Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
S cestovatelem Milošem Beranem

S cestovatelem Milošem Beranem

... do Číny a dál, za exotikou. Trocha povídání a nádherné fotky

Fejeton Jiřího Macků

Fejeton Jiřího Macků

Každou neděli něco trošinku hlubšího k zamyšlení od doyena redakce

Koronavirus ´2020

Koronavirus ´2020

Vše o pandemii, která pokračuje i v roce 2021

Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosy, recenze, reflexe

TV glosy, recenze, reflexe

Ať se díváte na bednu, anebo přes počítač, naši autoři jsou s vámi

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Svět Tomáše Koloce

Svět Tomáše Koloce

Obtížně zařaditelné články autora, který moc nectí obvyklé žánry, zato je nebezpečně návykový

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Knižní recenze

Knižní recenze

Exkluzivní recenze o literatuře vážné, stejně tak i o detektivkách a jiných lehčích žánrech

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Leoš Mareš a Petra Faltýnová mají komorní svatbu. Budou se brát 18. června na louce, jen se dvěma svědky, které dobře znáte...

06.06.2015
Leoš Mareš a Petra Faltýnová mají komorní svatbu. Budou se brát 18. června na louce, jen se dvěma svědky, které dobře znáte...

Foto: TV Prima

Popisek: Leoš Mareš a Petra Faltýnová. Sluší jim to, že?

FOTOGALERIE Poslední svatbou, kterou zatím diváci seriálu Svatby v Benátkách uvidí, bude sňatek Petry Faltýnové a Leoše Mareše. Kdo čeká pompézní obřad, bude možná trochu zklamaný… Diváci zatím pouze seriálový sňatek slavného moderátora s modelkou, do které se zamiloval, uvidí na svých obrazovkách 18. 6.

Svatba, která už je pochopitelně natočená, se totiž konala na louce a odehrávala se v překvapivě komorním duchu. Za svatebčany stáli pouze svědci Lucie Šilhánová a moderátor Evropy 2 Patrik Hezucký. Skupinku doplňovaly majitelky seriálové svatební agentury Olga s Lolou, tedy Petra Hřebíčková a Alice Bendová.

Petra Faltýnová měla krásné svatební šaty s bohatě zdobeným živůtkem a vlečkou, které se jí moc líbily. A nadchly i její dceru Adrianku, která si – když maminka nebyla v záběru -  s vlečkou neustále hrála. Zdobený živůtek zaujal i spoustu brouků, kteří na šaty pořádali doslova nálety. A tak kostymérky musely každou chvíli ze šatů opatrně setřásat dotěrný hmyz a kontrolovat, jestli Petře svatební róbu neušpinil. „Šaty se mi moc líbí, jen je na mně musely kostymérky trochu zabrat. Já už bych se asi nevdávala, ale svatba na louce je krásně romantická, je to hezká alternativa obřadu na matrice. Mám z ní zvláštní, trochu posvátný pocit. Přenesla se na mě vážnost té chvíle, až jsem měla husí kůži po celém těle a byla trochu dojatá,“ řekla Petra Faltýnová.

Mareš: V mém případě není svatba na pořadu dne

Slušelo to nejen nevěstě, ale i ženichovi Leošovi, který měl na sobě černý smoking. „Svatba na louce je zajímavá, líbí se mi kontrast krásných šatů a přírody kolem. Ale v mém případě není svatba na pořadu dne. Ve smokingu se cítím dobře, takhle chodím běžně,“ vtipkoval Leoš. „Petře to v šatech moc sluší, ale já myslím, že svatební šaty sluší každé nevěstě,“ dodal.

Svatební obřad byl zároveň Leošův a Petřin poslední natáčecí den. Petra už má za sebou zkušenost z natáčení Cest domů, ale Leoš si ve Svatbách v Benátkách odbyl svou seriálovou premiéru. „Byla to specifická zkušenost, jiný princip výroby televizního pořadu, než jaký znám. Herectví je pro mě pořád trochu Popelka. Přiznávám, že moderování mám radši, při něm můžu improvizovat. I když i tady jsem mohl, například ve scénách s Patrikem Hezuckým v rádiu Evropa 2 jsme vyloženě improvizovali. Na natáčení ale pro mě bylo těžké v jiných scénách opakovat několikrát za sebou stejný text a ještě se u toho stejně tvářit,“ líčil moderátor.

Po svatebním obřadu následuje většinou hostina. Jaký vztah má Leoš Mareš k obřadům, oslavám, setkávání nejbližších lidí? „Mám rád setkání s přáteli a svými nejbližšími. Setkání a oslavy hodně promýšlím a snažím se, aby to byly nezapomenutelné dny. Spoustu dnů kolem vás jen tak propluje, když ale připravíte akci, na níž si dáte záležet, je to den, na který pak dlouho vzpomínáte. A čím víc jich zažijete, tím líp,“ vysvětloval Leoš Mareš.

Zdroj: Prima

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh  na ');.          

Vložil: Anička Vančová

Galerie

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace