě ji prý vyjde na stejné peníze jako jiné designérky. „Chci tu práci dělat, hrozně mě baví,“ říká k tomu.

Přiznává také, že kupovat dárky svému muži, který má všechno, je těžké. Letos si ale o dárky řekl. A o jaké? „Bílé košile, manžetové knoflíčky a ponožky,“ uvedla žena jednoho z nejbohatších Čechů s tím, že mu stejně kupuje jen oblečení. A to v běžných obchodech. „Košil a obleků ušitých na míru má jen pár, jinak kupujeme normální konfekční oblečení,“ uvedla Babišová.

Levné věci nakupuje v H&M

Redaktorka se jí také zeptala, zda někdy nakupuje i levné věci. „To víte, že také zajdu do H&M. Halenka, kterou mám na sobě, je zase ze Zary,” konstatovala s tím, že zná hodnotu peněz a toho, co můžou změnit. „Vidím, jak zbytečné můžou být šaty za dvě stě tisíc z Pařížské a co stejná částka zmůže pro dům seniorů, kam jsme ji poslali.“

Babišová také prozradila, že Andrej Babiš drží diety. A jaké? „Kontroluje se. Jí hlavně ryby a zeleninu, stará se o sebe, cvičí, sladké si čas od času odepře.“ Ale sama tím moc nadšená není, protože nemá ráda hubené muže. „Andrej to jeden čas přehnal a byl už moc hubený. Teď už je zase tak akorát, pěkný a plný.“

Rovněž prozradila, že Babiš špatně zvládá dlouhá politická vyjednávání. „Nejhorší, co pro něj může být, je bezcílné vysedávání ve sněmovně celý den,“ uvedla s tím, že si sám pro sebe nejspíš vyjedná funkci, která mu bude vyhovovat.

Zaujal Vás tento článek? Posílejte nám svoje názory i podněty na ');! Těšíme se na ně.

Vložil: Anička Vančová

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace