Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Český poutník

Český poutník

René Flášar a jeho dobrodružné putování Českem na našich stránkách

Zmizelí Češi

Zmizelí Češi

René Flášar pátrá po osudech zmizelých, kteří se již dávno ztratili i z policejních svodek

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Sex, pivo a rokenrol

Sex, pivo a rokenrol

Rockové příběhy; ve spolupráci s časopisem Rock´n ´all

Kultura

Kultura

Knížky rádi čteme, rádi o nich píšeme. Nechybí exkluzivní recenze

Kauza uprchlíci

Kauza uprchlíci

Legální i nelegálni migranti je problém, který hýbe Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě celebrity dobrovolně neřeknou?

Ať už jde do pr… Kdo je na ty jeho naražený malíčky zvědavej! Nevděční fanoušci se chovají jako hyeny. Nejdřív Jágra zbožňovali, teď se do něj navážejí. Neuvěříte, co píší

18.05.2015
Ať už jde do pr… Kdo je na ty jeho naražený malíčky zvědavej! Nevděční fanoušci se chovají jako hyeny. Nejdřív Jágra zbožňovali, teď se do něj navážejí. Neuvěříte, co píší

Autor: Facebook

Popisek: Když dává góly, je bůh, pokud se něco nepodaří, nešetří někteří rádobyfanoušci na adresu Jaromíra Jágra vulgarismy

Vysněné medaile se na mistrovství světa nedočkal, přesto byl vyhlášen nejužitečnějším hráčem šampionátu a vešel se i do All-Star týmu. I tak někteří hokejoví fandové kladou Jaromíru Jágrovi za vinu naši ‘bramborovou‘ medaili. Mrkněte, co dokáže internetová ‘veřejnost‘ pustit do světa, když ji chrání anonymita diskuzí.

Na svém devátém mistrovství světa navázal JaromírJágr na Davida Moravce a Martina Procházku, kteří cenu pro MVP turnaje získali na šampionátech v letech 2000 a 2001. Tehdy však český tým získal zlaté medaile, letos obsadili svěřenci trenéra Vladimíra Růžičky ‘pouze‘ čtvrté místo. Do novinářského All-Star týmu se Jágr dostal počtvrté v kariéře, stejného ocenění dosáhl i v letech 2004, 2005 a 2011. Před čtyřmi lety byl vyhlášen i nejlepším útočníkem. Nezdolný třiačtyřicetiletý tahoun českého týmu v neděli ohlásil, že zápas o bronz byl poslední v jeho reprezentační kariéře. Tentokrát už ho prý nikdo a nic nezlomí...

Jágr končí. Po kolikáté?

Olympijský vítěz z Nagana a dvojnásobný mistr světa o uzavření reprezentační kapitoly mluvil v minulosti už několikrát, naposledy po loňském světovém šampionátu v Minsku. Nakonec ale ještě kývl na pozvánku kouče Vladimíra Růžičky na turnaj v Praze. Jeho loňské rozhodnutí prý změnilo několik faktorů, souvisejících s domácím šampionátem. „Už to, že jsem byl tady... Kdyby to nebylo doma, tak bych nejel. Hlavně mě zlomili fanouškové, otec si přál, abych hrál, a také Růča (Martin Ručinský). Bylo by skvělé, kdybychom to zakončili,“ řekl Jágr České televizi.

Po nedělním posledním souboji, v němž česká reprezentace prohrála s USA bitvu o bronzovou medaili s výsledkem 0:3, Jágr okamžitě oznámil, že tentokrát už hodlá dát hokejové reprezentaci opravdu definitivně vale. „Život jde dál, s hokejem nekončím, minimálně rok budu ještě hrát na Floridě. Počítám, že se vrátím a minimálně rok budu hrát v české lize. S hokejem nekončím, ale je čas… Ne, prostě... to už... já už na to nemám. Mohu odevzdat maximum, ale je čas posunout se dál,“ prohlásil.

Čechům se nikdo nezavděčí

Když se daří, jsou naši hokejisté vynášeni do oblak, pokud se jim něco nepovede, část fanoušků se k nim okamžitě otočí zády. Nešetří výroky, které jsou v kontextu celosvětového šampionátu k hráčům malé země v srdci Evropy přinejmenším nespravedlivé. A bohužel ani slovy, jež nemají v komunikaci slušných lidí co dělat. Nabízíme vám ukázky ‘kulturnosti‘ českého národa, které se nám podařilo posbírat z internetu ještě dřív, než je bdělí administrátoři stačili zablokovat jako nevhodné.

– Tenhle obstarožní důchodce by už měl konečně vypadnout. Stejně žije jenom ze svého jména a vydělává na něm velký prachy… (vozáb)

– Měl držet slovo a vykašlat se na to už po loňském mistrovství. Takhle zbytečně protahoval držku bez medaile. (Marek K. Kadaň)

– No jo, vždycky když se něco nepovedlo, tak Jára demonstrativně odcházel, kolikrát už.... (pejan)

– Hurá konečně mu to došlo a doufám, že skončí jágrmanie #odpůrci jágra (Leoš V.)

– Ten končí už 5 let a nakonec se tam vždycky vetře. (Karel M.)

– Bylo by na čase, ale to by nesměl kecat. Zase ho Růžička "náhodou" zavolá. A znovu se objeví. Známe. :-) A tím se mladý kluci nedostanou do repre. :-( (Martin D.)

– Jsem sportovní antitalent, ale jak tomu mám rozumět, když Jágr říká, že končí, ale o kousek níže, že bude ještě rok hrát na Floridě a pak v Česku? Tedy nekončí? (Prokop D.)

– Ať už jde do pr… Kdo je na ty jeho naražený malíčky zvědavej (Ferenc 007)

– Abyste se všichni z hokejového důchodce nepo.. Když je jeden a ostatní hrají, jako by byli druhý den po těžké chřipce, pak je naprosto jedno, jestli nějaký Jágr za nás hraje, nebo ne. (Anna K.)

– Teď ještě očekávám nějaký oslavný song od M. Davida...

– Na to, že to bylo doma, ubohost… (Franta K.)

– Jardo vyprdni se na to,českej manšaft to proste posral, hráli jste jak sralbotkové,jakože Jarda je Búh,vy češčí neznabohové, búh je na nebesích a ne v podelaných čechách,debčové (Peter M.)

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh  na ');.

Vložil: Adina Janovská

Tagy
Jágr,
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace