Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
S cestovatelem Milošem Beranem

S cestovatelem Milošem Beranem

... do Číny a dál, za exotikou. Trocha povídání a nádherné fotky

Fejeton Jiřího Macků

Fejeton Jiřího Macků

Každou neděli něco trošinku hlubšího k zamyšlení od doyena redakce

Koronavirus ´2020

Koronavirus ´2020

Vše o pandemii, která pokračuje i v roce 2021

Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosář Ely Novákové

TV glosář Ely Novákové

Co budou dávat v bedně? Víme

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Pražská doprava

Pražská doprava

Zajímavosti i aktuality

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Sobota Pavla Přeučila

Sobota Pavla Přeučila

O víkendu jen lehčí čtení od našeho kulturně politického redaktora

Premiéry Pavla Přeučila

Premiéry Pavla Přeučila

Filmové hity. A nově i ty televizní

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

Přečetli jsme

Přečetli jsme

Noviny, časopisy, weby, nic zajímavého nám neunikne. S naším komentářem pak ani vám

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Recenze

Recenze

Exkluzivní recenze o literatuře vážné, stejně tak i o detektivkách a jiných lehčích žánrech

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Jitka Čvančarová: Chci kvalitní charakter, kvalitní dialog, kvalitní sex. A ta láska ze StarDance…

09.01.2018
Jitka Čvančarová: Chci kvalitní charakter, kvalitní dialog, kvalitní sex. A ta láska ze StarDance…

Autor: TV Prima

Popisek: Jitka Čvančarová u Krause

Jan Kraus posadil v prvním novoročním pořadu Show Jana Krause do červené sedačky herečku Jitku Čvančarovou. Ta představila nejen svůj nejnovější film, ale také Janu Krausovi způsobila lehčí infarkt jen tím, že přiznala, že od partnera požaduje kvalitní sex.

Naposledy se Jitka Čvančarová ukázala na stříbrném plátně nedávno ve filmu Přání k mání. Zde hraje maminku po boku Martina Myšičky. Podle Jitky Čvančarové jde o film, který pohladí po duši: „Je to takový milý rodinný vánoční film. Je to vztahotvůrný a laskavý film. Ta myšlenka a scénář filmu jsou moc pěkné. Myslím, že budete odcházet s vytvořeným vztahem z kina,“ lákala Jana Krause do kina. Se stejným režisérem Vítem Karasem by měla Jitka natáčet již brzy film Přítelkyně podle scénáře Báry Nesvadbové. 

Mozek party na likvidaci mužů

V televizi by se měla co neviděl objevit v sérii Černé vdovy, kde hraje členku povedené ženské trojice spolu s Janou Plodkovou a Lucií Siposovou: „To je uzavřená osmi dílná série, ve které jsou tři ženy, manželky, kterým už jejich manželé přerostli přes hlavu, mají jich plné zuby a rozhodnou se, že je zlikvidují. Moje postava je takovým mozkem celé operace,“ popisovala Janu Krausovi seriál, ve kterém by se měla objevit na Primě. 

Znali se už před StarDance

Jitka Čvančarová je vdaná za tanečníka Petra Čadka, což byl v televizní taneční soutěži StarDance její partner. Jitka se snažila nabourat médii hojně opakovanou teorii o tom, že se tihle dva potkali až v této soutěži, zamilovali se a vzali se: „To píšou média, ono to zní lépe, láska ze StarDance, z tanečního parketu. My jsme se znali dávno před tím, asi tak šest let a tím, že jsme se vídali častěji a pracovali jsme spolu, tak jsme si padli do oka.“ 

Charakter, dialog a sex

Partnerství s Petrem Čadkem vypadá zatím zcela bez poskvrnky, na rozdíl od Jitčina předchozího vztahu, který ukončila nevěra ze strany Jitčina partnera, zde se žádné skandály nekonají, a to ačkoliv Jitka o sobě tvrdí, že je prý náročná: „Chci kvalitní charakter, kvalitní dialog a kvalitní sex,“ prohlásila před šokovaným Janem Krausem a dodala: „Toho člověka musíte poznat v mnoha situacích a blíž. Musí mít nějaký inteligenční level, aby se s ním dalo hovořit o všem.“ 

Chápající Jitka

Na druhou stranu o sobě Jitka tvrdí, že dobré partnerství dokáže odměnit: „Jsem chápající. Vařím a myslím, že i dobře. Naši dcerku je lepší šatit, než živit,“ smála se Jitka. Doposud bydlela Jitka v Mělníku, to se má ale v dohledné době změnit: „Můj muž postavil nový dům, bylo to náročné pro všechny zúčastněné. V Praze máme zázemí, které ale nevyužíváme, protože jsme raději u toho lesa mezi daňky a vyběhneme si do lesa za zahradou. Tím, že oba žijeme tak společensky náročné životy, si rádi odpočineme bez lidí a s intimitou.“ 

Komedie i drama

Jitka je ale v první řadě divadelní herečka. Divadlo miluje a nejradši hraje tam: „V divadle se dokážu cítit plnohodnotná, tam mě to naplní.“ Jitka hraje na různých místech a různé žánry: „Teď jsme měli derniéru  krásného představení Království boží na Zemi od Tennessee Williamse v Ungeltu, a to je krásná věc. Komedie jsou také skvělé, záleží na scénáři. Ta dramata mi nevadí, mě to baví.“

Karlovarský šokující dekolt 

Jitka Čvančarová patří mezi naše nejvíce sexy herečky. Nemalou zásluhu na tom mají její křivky, kterých se naštěstí nechce zbavovat, už prý kvůli tomu, že se to jejímu manželovi líbí: „Rád mě chytne za zadek a že ho mám pořádný!“ smála se třeba nedávno mělnická rodačka v rozhovoru. Jitka se loni postarala mimochodem asi o největší poprask na festivalu v Karlových Varech, mohl za to její proslulý fialový model s ďábelským výstřihem.

 

Jitka v Show Jana Krause předvedla, že umí také krásně zpívat. Aby také ne, hrála v mnoha muzikálech a v této kategorii byla dokonce nominovaná na zisk ceny Thálie. Kromě toho Jitka moderuje, v televizi třeba magazín Autosalón. 

Válcuje vás život, úřady, politici? Zažili jste, nebo jste viděli něco, co by měli ostatní vědět? Pište, foťte, posílejte na .     

Vložil: Michaela Špačková

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace