Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Olympiáda v Koreji

Olympiáda v Koreji

Přibývají medaile, odehrávají se tu dramata,a to nejen sportovní.

Sex, pivo a rokenrol

Sex, pivo a rokenrol

Rockové příběhy; ve spolupráci s časopisem Rock´n ´all

Kultura

Kultura

Knížky rádi čteme, rádi o nich píšeme. Nechybí exkluzivní recenze

Kauza uprchlíci

Kauza uprchlíci

Legální i nelegálni migranti je problém, který hýbe Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě celebrity dobrovolně neřeknou?

Ložnice, nebo průchoďák? Populární Dracula konečně přiznal pravdu a budete zírat. Je ale vůbec čím se chlubit?

23.01.2017
Ložnice, nebo průchoďák? Populární Dracula konečně přiznal pravdu a budete zírat. Je ale vůbec čím se chlubit?

Autor: Nota Bene Musical

Popisek: Daniel Hůlka vděčí za svou popularitu Draculovi. Otázkou je, jak dlouho mu to ještě vydrží.

Naposledy se vyznamenal tím, že v opilosti někde ztratil medaili od prezidenta Zemana. Teď Daniel Hůlka přiznal, kolik žen už prošlo jeho náručí. A je na to zjevně hrdý. Otázkou je, jestli mu v době AIDS a dalších zdravotních hrozeb spíš už pořádně nehrabe.

Původně se měl věnovat opernímu zpěvu, který také vystudoval, pak ale v polovině devadesátých let vylétl raketovou rychlostí na špici popularity díky muzikálu legendárního Karla Svobody. A vzápětí si to začal užívat na plný plyn. Vysoký charismatický chlap s vizáží nezkroceného divočáka šel doslova na dračku, fanynky mu ležely u nohou a on si jen mohl vybírat, jestli právě tu či onu obšťastní svou přízní dnes, nebo až zítra. Pak sice začal postupně chátrat, nakrátko se dokonce stal i ženáčem, přesto zřejmě zájem o jeho společnost neklesá.

Horší nežli Šalamoun

Právě v těchto dnech studuje Hůlka hlavní mužskou roli v připravovaném muzikálu Sibyla a s bájným králem Šalamounem by se prý mohl přinejmenším se ctí srovnávat. Nebo ho spíš ještě mnohonásobně předčil. Tedy alespoň to tvrdí. Šalamoun měl totiž podle legendy 600 manželek. „Manželku jsem měl doposud jednu, a kolik jsem měl žen? Tak to jsem trumfnul Šalamouna tak pětkrát. Přes tři tisíce to bude. Měl jsem na to ale hodně let,“ pochlubil se internetovému deníku Šíp. Pozapomněl ale, že již nežijeme ve sladkých šedesátkách, kdy američtí hippies rozjeli velkou sexuální revoluci a zdrženlivost v sexu byla považována téměř za ostudu.

Už zase plánuje budoucnost

Většinu současných mladých dívek by nejspíš takové chlubení odradilo – upřímně řečeno, jenom při té představě mám pocit, že na mě skáče kdejaká choroba. Přesto se Hůlkovi stále dokola daří nacházet další a další partnerky, pokud možno o nějaké to desetiletí mladší. Se současnou přítelkyní prý už zase sdílí společnou domácnost a chystá se svůj mobilheim, který postavil na zahradě vily v Jevanech, nahradit lepším a větším modelem, aby mohl konečně založit i rodinu. Jenže to už tady párkrát bylo a trvanlivost jeho vztahů se stále zkracovala. Je tudíž otázkou, jak dlouho současná slečna vydrží.

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh na

Vložil: Adina Janovská

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace