Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Český poutník

Český poutník

René Flášar a jeho dobrodružné putování Českem na našich stránkách

Zmizelí Češi

Zmizelí Češi

René Flášar pátrá po osudech zmizelých, kteří se již dávno ztratili i z policejních svodek

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Sex, pivo a rokenrol

Sex, pivo a rokenrol

Rockové příběhy; ve spolupráci s časopisem Rock´n ´all

Kultura

Kultura

Knížky rádi čteme, rádi o nich píšeme. Nechybí exkluzivní recenze

Kauza uprchlíci

Kauza uprchlíci

Legální i nelegálni migranti je problém, který hýbe Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli a neřeknou?

Miláček sváděl cizí krásku přímo před jejíma očima. Jak se s tím vyrovnala Kateřina Kaira Hrachovcová, která své lásky stěží dokáže spočítat?

21.02.2016
Miláček sváděl cizí krásku přímo před jejíma očima. Jak se s tím vyrovnala Kateřina Kaira Hrachovcová, která své lásky stěží dokáže spočítat?

Autor: FTV Prima

Popisek: Kateřina Kaira Hrachovcová vyrazila na výlet se svým miláčkem a co se nestalo - přímo před jejíma očima se zamiloval!

FOTOGALERIE První část dek, psích granulí, hraček a dalších dobrot, které do budovy Primy přinesli v rámci vyhlášené sbírky televizní diváci, odvezli do psího útulku Lesan v Kralupech nad Vltavou herci ze seriálu Přístav. Nechyběli mezi nimi ani Kateřina Kaira Hrachovcová a její miláček, který se zamiloval do cizí krasavice.

Kateřina se vypravila do Kralup i se svým psím parťákem Punťou, a to nejspíš neměla dělat. Její miláček tam totiž ztratil srdce. Zamiloval se na první pohled do jedné tamní fenečky, a když herečka pozorovala, jak spolu běhají, přemýšlela, že by si ji vzala domů.

Herci ze seriálu Přístav předali v útulku Lesan dárky od diváků

Herci ze seriálu Přístav předali v útulku Lesan dárky od diváků

Počet miláčků se neustále mění

Do útulku přivezla Kateřina tři pytle psích dobrot a hned jimi pejsky začala krmit. „Jsou to sušené vepřové plíce, našim pejskům moc chutnají,“ vysvětlila. Pak začala vyjmenovávat, kolik zvířat u nich vlastně momentálně přebývá. „Z těch nejbližších jsou to kromě Punti ještě doga Graceinka, tu jsme si vzali po jedné klientce, která zemřela. Pak kocour Felix, který se mnou třeba rád maluje. Jednu dobu u nás byly i kočičky Stelinka a Fanynka. Počet zvířat se u nás různě mění,“ prozradila a dodala: „Uvidíme, kdo k nám přijde dál.“

Etika si ho podala přímo před kamerou

Václav Jiráček, který v seriálu hraje psychicky labilního a sobeckého násilníka Míru Šimáčka, dorazil do útulku i se svou přítelkyní Natálií a přivezl pytel granulí a další dobroty. Natálie prozradila, že by se dalšímu pejskovi doma nebránila. S Václavem se starají o anglickou setryni Lojzinku, kříženečka Prcka, který prý vypadá jako zmenšený belgický ovčák, a z útulku Holubice si vzali ještě kočku, které říkají paní Vykuková, zkráceně Kuku. „Všichni tři se mají moc rádi, Prcek je na Lojzince vyloženě závislý, ale i na nás, všichni tři se mají moc rádi. Tak si zatím nechci brát dalšího pejska, abych tu jejich vzájemnou harmonii nenarušil. Kdybych se ale mohl řídit srdcem a ne rozumem, odvezl bych si odsud všechny,“ povzdychl si Václav a přidal historku z natáčení seriálu. „Kdy mě kousl nějaký pes? Nedávno mě do zadku kousla Etika, která hraje psa Petra Čtvrtníčka. Jen mě tak štípla, ale docela jsem se lekl. A ona ještě víc,“ smál se.

Petr Čtvrtníček se svou seriálovou parťačkou Etikou, která pořádně vyděsila Václava Jiráčka

Petr Čtvrtníček se svou seriálovou parťačkou Etikou, která pořádně vyděsila Václava Jiráčka

Bála se, že neodolá

Sandra Černodrinská, představitelka Johany Skálové, přijela do útulku s velkými obavami, že se neudrží a nějakého pejska si odveze. A adeptů měla hned několik. Nedávno jí totiž starší pejsek zemřel a zůstala jí jen rok a osm měsíců stará ohařka Fanča. „Chtěla bych Fanče pořídit parťáka, ale nemám teď moc času se novému pejskovi věnovat. Tak uvidíme. Mám ráda všechny psy, ale ohaři mě baví, jsou to blázni. Nespoutaní, ztřeštění, svobodní. Mám pocit, že jsem byla v minulém životě jedna z nich,“ dodala.

Čtěte také:

Sexsymbol Kladiva na čarodějnice bojuje o život. Herečka se smutnýma očima, o níž si všichni myslí, že měla vždy ustláno na růžích, ze zoufalství padla do spárů sekty. Tajnosti slavných

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh na

Vložil: Adina Janovská

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace