Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Český poutník

Český poutník

René Flášar a jeho dobrodružné putování Českem na našich stránkách

Zmizelí Češi

Zmizelí Češi

René Flášar pátrá po osudech zmizelých, kteří se již dávno ztratili i z policejních svodek

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Sex, pivo a rokenrol

Sex, pivo a rokenrol

Rockové příběhy; ve spolupráci s časopisem Rock´n ´all

Kultura

Kultura

Knížky rádi čteme, rádi o nich píšeme. Nechybí exkluzivní recenze

Kauza uprchlíci

Kauza uprchlíci

Legální i nelegálni migranti je problém, který hýbe Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli a neřeknou?

V rozhovoru o svatbě vyšlo najevo, že Pavel Trávníček s Monikou začal chodit, když byla pomalu pod zákonem... Teď čekají dítě, jemu je pětašedesát, jí třicet. Co o vztahu s princem z Popelky řekla jeho žena?

04.10.2016
V rozhovoru o svatbě vyšlo najevo, že Pavel Trávníček s Monikou začal chodit, když byla pomalu pod zákonem... Teď čekají dítě, jemu je pětašedesát, jí třicet. Co o vztahu s princem z Popelky řekla jeho žena?

Autor: Facebook

Popisek: Pavel Trávníček se svou o pětatřicet let mladší čtvrtou manželkou Monikou

„Brala jsem to nejdřív jako takový hezký románek, ale jak léta plynula, docházelo mi, že na našem vztahu něco bude, že se vzájemně pěkně doplňujeme. Teď jsme spolu, tuším, dvanáct let,“ říká Monika v rozhovoru pro Revue iDnes. Seznámili se, když jí bylo čerstvých osmnáct – a Trávníčkovi pěkných třiapadesát.

A po dvanácti letech přišla svatba. „Jsme spolu dvanáct let, říkala jsem si, když přijde svatba, bude to fajn. Ale vlastně jsem nečekala, že mě Pavel požádá o ruku. Byli jsme zrovna na výletě v Benátkách – prostě romantika...“ dojímá se Monika.

Pavel Trávníček

Čtvrtá paní Trávníčková

Pro bývalého prince šlo už o čtvrtou veselku, prý ale o nic nejde. „Zjistil jsem, že mnoho mých kolegů a kolegyň je počtvrté ženatých nebo vdaných, takže nebudu žádnou výjimkou. Hlavně už jsme byli takzvaně dlouhá známost, měli jsme všechno vyzkoušené, takže ke strachu nebyl důvod. Prostě jsme spáchali onen akt. Ve vztazích člověk ale nikdy neví, co je trvalé a co není... Léta se ze mě média snaží udělat proutníka, přitom kolem mě je spousta kolegů, takové ty tiché vody, nikdo o nich neví, nikoho nezajímá, jak střídají partnerky jako na běžícím pásu. Já čekám dítě se svojí teprve čtvrtou manželkou,“ prohlásil Pavel nonšalantně.

Monika, za svobodna Fialková, pracuje jako manažerka Pavlova divadla. Potkali se při pěvecké soutěži DO-RE-MI, kde čerstvě plnoletá Monika soutěžila a kterou Pavel moderoval. Dvojice spolu natočila i několik duetů, kterých si ovšem v podstatě nikdo nevšiml. Monika by prý ale stále ráda coby zpěvačka udělala díru do světa.

Pavel Trávníček

Ženy a děti

Poprvé herec řekl ‘ano‘ své spolužačce Simoně Stašové. Jeho druhou ženou byla baletka Eva Štefková, se kterou má syna Adama. S herečkou a režisérkou Helenou Dytrtovou manželé nebyli, ale mají spolu syna Pavla, který se o svém otci dozvěděl, až když mu bylo dvanáct let. Hercovo třetí manželství s provozní divadla Skelet Lucií Vrbovou trvalo jen půl roku.

Trávníčkovy bývalky na něj ale dvakrát nadšeně nevzpomínají. „Pavel Trávníček byl princ. Já si vzala prince, vono se taky s princema hrozně blbě žije,“ prozradila nedávno Stašová. Víc se ale ke sňatku nechtěla vyjadřovat. To ostatní jsou sdílnější. „Hodně pil a byl velice agresivní,“ potvrdila před několika lety jeho bývalá přítelkyně Olga Želenská, ředitelka pražského Divadla Háta. „Několikrát jsem se musela nechat ošetřit na pohotovosti. Jakmile ho to popadlo, tak na mně rozřezal nožem dokonce i oblečení. Když se napil, choval se nepříčetně,“ potvrzuje její slova Dytrtová.

Msta, nebo pravda?

Podle Trávníčka ale jde jen o mstu za to, že zmíněné dámy opustil. Uvidíme, jakou zkušenost udělá Monika. Ta prý teď s hercem opět čeká dítě. Monika už jednou těhotná byla, potratila ovšem v pátém měsíci těhotenství. Ze svého žalu se pár léčil na dovolené v italských Benátkách – tam ji pak Trávníček požádal o ruku…

Čtěte také:

Jedenáct let jí bil a znásilňoval, 3. srpna 2011 ale přišel s láhví vína a bonboniérou. Z domu ho už odvážela policie, pro jeho ženu bylo pozdě, ubodal ji. A teď z basy terorizuje celou rodinu

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh na

Vložil: Dáša Vrchotová

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace