Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Filmové stopy

Filmové stopy

Zajímá vás, jak teď vypadá fabrika z filmu Marečku, podejte mi pero? Každý druhý víkend nový film

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Přečetli jsme

Přečetli jsme

Noviny, časopisy, weby, nic zajímavého nám neunikne. S naším komentářem pak ani vám

Vaše dopisy

Vaše dopisy

V koši nekončí, ani v tom virtuálním na obrazovce

Premiéry Pavla Přeučila

Premiéry Pavla Přeučila

Filmové hity. A kdy jindy než ve čtvrtek

Sobota Pavla Přeučila

Sobota Pavla Přeučila

O víkendu jen lehčí čtení od našeho komentátora

Vycházející české hvězdy

Vycházející české hvězdy

Je jim sotva přes dvacet, přesto již nastartovaly raketovou kariéru

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Uplynulý týden očima šéfredaktorky. A zvířátko nakonec

Český poutník

Český poutník

René Flášar a jeho dobrodružné putování Českem na našich stránkách

Kultura

Kultura

Knížky rádi čteme, rádi o nich píšeme. Nechybí exkluzivní recenze

Kauza uprchlíci

Kauza uprchlíci

Legální i nelegálni migranti je problém, který hýbe Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Přebrala chlapa Lucii Bílé a teď musí doma sekat latinu. Žárlivý partner ji odstřihl od přátel, dokonce jí prý sebral i mobil

05.03.2017
Přebrala chlapa Lucii Bílé a teď musí doma sekat latinu. Žárlivý partner ji odstřihl od přátel, dokonce jí prý sebral i mobil

Autor: ČT

Popisek: Tahle žena přebrala partnera Lucii Bílé

Známému producentovi porodila krásná Miss ČSFR 1992 čtyři děti a kdekdo si myslí, že žije jako v ráji. Nic ale nebývá v životě černobílé. Za zdmi luxusní jevanské vily prý bývá pořádná ‘Itálie‘, žárlivý partner jí prý dokonce sebral mobil.

Tohle hořké sousto bylo v životě mnohonásobné zlaté slavice zřejmě nejhůř stravitelné. Léta marně usilovala o to, aby se s ní její producent a partner Petr Kratochvíl konečně oženil. Jenže k vytouženému cíli nepomohlo ani narození syna Filipa. A pak přišla jako blesk z čistého nebe rána nejtvrdší – Kratochvíl ji opustil kvůli nejkrásnější ženě roku 1992 Pavlíně Babůrkové. A ani trochu mu nevadilo, že si do vztahu přivedla syna Honzíka. Toužil totiž po poklidném rodinném zázemí, které mu věčně rozlétaná slavice, tvrdě pracující na své kariéře, nemohla nabídnout. S odstupem času si ale zpěvačka může říci, že nemá čeho litovat.

Čerstvá vítězka soutěže krásy v roce 1992

Čerstvá vítězka soutěže krásy v roce 1992

Americký sen

Tak lze nazvat prostředí, do nějž Kratochvíl svoji novou lásku uvedl. Úspěšný podnikatel, který se vrátil po roce 1990 ze Spojených států, se stal jedním z nejuznávanějších českých producentů. Pavlína po dynamické kariéře nikdy netoužila, takže jí představa paní domu a hospodyně v luxusní vile v Jevanech rozhodně nebyla na obtíž. Právě naopak. Postupně porodila partnerovi čtyři děti, takže má dnes kromě již dospělého syna ještě patnáctiletého Pavla, o dva roky mladšího Petra, jedenáctiletou Ilonu a devítiletou Julii. O dalším dítěti už ale nechce ani slyšet. „Už končím s dětmi, má schránka se definitivně uzavřela. Jsem opravdu někdy hodně unavená,“ prohlásila krátce po narození nejmladší dcery v rozhovoru pro deník Aha!.

Svatba s Petrem Kratochvílem

Svatba s Petrem Kratochvílem

Na plný úvazek

Kdo by očekával, že bude mít krásná brunetka k ruce malou armádu pomocnic, je pořádně vedle. I když by si to mohl Kratochvíl bez problémů dovolit, jeho partnerka zvládá péči o početnou rodinu i domácnost léta sama, a když je nejhůř, vypomůže jí babička. „Zavedli jsme doma navíc dost spartánskou výchovu, jeden se musí starat o druhého, jinak by to nešlo zvládnout,“ prozradila. Proč žije zavřená ve zlaté kleci a ve společnosti se objeví sotva jednou za pětiletku? Může prý za to i Kratochvílova žárlivost, navíc podpořená ponorkovou nemocí, kvůli níž prý bývá v Jevanech tu a tam pořádný rachot. „Oba se milují, ale prostě jsou horké hlavy, a Pavlína, i když vypadá jako submisivní šedá myška, se dokáže také pořádně ozvat. A Petrovi zase občas bouchnou nervy,“ prozradil internetovému deníku Šíp blízký kamarád rodiny.

Kratochvílova vila v Jevanech. Kromě ní si producent stále drží i sídlo na Floridě.

Kratochvílova vila v Jevanech. Kromě ní si producent stále drží i sídlo na Floridě.

Hádka o mobil

Nedávno prý jedna hádka dokonce vyvrcholila tím, že Kratochvíl zabavil své partnerce mobilní telefon. Podezříval ji totiž, že si za jeho zády píše prostřednictvím esemesek s jiným mužem. Pavlínu tím ale nezaskočil, na projevy žárlivosti je zvyklá. Mobil už má zpět a na přehlídková mola by se rozhodně vrátit nechtěla. Naplňuje ji být starostlivou matkou a oddanou partnerkou, která svého muže podporuje, ať již právě dělá cokoli. A Petr je spokojen, že má doma krásnou, milující a spolehlivou ženu. Vzhledem k jeho životním zkušenostem ani není divu. Ztráty a znovunalézání ho totiž provázejí po celý život. Jeho rodiče se rozvedli, když mu byl pouhý rok, otec se odstěhoval a Petr se s ním naposledy setkal, když mu bylo šest. Byl členem souboru Divadla Ypsilon, v roce 1980 ale odešel nedobrovolně do emigrace, a pak už nemohl zpět. S tehdejší manželkou Miladou žil nejprve v New Yorku, poté zakotvil na Floridě. Ztratil domov i rodinu a sám o té době říkává, že byl úplně na nule. Z nuly dokázal vybudovat v USA úspěšné divadlo, přesto se v roce 1990 vrátil domů. Prostě mu chyběly české kořeny.

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh na

Vložil: Adina Janovská

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace