Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
S cestovatelem Milošem Beranem

S cestovatelem Milošem Beranem

... do Číny a dál, za exotikou. Trocha povídání a nádherné fotky

Fejeton Jiřího Macků

Fejeton Jiřího Macků

Každou neděli něco trošinku hlubšího k zamyšlení od doyena redakce

Koronavirus ´2020

Koronavirus ´2020

Vše o pandemii, která pokračuje i v roce 2021

Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosy, recenze, reflexe

TV glosy, recenze, reflexe

Ať se díváte na bednu, anebo přes počítač, naši autoři jsou s vámi

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Svět Tomáše Koloce

Svět Tomáše Koloce

Obtížně zařaditelné články autora, který moc nectí obvyklé žánry, zato je nebezpečně návykový

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Knižní recenze

Knižní recenze

Exkluzivní recenze o literatuře vážné, stejně tak i o detektivkách a jiných lehčích žánrech

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Lásky mocné plavovlásky aneb Střídání po boku Kateřiny Brožové. Kdo vlastně je její přítel, mediální magnát Soukup, který nešel pro tvrdou ránu nikdy daleko? A to ani v boxerském ringu

21.01.2016
Lásky mocné plavovlásky aneb Střídání po boku Kateřiny Brožové. Kdo vlastně je její přítel, mediální magnát Soukup, který nešel pro tvrdou ránu nikdy daleko? A to ani v boxerském ringu

Foto: TV Nova

Popisek: Kateřina Brožová je stále uznávaným sex symbolem, a tak nikdy nemusela nového partnera usilovně hledat

S muži to prý neměla nikdy lehké, protože mnozí nehledají v krásné ženě partnerku, ale módní doplněk. Na druhou stranu se kdysi nechala slyšet, že s chudým mužem by nikdy nežila. Kteří boháči se již vystřídali po jejím boku a kdo vlastně je ten nejnovější?

Svým vzhledem se rozhodně stále drží mezi českými celebritami na špici žebříčku uznávaných krasavic a nad jejími křivkami se mužům stále tají dech, přestože za pár dnů oslaví již osmačtyřicáté narozeniny. Proti ani není divu, že je soukromý život elegantní plavovlásky již dlouhá léta šťavnatým soustem pro bulvár, přestože rozhodně nepatří k těm, které by jejich zájem samy intenzivně podporovaly. Spíš je to tím, že herečka, zpěvačka a moderátorka Kateřina Brožová zřejmě trpí syndromem krásek, pro něž je téměř nemožné najít si normálního partnera. Muži si ji totiž často pletou s módním doplňkem, a pak bývají velmi zaskočeni a rozčarováni, když zjistí, že panenka na ozdobu, s níž se chtěli chlubit, je normální myslící ženská, která má své názory a představy o světě a nechce být jen neustále postrkována podle přání svého ‘velitele‘. A to si právě Kateřina nikdy nechtěla nechat líbit.

Svatba jako z pohádky

Dne 12. dubna 1997 se provdala za Zdeňka Tomana, generálního ředitele potravinářské a zemědělské firmy Agrotrade a syna posledního komunistického ministra zemědělství. Její svatba měla tiskového mluvčího, na svatební šaty jí švadleny přišívaly perličky celé týdny a svatební dort byl přivezen za tónů Smetanovy Vltavy.

Nevěsta i svatba byly jako z pohádky. Pak ale nastala tvrdá realita.

Nevěsta i svatba byly jako z pohádky. Pak ale nastala tvrdá realita.

„Zamilovala jsem se a vůbec jsem nepodléhala nějakým obavám z toho, že mě někteří lidé odsoudí, že z toho budu mít problémy. Ale postupem času se člověk dovídá, že je to jinak. Uvědomila jsem si časem, že jsme prostě s manželem každý jiný. Určitě svět čistého obchodu a vztahů, které nechtějí být propírány na veřejnosti, a svět showbyznysu, který naopak ty kamery a objektivy potřebuje, jsou dva naprosto rozdílné světy. Já jsem se tu rozdílnost dlouho snažila respektovat, i když mě to trápilo. Ono být pořád všude sama taky není příjemné,“ prozradila před lety v jednom rozhovoru.

Drama jako z Národního

Na podzim roku 1998 porodila dceru Kateřinu, přesto vztahy se její s manželovou rodinou stále přibližovaly spíš k bodu mrazu. „Měla jsem pocit, že mě vlastně nikdy nepřijali do toho svého kruhu. Manželovým rodičům jsem sice říkala maminko a tatínku, ale vykala jsem jim. A vídali jsme se tak dvakrát do roka. Dost mě to mrzelo,“ dodala. A teplota vzájemných vztahů pomalu klesala i v manželství, v němž se krásná plavovláska cítila stále častěji sama. Jeho konce pak byly opravdu dramatické.

Poslední sbohem opřed budovou soudu

Poslední sbohem před budovou soudu

U jejích předrozvodových pranic s manželem asistovala policie ruku v ruce s novináři, scény ‘jako z Národního‘ a dokonce i podezření na domácí násilí přetřásala tenkrát celá veřejnost. Navzdory velmi vážným problémům, jimž musela čelit, a obrovskému tlaku, kterou s sebou nese medializace nejintimnějšího soukromí, ale Kateřina vždy dokázala zachovat slušnost a noblesu. „Bulvár vám věnuje víc pozornosti, než je zdrávo. Mnohdy i víc, než je člověk schopný sám unést. Naštěstí jsem všechno, co se o mně psalo, ustála, ale obnášelo to hodně energie a času,“ říká.

Na urážky je nejlepší nereagovat

Po ukončení rozvodového řízení se Kateřina rozloučila s exmanželem polibkem a dalšího partnera rozhodně nijak usilovně nesháněla. „Nejsem typ, který vedle sebe musí mít někoho za každou cenu. Za to, že jsem se dokázala postavit na vlastní nohy, jsem životu vděčná,“ prozradila v jednom rozhovoru pro Právo. Takový přístup však muže většinou inspiruje ke zvýšení aktivity, protože případně vítězství považují za mnohem cennější. A tak není divu, že se kolem ní točili pánové, kteří byli přesvědčeni, že mají co nabídnout.

S Petrem Kovarčíkem

Se slovenským podnikatelem Petrem Kovarčíkem

Několik let se po jejím boku objevoval známý podnikatel Peter Kovarčík, který o ní po rozchodu prohlásil, že byla nejdražším eskortem jeho života. Svými nevybíravými komentáři na hereččinu adresu však jen potvrdil platnost prastarého pořekadla na adresu mužů, kterým se prý žena nikdy nezavděčí: když dá, je to ka, když nedá, je sě. I z tohoto konfliktu, který si bulvár s gustem vychutnal, vyšla Kateřina se ctí, protože moudře zvolila jedinou opravdu fungující taktiku. Prostě jeho výlevy přehlédla, jakoby neexistovaly, i když ji to stálo hodně sebezapření a sil.

Na samotu je zvyklá odmalička

Vzápětí jí svitla nová naděje, když seznámila se slovenským podnikatelem Borisem Kollárem. Jejich vztah však vydržel pouze pár měsíců. Kateřina je zkrátka svá. Nevnucuje se a nechodí tam, kam ji nezvou. Umí být diplomatem, ale když jí dojde trpělivost, říká věci na rovinu, což její okolí většinou nese velmi nelibě. Šťastná je vždy, když je s Kačenkou a svými nejbližšími, mezi něž počítá i své psy. „Jsou to ti nejoddanější muži na světě,“ říká o nich a dodává: „Vyrůstala jsem jako jedináček, a tak mě vlastně samotářství provází životem odmalička. Proto jsem si pro svou dceru Kačenku přála sourozence, aby se příběh neopakoval.“

Po boku dalšího slovenského milionáře Borise Kollára

S dalším slovenským milionářem Borisem Kollárem

Tohle přání jí ale osud nesplnil. Možná i proto, že na muže po svém boku má vysoké požadavky. Co je pro ni důležité? „Rozhled, inteligence, zkušenost, někdy určitá razance a schopnost nadhledu, která mně například často chybí. A ruku v ruce s tím upřímnost a dobrosrdečnost. Schopnost se obětovat. Myslím pro vztah,“ prozradila. A hlavně – musí si rozumět s Kačenkou. „Přijde mi zvláštní, že některé ženy nevydrží samy ani chvilku a dítěti pořád vodí nějaké strejdy. To není moje cesta. Nejsem typ, který vedle sebe musí mít někoho za každou cenu. Za to, že jsem se dokázala postavit na vlastní nohy, jsem životu vděčná,“ dodala.

Po boku českého Berlusconiho

Dlouho se o tom šuškalo, ale nikdo to neřekl naplno. Až v létě 2014 vyšla nepřímo s pravdou ven, když dorazila na koncert Natalie Cole v pražské Státní opeře po boku Jaromíra Soukupa. O rok mladší většinový majitel televize Barrandov, absolvent právnické fakulty a bývalý náměstek ministryně školství v Topolánkově vládě je jedním z nejvlivnějších a nejbohatších mediálních magnátů v zemi. Kromě Barrandova mu patří i skupina reklamních a mediálních agentur Médea Group a vydavatelství.

Na karlovarském filmovém festivalu byli Kateřina a Jaromír Soukup nejkrásnější pár

Na karlovarském filmovém festivalu byli Kateřina a Jaromír Soukup nejkrásnější pár

Bývalá šedá eminence mediální scény i politického zákulisí se náhle vyhoupla ze stínu před volbami v roce 2009 s tím, že se jako místopředseda Demokratické strany zelených chce dostat do poslanecké sněmovny a je ochoten do toho investovat až sto milionů korun. Vzápětí nastal zvrat, když strana oznámila, že kandidovat nebude. „Říkejte mi Berlusconi,“ odpověděl tenkrát Soukup na otázku redaktorky MF Dnes, jak by popsal svou pozici v českém byznysu a politice. Mezi zaměstnanci televize Barrandov se o něm říká, že pro tvrdou ránu nejde nikdy daleko. A platívalo to pro něj i v boxerském ringu. Dříve se totiž Soukup věnoval desetiboji a podle aktuálních statistik odboxoval sedmnáct profesionálních zápasů. Šestnáct z nich vyhrál a při třinácti z nich soupeře knockoutoval.

Čtěte také:

Celý život souložil v pyžamu a potmě, a pak uviděl nahou ženskou. Je logické, že padla vláda, říká sexuolog Uzel a vysvětluje, proč jsou muslimové tak nadržení

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh na

Vložil: Adina Janovská

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace