Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Volby 2017

Volby 2017

Žhavá část kampaně se blíží

Letošní Karlovy Vary

Letošní Karlovy Vary

Co se dělo na festivalu

Kultura

Kultura

Pojďme se bavit: Je tu hudba, film, knihy, výstavy, nechybí exkluzivní recenze

Životní knockouty

Životní knockouty

Dal vám život ránu na solar? Nejste v tom sami, čtěte skutečné příběhy

Kauza uprchlíci

Kauza uprchlíci

Legální i nelegálni migranti je problém, který hýbe Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě celebrity dobrovolně neřeknou?

Rozhovory

Rozhovory

Politici, umělci, zkrátka každý, kdo má co říci

Přebrala chlapa Lucii Bílé a teď musí doma sekat latinu. Žárlivý partner ji odstřihl od přátel, dokonce jí prý sebral i mobil

05.03.2017
Přebrala chlapa Lucii Bílé a teď musí doma sekat latinu. Žárlivý partner ji odstřihl od přátel, dokonce jí prý sebral i mobil

Autor: ČT

Popisek: Tahle žena přebrala partnera Lucii Bílé

Známému producentovi porodila krásná Miss ČSFR 1992 čtyři děti a kdekdo si myslí, že žije jako v ráji. Nic ale nebývá v životě černobílé. Za zdmi luxusní jevanské vily prý bývá pořádná ‘Itálie‘, žárlivý partner jí prý dokonce sebral mobil.

Tohle hořké sousto bylo v životě mnohonásobné zlaté slavice zřejmě nejhůř stravitelné. Léta marně usilovala o to, aby se s ní její producent a partner Petr Kratochvíl konečně oženil. Jenže k vytouženému cíli nepomohlo ani narození syna Filipa. A pak přišla jako blesk z čistého nebe rána nejtvrdší – Kratochvíl ji opustil kvůli nejkrásnější ženě roku 1992 Pavlíně Babůrkové. A ani trochu mu nevadilo, že si do vztahu přivedla syna Honzíka. Toužil totiž po poklidném rodinném zázemí, které mu věčně rozlétaná slavice, tvrdě pracující na své kariéře, nemohla nabídnout. S odstupem času si ale zpěvačka může říci, že nemá čeho litovat.

Čerstvá vítězka soutěže krásy v roce 1992

Čerstvá vítězka soutěže krásy v roce 1992

Americký sen

Tak lze nazvat prostředí, do nějž Kratochvíl svoji novou lásku uvedl. Úspěšný podnikatel, který se vrátil po roce 1990 ze Spojených států, se stal jedním z nejuznávanějších českých producentů. Pavlína po dynamické kariéře nikdy netoužila, takže jí představa paní domu a hospodyně v luxusní vile v Jevanech rozhodně nebyla na obtíž. Právě naopak. Postupně porodila partnerovi čtyři děti, takže má dnes kromě již dospělého syna ještě patnáctiletého Pavla, o dva roky mladšího Petra, jedenáctiletou Ilonu a devítiletou Julii. O dalším dítěti už ale nechce ani slyšet. „Už končím s dětmi, má schránka se definitivně uzavřela. Jsem opravdu někdy hodně unavená,“ prohlásila krátce po narození nejmladší dcery v rozhovoru pro deník Aha!.

Svatba s Petrem Kratochvílem

Svatba s Petrem Kratochvílem

Na plný úvazek

Kdo by očekával, že bude mít krásná brunetka k ruce malou armádu pomocnic, je pořádně vedle. I když by si to mohl Kratochvíl bez problémů dovolit, jeho partnerka zvládá péči o početnou rodinu i domácnost léta sama, a když je nejhůř, vypomůže jí babička. „Zavedli jsme doma navíc dost spartánskou výchovu, jeden se musí starat o druhého, jinak by to nešlo zvládnout,“ prozradila. Proč žije zavřená ve zlaté kleci a ve společnosti se objeví sotva jednou za pětiletku? Může prý za to i Kratochvílova žárlivost, navíc podpořená ponorkovou nemocí, kvůli níž prý bývá v Jevanech tu a tam pořádný rachot. „Oba se milují, ale prostě jsou horké hlavy, a Pavlína, i když vypadá jako submisivní šedá myška, se dokáže také pořádně ozvat. A Petrovi zase občas bouchnou nervy,“ prozradil internetovému deníku Šíp blízký kamarád rodiny.

Kratochvílova vila v Jevanech. Kromě ní si producent stále drží i sídlo na Floridě.

Kratochvílova vila v Jevanech. Kromě ní si producent stále drží i sídlo na Floridě.

Hádka o mobil

Nedávno prý jedna hádka dokonce vyvrcholila tím, že Kratochvíl zabavil své partnerce mobilní telefon. Podezříval ji totiž, že si za jeho zády píše prostřednictvím esemesek s jiným mužem. Pavlínu tím ale nezaskočil, na projevy žárlivosti je zvyklá. Mobil už má zpět a na přehlídková mola by se rozhodně vrátit nechtěla. Naplňuje ji být starostlivou matkou a oddanou partnerkou, která svého muže podporuje, ať již právě dělá cokoli. A Petr je spokojen, že má doma krásnou, milující a spolehlivou ženu. Vzhledem k jeho životním zkušenostem ani není divu. Ztráty a znovunalézání ho totiž provázejí po celý život. Jeho rodiče se rozvedli, když mu byl pouhý rok, otec se odstěhoval a Petr se s ním naposledy setkal, když mu bylo šest. Byl členem souboru Divadla Ypsilon, v roce 1980 ale odešel nedobrovolně do emigrace, a pak už nemohl zpět. S tehdejší manželkou Miladou žil nejprve v New Yorku, poté zakotvil na Floridě. Ztratil domov i rodinu a sám o té době říkává, že byl úplně na nule. Z nuly dokázal vybudovat v USA úspěšné divadlo, přesto se v roce 1990 vrátil domů. Prostě mu chyběly české kořeny.

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh na

Vložil: Adina Janovská

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace