Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
S cestovatelem Milošem Beranem

S cestovatelem Milošem Beranem

... do Číny a dál, za exotikou. Trocha povídání a nádherné fotky

Fejeton Jiřího Macků

Fejeton Jiřího Macků

Každou neděli něco trošinku hlubšího k zamyšlení od doyena redakce

Koronavirus ´2020

Koronavirus ´2020

Vše o pandemii, která pokračuje i v roce 2021

Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosář Ely Novákové

TV glosář Ely Novákové

Co budou dávat v bedně? Víme

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Pražská doprava

Pražská doprava

Zajímavosti i aktuality

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Sobota Pavla Přeučila

Sobota Pavla Přeučila

O víkendu jen lehčí čtení od našeho kulturně politického redaktora

Premiéry Pavla Přeučila

Premiéry Pavla Přeučila

Filmové hity. A nově i ty televizní

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

Přečetli jsme

Přečetli jsme

Noviny, časopisy, weby, nic zajímavého nám neunikne. S naším komentářem pak ani vám

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Recenze

Recenze

Exkluzivní recenze o literatuře vážné, stejně tak i o detektivkách a jiných lehčích žánrech

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Dluhy, kam se podíváš. Populární zrzce Báře Štěpánové hrozí, že přijde i o střechu nad hlavou, exekutoři si na ni už brousí nože

25.04.2015
Dluhy, kam se podíváš. Populární zrzce Báře Štěpánové hrozí, že přijde i o střechu nad hlavou, exekutoři si na ni už brousí nože

Foto: TV Nova

Popisek: Již několik let hraje Bára Štěpánová potrhlou zdravotní sestru Babetu v Ordinaci v růžové zahradě. Přesto ji trápí dluhy. Nebo spíš jejího manžela...

I když si na výši příjmů v seriálu Ordinace v růžové zahradě rozhodně nemůže stěžovat, hrozí herečce Báře Štěpánové vystěhování z obrovské vily v Zákolanech, v níž žije se svým o dva roky mladším manželem Miroslavem Barabášem. Kde udělala chybu?

Hrát v televizním seriálu je snem většiny herců – tak pravidelnou, dlouhodobou a dobře placenou práci nikde jinde neseženou. Herečka a komička Bára Štěpánová má to štěstí, že již několik let hraje hubatou a důvěřivou zdravotní sestru Babetu Trefnou v nekonečném ‘nováckém‘ seriálu Ordinace v růžové zahradě. I když si podle informací ze zákulisí přijde měsíčně přinejmenším na zhruba 80 000 korun, brousí si na ni zuby exekutoři. Herečka údajně dlužila na zdravotním pojištění zhruba 26 000 korun a částku již uhradila. Jenže to není všechno – dluhy má i její manžel, muzikant Miroslav Barabáš. A mnohem vyšší.

Domov v ohrožení

Na obrovskou zákolanskou luxusní vilu v anglickém stylu, která patří Barabášovi, byl dokonce vydán příkaz k prodeji, protože známý muzikant čelí dvěma exekucím. Celková dlužná částka dosahuje zhruba 200 000 korun, se všemi poplatky a úroky by se ale mohla nakonec vyšplhat téměř až na dvojnásobek.

Barabášova vila v Zákolanech

Barabášova vila v Zákolanech

„Na nemovitosti vázne několik zástavních práv, ve prospěch věřitelů již bylo zřízeno exekutorské zástavní právo a jejich pohledávky byly zajištěny i vydáním příkazu k prodeji,“ prozradila serveru Ahaonline.cz tisková mluvčí Exekutorské komory ČR Petra Báčová. Ani jeden z manželů však nechce situaci komentovat.

Má ráda, když o ni partner pečuje

Svého partnera Mirka si herečka vzala v září 2009 po čtrnáctiletém soužití a tvrdí, že v partnerském vztahu není ani trochu dominantní. Naopak má velmi ráda, když o ni muž pečuje a o všechny důležité záležitosti každodenního života se postará. Navíc miluje dárky a klidně prý za manželem přijde jako malá holčička a řekne si mu o peníze, když je na něco potřebuje. „On to ale takhle chce,“ tvrdila v rozhovoru pro magazín Ona Dnes. „Mně vyhovuje chlapa obdivovat, ale on mi za to zase musí umožnit být ,princeznou‘.“

S manželem Mirkem a svými mazlíčky

S manželem Mirkem a svými mazlíčky

S manželem nemají společnou ložnici, nýbrž každý svůj pokoj, a Bára prozradila, že jí takové uspořádání připadá noblesní. „Přiznávám, že jsem trochu snob. Líbí se mi věci, které nejsou k životu úplně potřeba, i proto mi přijde hezké, když má každý svůj pokoj, stejně jako mám ráda vykání. Se svým bývalým manželem Lubošem si dodneška vykám. Jsou to pro mě atributy noblesy,“ dodala s tím, že kdyby si mohla vybrat, narodila by se nejraději počátkem minulého století v Anglii, v nějaké nóbl rodině.

O dceru se vždy někdo postaral

Bára Štěpánová má třiadvacetiletou dceru Dominiku, přesto jí mateřská role nikdy moc nepřirostla k srdci. Do práce se vrátila již tři měsíce po porodu, protože právě v té době pracovala jako asistentka prezidenta Václava Havla. O její miminko se starala hereččina maminka a později chůva. „Ale taky jsem přece měla manžela,“ přiznala před časem. Jenže s otcem zůstala Dominika i poté, co se její matka odstěhovala ze společné domácnosti k milenci Mirkovi Barabášovi. „Měla to daleko do školy, dojíždění by bylo komplikované. Byla i u nás, ale vždy se brzy vracela k tátovi,“ připustila Štěpánová. Žádat soud o úpravu péče o dceru se jim prý nechtělo, a tak se s prvním manželem rozvedli, teprve když už byla Dominika plnoletá.

Hereččina dcera Dominika Rychvalská

Hereččina dcera Dominika Rychvalská

Herečka prý není právě mateřský typ. Dominika se jí narodila až po třicítce a ještě ani nechodila do školy, když její matka odešla za hlasem svého srdce. O dalším dítěti pak už Štěpánová nikdy neuvažovala, údajně jí úplně stačilo dospívání Dominiky a Mirkova syna z prvního manželství Michala. A tak místo dalších potomků pečuje s manželem raději psy, s těmi je to prý jednodušší.

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh  na ');.

Vložil: Adina Janovská

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace