Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
S cestovatelem Milošem Beranem

S cestovatelem Milošem Beranem

... do Číny a dál, za exotikou. Trocha povídání a nádherné fotky

Fejeton Jiřího Macků

Fejeton Jiřího Macků

Každou neděli něco trošinku hlubšího k zamyšlení od doyena redakce

Koronavirus ´2020

Koronavirus ´2020

Vše o pandemii, která pokračuje i v roce 2021

Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosy, recenze, reflexe

TV glosy, recenze, reflexe

Ať se díváte na bednu, anebo přes počítač, naši autoři jsou s vámi

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Svět Tomáše Koloce

Svět Tomáše Koloce

Obtížně zařaditelné články autora, který moc nectí obvyklé žánry, zato je nebezpečně návykový

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Knižní recenze

Knižní recenze

Exkluzivní recenze o literatuře vážné, stejně tak i o detektivkách a jiných lehčích žánrech

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Loskutáka sice nezískal, přesto si všeuměl Láďa Hruška přijde zase na své. Jakou královsky placenou náplast na bolístku dostal?

22.02.2015
Loskutáka sice nezískal, přesto si všeuměl Láďa Hruška přijde zase na své. Jakou královsky placenou náplast na bolístku dostal?

Foto: archiv

Popisek: Ambiciózní reportér Láďa Hruška si připíše na konto první opravdovou filmovou roli - ve Vánočním Kameňáku si zahraje mluvčího prezidenta republiky

Zbožňovaný král levných receptů sice o vysněný pořad na Nově definitivně přišel, dostal však velmi lukrativní náplast na bolístku, díky níž si zase rozšíří profesní záběr. Před kamerou stane jako herec, a dokonce za honorář, o němž řada hereckých profesionálů jen marně sní!

Všestrannost nováckého ‘gurmánského experimentátora‘ Ládi Hrušky je zřejmě bez hranic. Vytoužené Rady ptáka Loskutáka mu sice vyfoukl před nosem Petr Rychlý, vzápětí však ambiciózní reportér dostal ‘náplast na bolístku‘, s níž si nejen přijde na velmi slušné peníze, ale ještě si bude moci připsat další řádek do své doposud velmi chudé filmografie. Stane totiž před kamerou v nové zimní komedii Vánoční Kameňák. „Nabídli jsme mu roli mluvčího prezidenta České republiky,“ prozradil serveru Super.cz producent Pavel Pásek.

Honorář prý dá na charitu

Komu vlastně bude Hruška hrát mluvčího, není podle Páska zatím jasné. V podstatě je to prý ale jedno, protože filmový prezident bude vidět pouze zezadu a namluví ho imitátor. Za každý natáčecí den má Hruška dostat honorář deset tisíc korun. Peníze slíbil dát na charitu a také je už prý odevzdal, přestože se natáčení teprve plánuje a otázkou je, kdy mu peníze vůbec dorazí na konto. S natáčením prý Láďa počítá, otázkou však je, jestli o něm vědí také jeho ‘chlebodárci‘ z televize Nova.

V hlavní roli opět uvidíme Václava Vydru, bez nějž si Kameňák ani nelze představit

V hlavní roli opět uvidíme Václava Vydru, bez nějž si Kameňák ani nelze představit

Podle scénáře se za prezidentem vypraví starosta Kameňákova Pepan v podání Václava Vydry s tajemníkem úřadu Miloušem (Jan Antonín Duchoslav) s žádostí, aby jim povolil postavit skokanský můstek na Řípu. Filmový tiskový mluvčí hlavy státu má být přítomen schůzce, která se údajně bude hodně točit kolem silného alkoholismu filmového prezidenta, a pronášet vtipné poznámky.

Čtěte také:

V Ordinaci se pod ním houpe židle, a tak se cpe mezi krále kutilů. Neuvěříte, kdo vyfoukl vysněný kšeft Láďovi Hruškovi, a jak se dělá hobby pořad

Prý nejošklivější český „gurmánský experimentátor“ se nervově zhroutil. Kdo si na něj zasedl a proč málem dostal padáka? Tajnosti slavných

Vánoční trhy už odstartovaly

Režie dalšího příběhu o obyvatelích městečka Kameňákov, na které vlastní práva producent Pavel Pásek, se ujal režisér F. A. Brabec, který má na kontě umělecky vysoce hodnocené filmy, jako jsou Kytice nebo Máj. „Je pravda, že jsme se potkali na jedné premiéře filmu, a tam se při něčem ostřejším dlouho do noci bavili a plácli si. Franta říkal, že by si jednou přál natočit nějakou velkou srandu. Tak jsem si na něj po půl roce vzpomněl a on poté, co se vzpamatoval ze šoku, nabídku přijal,“ prozradil serveru Pásek.

První klapka Vánočního Kameňáku padla na náměstí ve středočeském Mělníku

První klapka Vánočního Kameňáku padla na náměstí ve středočeském Mělníku

Natáčení odstartovalo již ve čtvrtek 12. února v Mělníku. Na náměstí Míru se znovu rozzářil vánoční strom, z filmařského nebe se snášel umělý sníh a dva dny tam dokonce stál skokanský můstek. Obyvatelé města se objeví v komparzu, při jehož výběru byla kladena jediná podmínka – muselo jim být více než pětadvacet let. Podle mluvčí mělnického městského úřadu Heleny Vavřinové se v pátém Kameňáku objeví i záběry z interiérů tamní radnice, kde se filmaři budou pohybovat během dvou březnových dnů.

Sranda plná překvapení

V dalším Kameňáku se již neobjeví Bob Klepl ani Jana Paulová, která hrála jen v původních třech dílech Zdeňka Trošky. Zato se můžeme těšit na Danu Morávkovou v blonďaté paruce, hvězdu dabingu Valérii Zawadskou, královnu muzikálů Hanku Křížkovou či Jiřího Pomeje. Z neherců si kromě Hrušky překvapivě přijde před kamerou na své i ‘protekční fracek‘ Pavel Novotný.

Dana Morávková v blonďaté paruce

Dana Morávková v blonďaté paruce

Ke svým hvězdám je producent Pásek mimořádně štědrý, denní honoráře prý dosahují výše až patnácti tisíc korun, což u tak nízkorozpočtového projektu hned tak někde nedostanou. Film by totiž měl přijít na pouhých 25 milionů korun a premiéry bychom se měli dočkat již letos na podzim.

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh  na ');.

Vložil: Adina Janovská

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace