Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Český poutník

Český poutník

René Flášar a jeho dobrodružné putování Českem na našich stránkách

Zmizelí Češi

Zmizelí Češi

René Flášar pátrá po osudech zmizelých, kteří se již dávno ztratili i z policejních svodek

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Sex, pivo a rokenrol

Sex, pivo a rokenrol

Rockové příběhy; ve spolupráci s časopisem Rock´n ´all

Kultura

Kultura

Knížky rádi čteme, rádi o nich píšeme. Nechybí exkluzivní recenze

Kauza uprchlíci

Kauza uprchlíci

Legální i nelegálni migranti je problém, který hýbe Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli a neřeknou?

Další těžká zkouška nejslavnějšího Draculy, který už zase dostal kopačky. Proč Dan Hůlka bydlí jako bezdomovec a kde dělá chybu, že od něj všechny ženy utečou?

06.11.2015
Další těžká zkouška nejslavnějšího Draculy, který už zase dostal kopačky. Proč Dan Hůlka bydlí jako bezdomovec a kde dělá chybu, že od něj všechny ženy utečou?

Autor: ČT

Popisek: Daniel Hůlka v Show Jana Krause

Poklidného rodinného života, po němž tak moc touží, se nejslavnější představitel muzikálového Draculy nejspíš nedočká. Opustila ho další velká láska, a navíc musel vzít zavděk provizorním bydlením. Co se děje?

Může se pochlubit nádherně zabarveným hlasem s neuvěřitelným rozsahem dvě a tři čtvrtě oktávy, tedy od basu po tenor, přesto se jednomu z nejlepších současných zpěváků stále nedaří naladit na svůj ‘sameťák‘ tu pravou. Charismatický představitel Draculy si dokonce přestal v partnerských vztazích věřit, a tak pro jistotu svoji poslední přítelkyni před médii úzkostlivě tajil. Jenže…

Takhle to Danovi seklo, když si bral v roce 2002 Libušku Haraštovou

Takhle to Danovi seklo, když si bral v roce 2002 Libušku Haraštovou

Stárnoucí bručoun se překonal

Pokud chce mít rodinu, má sedmačtyřicetiletý zpěvák ve svém věku nejvyšší čas, a není žádným tajemstvím, že po ní již dlouho touží. Je tudíž logické, že své poslední lásce by býval snesl modré z nebe. Jenže v partnerských vztazích sklízel jenom jeden krach za druhým, a tak se z něj během let stal morous a samotář, s nímž je v běžném každodenním životě velmi obtížné vyjít.

Přesto se snažil ze všech sil, dokonce se rozhodl přebudovat svou staromládeneckou domácnost v Jevanech na rodinný dům, který by vyhovoval i rodině s malými dětmi. Pořídil si kvůli tomu i mobilheim, který nechal umístit na zahradě, přestěhoval se do něj a pustil se do rozsáhlé rekonstrukce. Ani to mu ale nebylo nic platné – podle informací z jeho okolí je už zase sám. „Tu slečnu měl opravdu hodně rád, ale bohužel mu to zase nevyšlo. S Danem je totiž těžké žít. Je zvyklý na samotu a nový řád se mu v životě jen těžko přijímá,“ prozradil jeho známý internetovému deníku Šíp.

Poslední přítelkyně se prý jmenovala Anička a již na první pohled je jasné, že by mohla být spíš Danovou dcerou

Poslední přítelkyně se prý jmenovala Anička a klidně by mohla být spíš Danovou dcerou

Všechny od něj utekly

Seznam zpěvákových vážných známostí, které od něj nakonec utekly, je již docela dlouhý. Jeho první velkou láskou byla tanečnice Adéla Šeďová, s níž začal chodit ve dvaadvaceti letech a jejich bouřlivý vztah se protáhl na téměř šest let. Minimálně pětkrát se rozešli, aby Daniel po pár týdnech vždycky znovu ‘přilezl ke křížku‘, nakonec ale definitivně všechno zkazil svou nevěrou. Bylo to v době největší slávy Draculy a charismatický dlouhán nedokázal odolat obdivu fanynek, o němž si dříve při působení na operní scéně mohl nechat jenom zdát. A Adéle došla trpělivost.

Několik let s průběžnými přestávkami trval i jeho poměr s další tanečnicí Lenkou Bílkovou, s níž údajně dokonce podváděl i svou doposud jedinou zákonitou ženu Libušku Haraštovou, pozdější manželku Pepy Vojtka. Libušce se sice povedlo dostrkat vyhlášeného Casanovu až k oltáři, jejich životní styl byl ale natolik rozdílný, že se po pouhém roce rozešli. A karambolem skončila i ‘velká láska‘ s téměř o dvacet let mladší zpěvačkou Šárkou Vaňkovou, který od počátku Danovi přátelé považovali za totální úlet. Právě po rozchodu na jaře 2010 se Daniel odstěhoval do Jevan, prý dočasně, než si Šárka najde nové bydlení. Jeho provizorium ale trvá dodnes.

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh  na ');.

Vložil: Adina Janovská

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace