Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Český poutník

Český poutník

René Flášar a jeho dobrodružné putování Českem na našich stránkách

Zmizelí Češi

Zmizelí Češi

René Flášar pátrá po osudech zmizelých, kteří se již dávno ztratili i z policejních svodek

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Sex, pivo a rokenrol

Sex, pivo a rokenrol

Rockové příběhy; ve spolupráci s časopisem Rock´n ´all

Kultura

Kultura

Knížky rádi čteme, rádi o nich píšeme. Nechybí exkluzivní recenze

Kauza uprchlíci

Kauza uprchlíci

Legální i nelegálni migranti je problém, který hýbe Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli a neřeknou?

ŠKODA AUTO je pro studenty technických oborů jasnou volbou

16.02.2014
ŠKODA AUTO je pro studenty technických oborů jasnou volbou

Autor: skodahome.cz

Popisek: ŠKODA AUTO

Studenti technických oborů by chtěli po ukončení studia nejvíce pracovat ve společnosti ŠKODA AUTO. Vyplývá to z průzkumu společnosti Universum, kterého se zúčastnilo víc než deset tisíc studentů z 60 českých vysokých škol.

ŠKODA AUTO je atraktivním zaměstnavatelem i pro studenty ekonomických oborů, kde v celkovém hlasování obsadila 3. místo. Velice dobré výsledky v rámci průzkumu mezi studenty jsou dalším důkazem vysoké atraktivity společnosti ŠKODA AUTO jako zaměstnavatele. Svým zaměstnancům nabízí stabilitu velké nadnárodní společnosti, možnosti dalšího vzdělávání, kariérní růst a pracovní příležitosti v zahraničí.

Získání, motivování a udržení si mladých talentů je pro společnost ŠKODA AUTO klíčové

ŠKODA AUTO má přes 200 svých lidí ve 14 zemích světa a pracují zde specialisté téměř 40 národností. V neposlední řadě také nabízí nadprůměrné výdělky a mnoho dalších zaměstnaneckých výhod, které zpříjemňují život, usnadňují relaxaci po práci nebo jednoduše umožňují snížit životní náklady. Jedná se například o zvýhodněné pronájmy vozidel, půjčky na bydlení, penzijní připojištění, zvýhodněné tarify mobilních operátorů, příspěvky na stravování, atd.

Získání, motivování a udržení si mladých talentů je pro společnost ŠKODA AUTO klíčové, proto se také aktivně účastní vysokoškolských veletrhů, dlouhodobě spolupracuje s vysokými školami, podporuje studentské organizace a pořádá tematické přednášky či semináře. ŠKODA AUTO má zájem zejména o šikovné techniky, kteří jsou experty ve své oblasti, ovládají cizí jazyky a jsou připraveni se dále vzdělávat.

Absolventi vysokých škol mají možnost využít Trainee program

Studentům vysokých škol nabízí propracovaný systém spolupráce již v průběhu studia. Zájemci mají možnost využít nabídek odborné praxe či ve spolupráci s odborníky získat téma a podnětné rady pro svoji závěrečnou práci. V loňském roce této nabídky využilo téměř tisíc českých i zahraničních studentů.

Absolventi vysokých škol mají možnost využít Trainee programu nebo přímého nástupu v rámci celé firmy. Kromě toho je domácí automobilka největším soukromým investorem do výzkumu a vývoje v České republice. Během uplynulých let rozvinula spolupráci s hlavními českými technickými univerzitami formou sponzoringu, grantů nebo outsourcingu výzkumných projektů.

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh, v koši určitě neskončí! Na vaše unikátní zážitky čekáme na , do předmětu napište Příběh

Vložil: Redaktor KL

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace