Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Český poutník

Český poutník

René Flášar a jeho dobrodružné putování Českem na našich stránkách

Zmizelí Češi

Zmizelí Češi

René Flášar pátrá po osudech zmizelých, kteří se již dávno ztratili i z policejních svodek

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Sex, pivo a rokenrol

Sex, pivo a rokenrol

Rockové příběhy; ve spolupráci s časopisem Rock´n ´all

Kultura

Kultura

Knížky rádi čteme, rádi o nich píšeme. Nechybí exkluzivní recenze

Kauza uprchlíci

Kauza uprchlíci

Legální i nelegálni migranti je problém, který hýbe Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli a neřeknou?

Jágr na Hrad. Bez legrace. To zaznělo z Babišových novin. A co na to hokejový bůh? Něco přece, podívejte se...

18.05.2015
Jágr na Hrad. Bez legrace. To zaznělo z Babišových novin. A co na to hokejový bůh? Něco přece, podívejte se...

Autor: Facebook

Popisek: Gól 718 - 5 nejvíc v historii NHL , ale trvalo to:)))..... Děkuji všem, co mi pomohli dosáhnout této mety, píše Jágr na svém Facebooku.

FOTO V ČLÁNKU Vítězství českých hokejistů na světovém šampionátu, a především sportovní virtuozita, kterou v zápasu s Finskem předvedl Jaromír Jágr, inspirovala komentátora Lidových novin Martina Zvěřinu k tomu, aby hokejistu se světovým renomé navrhl v sobotu ráno na post českého prezidenta. Otázkou ale je, zda na svém názoru trvá i po posledních dvou zápasech, které Česko odeslaly na čtvrté místo. Bramborová medaile je asi také důvodem, proč Jágr oznámil konec v reprezentaci.

V sobotním sloupku LN Zvěřina poměřuje schopnosti Jágra a současného prezidenta. „Jágr umí rusky a anglicky minimálně stejně dobře jako on,“ uvedl publicista v narážce na silný český přízvuk, který Miloš Zeman při používání cizích jazyků má.

Komentátor přiznává, že Jágr není tak sečtělý jako předchozí prezidenti. „Jenže tomu poslednímu je jeho sečtělost k ničemu, neboť už si nepamatuje, co kde četl (viz kauza Peroutka),“ podotýká s tím, že tento handicap lze dohnat. Ve světě je totiž běžné, že prezidentovi bude projevy někdo psát. „Alespoň tam nebudou urážky,“ podotýká Zvěřina opět v narážce na prezidentův občas jedovatý jazyk.

Ke svému potenciálnímu prezidentování se Jágr nevyjádřil. Udělal jediné, změnil si na Facebooku profilovou fotku. Vypadá na ní dobře, přímo prezidentsky.

Kdyby to nebylo doma… Je čas se posunout

Český národní tým přišel o legendárního hráče. Reprezentační kariéru ukončil po neúspěšném utkání o bronz s USA (0:3) na domácím mistrovství světa Jaromír Jágr. „Život jde dál a s hokejem nekončím, minimálně ještě rok budu hrát na Floridě a počítám s tím, že se vrátím a budu hrát v české lize. Je čas a už to, že jsem byl tady... Kdyby to nebylo doma, tak bych nejel. Trochu mě zlomili fanoušci, otec si přál, abych hrál, i Růča (Ručinský) – bylo by to skvělé, kdybychom to spolu zakončili, vždyť spolu hrajeme od 16 let, kdo může říct, že s nějakým hráčem hraje 25 let. Bylo by to unikátní, škoda, že se zranil. Byl jeden z těch, který mě trošičku nahlodal během zimy,“ řekl o svém konci v repre Jágr Blesku. A na otázku, zda ho nemůže jeho otec nahlodat znovu, byl striktní: „Ne. (odmlčí se) Já už na to nemám, můžu odevzdat maximum, ale je čas se posunout dál.“

Takže za rok, za dva: Na Kladno, anebo na Hrad?

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh  na ');.          

Vložil: Anička Vančová

Tagy
Jágr,
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace