Jste ateisté? Honem si vyberte svého boha, bezvěrci jsou v ohrožení, varuje novinář Ladislav Kašuka
02.01.2015
Foto: Facebook
Popisek: Ateisté začínají mít v posledních letech problémy i v některých evropských zemích, jako je třeba silně katolické Španělsko nebo Polsko, a v některých případech nejsou k ateistům tak úplně vstřícní ani v pravoslavném Rusku, upozorňuje Ladislav Kašuka
Ačkoli se to zdá být v dnešní době průmyslových robotů, moderní medicíny a letů do vesmíru šílené, nebo úplně nemožné, na světě stoupá počet zemí, ve kterých je ateismus považován za něco zkaženého a zlého, je potlačován, zakazován, nebo dokonce trestán smrtí!
Do největších extrémů tato tendence potlačovat ateismus jako hrozbu zachází samozřejmě v islámských zemích a přitom se nejedná jen o nějaké „banánové republiky“, které nemají žádný význam, ale třeba o takového spojence USA, jako je Saúdská Arábie, nebo dokonce člena NATO a horkého uchazeče o členství v EU Turecko, kde je ateismus podle vrcholných představitelů této země rovný terorismu!
Ateisté začínají mít problémy i v Evropě
Muslimové v těchto zemích jsou vychováváni k nesnášenlivosti k jiným náboženstvím a přímo k nenávisti vůči ateistům, kteří jsou v jejich očích něco jako vyslanci samotného ďábla a jejichž zabití není ničím špatným, ale naopak činem zasluhujícím uznání. Bruselští vládci Evropské unie si tedy vůbec neuvědomují, co činí, když hodlají masově přijímat imigranty z islámských zemí, vychované v tomto duchu nenávisti a nesnášenlivosti.
Bohužel ke všem těm špatným zprávám pro všechny lidi, kteří místo tomu, co nikdy nikdo neviděl, věří vědě a Darwinově teorii evoluce druhů, musím přidat ještě jednu špatnou zprávu, kterou je to, že ateisté začínají mít v posledních letech problémy (byť naštěstí zdaleka ne smrtelné) i v některých evropských zemích, jako je třeba silně katolické Španělsko nebo Polsko, a v některých případech nejsou k ateistům tak úplně vstřícní ani v pravoslavném Rusku. Veřejná propagace ateismu se tedy i v některých křesťanských zemích setkává s nedůvěrou a nepochopením ze strany věřících a stále častěji také s problémy ze strany státních orgánů a církví.
Muslimy nám vnutila Evropská komise. Máme se začít bát?
Česká republika se v počtu ateistů celkově řadí na třetí místo, za Čínu a Japonsko (Čína – 47 procent, Japonsko – 31 procent, ČR – 30 procent). V neislámské části světa (hlavně v Evropě a v Austrálii) je naštěstí také velké procento lidí sice věřících, ale tzv. bez vyznání, kteří osobně věří v nějakého boha, nebo vyšší sílu, ale nejsou členy žádné církve, která by je učila nenávisti, nebo nesnášenlivosti k jiným náboženstvím, nebo ateistům. Těchto rozumných věřících, kteří vlastně nejvíce ze všech žijí podle přikázání v lásce a smířlivosti k druhým, je v těchto zemích okolo 40 procent.
Největším nebezpečím pro ateisty, ale i nemuslimské věřící v Evropě tedy v současnosti zůstává migrace muslimských přistěhovalců, kterou zemím Evropské unie vnucuje EK (evropská komise) z Bruselu a kterou členské státy poté, co jimi byla podepsána Lisabonská smlouva, nemohou dost dobře odmítnout. Máme se tedy opravdu všichni, a v první řadě ateisté, začít pomalu bát ve svých vlastních zemích o své zdraví a životy svých bližních a dětí, nebo s tím začneme něco dělat a zastavíme to šílenství, dokud je ještě čas?!
Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh na ');.
Vložil: Redaktor KL