Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Olympiáda v Koreji

Olympiáda v Koreji

Přibývají medaile, odehrávají se tu dramata,a to nejen sportovní.

Sex, pivo a rokenrol

Sex, pivo a rokenrol

Rockové příběhy; ve spolupráci s časopisem Rock´n ´all

Kultura

Kultura

Knížky rádi čteme, rádi o nich píšeme. Nechybí exkluzivní recenze

Kauza uprchlíci

Kauza uprchlíci

Legální i nelegálni migranti je problém, který hýbe Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě celebrity dobrovolně neřeknou?

Na kladenských koupalištích bylo o víkendu 11 tisíc lidí

31.07.2013
Na kladenských koupalištích bylo o víkendu 11 tisíc lidí

Autor: SAMK

Popisek: Koupaliště Sletiště

Sportovní areály města Kladna (SAMK) nabízejí unikátní spektrum sportovišť pro desítky pohybových a volnočasových aktivit. V horkých prázdninových dnech jsou samozřejmě nejnavštěvovanější koupaliště.

Během uplynulého tropického víkendu byly koupaliště SAMK téměř jedinou možností, jak se dalo horko „přežít“. Dva bazény u sportovního areálu Sletiště, i koupaliště Bažantnice, tak zažily rekordní návštěvnost. Ochladit se do příjemně vlažné vody přišlo celkem přes 11 tisíc lidí. Stredoceskenovinky.cz o tom informoval mluvčí Kladna Vilém Frček.

Koupaliště u Sletiště nabídlo kromě standardních dvou bazénů, brouzdaliště a oblíbeného, více jak stodvaceti metrového tobogánu, i něco navíc. Speciálně o minulém víkendu zde byl umístěn i nafukovací koberec, tedy jakási vodní klouzačka. Zájem o tuto atrakci byl nejen u dětí přímo obrovský.

„Že se skluzavka bude líbit, jsme si vyzkoušeli už minulý rok. Snažíme se, aby nabídka zábavy byla co nejpestřejší,“ řekl ředitel SAMK, Lukáš Kubica a dodal, že v areálu koupaliště je i hřiště na plážový volejbal, minigolf nebo dokonce nově i stolní fotbálek. O pár kroků dál je pak trampolínový park, kde se vstupenkou na koupaliště platí snížené vstupné.

Město podporuje koupaliště i dalších dvacet sportovišť v Kladně

„Sportovní areál Sletiště, včetně koupaliště, fitparku, aqvaparku a in-line dráhy je jedinečnou koncentrací nabídky sportovního vyžití jak pro Kladeňáky, tak pro návštěvníky našeho města,“ dodal náměstek kladenského primátora Miroslav Bernášek.

Společnost SAMK provozuje skoro dvacítku nejrůznějších sportovišť po celém městě. Také proto se zde daří množství profesionálních i amatérských sportovních klubů, které město Kladno podporuje nejen přímo, ale i nabídkou moderních sportovišť.

Zaujal Vás tento článek? Posílejte nám svoje názory i podněty na ');! Těšíme se na ně.

Vložil: Redaktor KL

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace