Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Volby 2017

Volby 2017

Žhavá část kampaně se blíží

Letošní Karlovy Vary

Letošní Karlovy Vary

Co se dělo na festivalu

Kultura

Kultura

Pojďme se bavit: Je tu hudba, film, knihy, výstavy, nechybí exkluzivní recenze

Životní knockouty

Životní knockouty

Dal vám život ránu na solar? Nejste v tom sami, čtěte skutečné příběhy

Kauza uprchlíci

Kauza uprchlíci

Legální i nelegálni migranti je problém, který hýbe Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě celebrity dobrovolně neřeknou?

Rozhovory

Rozhovory

Politici, umělci, zkrátka každý, kdo má co říci

ŠKODA AUTO je pro studenty technických oborů jasnou volbou

16.02.2014
ŠKODA AUTO je pro studenty technických oborů jasnou volbou

Autor: skodahome.cz

Popisek: ŠKODA AUTO

Studenti technických oborů by chtěli po ukončení studia nejvíce pracovat ve společnosti ŠKODA AUTO. Vyplývá to z průzkumu společnosti Universum, kterého se zúčastnilo víc než deset tisíc studentů z 60 českých vysokých škol.

ŠKODA AUTO je atraktivním zaměstnavatelem i pro studenty ekonomických oborů, kde v celkovém hlasování obsadila 3. místo. Velice dobré výsledky v rámci průzkumu mezi studenty jsou dalším důkazem vysoké atraktivity společnosti ŠKODA AUTO jako zaměstnavatele. Svým zaměstnancům nabízí stabilitu velké nadnárodní společnosti, možnosti dalšího vzdělávání, kariérní růst a pracovní příležitosti v zahraničí.

Získání, motivování a udržení si mladých talentů je pro společnost ŠKODA AUTO klíčové

ŠKODA AUTO má přes 200 svých lidí ve 14 zemích světa a pracují zde specialisté téměř 40 národností. V neposlední řadě také nabízí nadprůměrné výdělky a mnoho dalších zaměstnaneckých výhod, které zpříjemňují život, usnadňují relaxaci po práci nebo jednoduše umožňují snížit životní náklady. Jedná se například o zvýhodněné pronájmy vozidel, půjčky na bydlení, penzijní připojištění, zvýhodněné tarify mobilních operátorů, příspěvky na stravování, atd.

Získání, motivování a udržení si mladých talentů je pro společnost ŠKODA AUTO klíčové, proto se také aktivně účastní vysokoškolských veletrhů, dlouhodobě spolupracuje s vysokými školami, podporuje studentské organizace a pořádá tematické přednášky či semináře. ŠKODA AUTO má zájem zejména o šikovné techniky, kteří jsou experty ve své oblasti, ovládají cizí jazyky a jsou připraveni se dále vzdělávat.

Absolventi vysokých škol mají možnost využít Trainee program

Studentům vysokých škol nabízí propracovaný systém spolupráce již v průběhu studia. Zájemci mají možnost využít nabídek odborné praxe či ve spolupráci s odborníky získat téma a podnětné rady pro svoji závěrečnou práci. V loňském roce této nabídky využilo téměř tisíc českých i zahraničních studentů.

Absolventi vysokých škol mají možnost využít Trainee programu nebo přímého nástupu v rámci celé firmy. Kromě toho je domácí automobilka největším soukromým investorem do výzkumu a vývoje v České republice. Během uplynulých let rozvinula spolupráci s hlavními českými technickými univerzitami formou sponzoringu, grantů nebo outsourcingu výzkumných projektů.

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh, v koši určitě neskončí! Na vaše unikátní zážitky čekáme na , do předmětu napište Příběh

Vložil: Redaktor KL

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace