Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Olympiáda v Koreji

Olympiáda v Koreji

Přibývají medaile, odehrávají se tu dramata,a to nejen sportovní.

Sex, pivo a rokenrol

Sex, pivo a rokenrol

Rockové příběhy; ve spolupráci s časopisem Rock´n ´all

Kultura

Kultura

Knížky rádi čteme, rádi o nich píšeme. Nechybí exkluzivní recenze

Kauza uprchlíci

Kauza uprchlíci

Legální i nelegálni migranti je problém, který hýbe Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě celebrity dobrovolně neřeknou?

Jarda bude konečně táta? Jeho Verunka tuhle zprávu poslala do světa a práskla také, jak to celé zjistila ´mama Jagr´... Vybral si dobře? Bez pštrosích per se snad obejde

13.12.2016
Jarda bude konečně táta? Jeho Verunka tuhle zprávu poslala do světa a práskla také, jak to celé zjistila ´mama Jagr´... Vybral si dobře? Bez pštrosích per se snad obejde

Autor: Facebook

Popisek: Jaromír Jágr

FOTO Jarda je v Americe, jeho milá odjela pracovat do Čech - a zveřejnila fotky z dojemného loučení. Jenže si nejde nevšimnout, jak ji na nich Jágr zamilovaně hladí po bříšku. Takže, bude potomek? Jarda Jágr má na čase, nakonec, už brzy oslaví čtyřicáté páté narozeniny.

Ti dva spolu už rok bydlí, o dětech občas mluví a tak to vypadá, že už se k něčemu schyluje. „Loučení, pusinky, objímačky,“ popsala Veronika na sociální síti něžná selfíčka z Floridy a hned pochválila svého partnera za vypracované bicepsy. Jenže kampak to Jarda sahá? Hm. A co to naznačuje sama Veronika?

V prosinci tu skvělou zprávu oznámím, tvrdí Jardova Veronika

„Je to skvělá zpráva! Nechci nic zakřiknout, takže jestli vše klapne, tak v prosinci se o moji radost podělím,“ napínala nedávno fanoušky. Po posledních fotkách ale už asi nikdo nepochybuje – Jágr bude, jak to tak vypadá, konečně tátou.

Mama Jagr už všechno ví

Pokud ano, určitě bude tou první, kdo to ví, slavná paní Jágrová aneb mama Jagr. Ta byla první, kdo synův vztah s modelkou Veronikou Kopřivovou odhalil. Neujde jí totiž naprosto nic.. „To bylo legrační. Posílal jsem domů fotku z Vánoc, na které byl vidět plný stůl vánočního jídla a cukroví, a hlavně bylo všude uklizeno. Máma se mě nejdřív ptala, jestli jsem vůbec doma nebo kde to jsem, protože mě dobře zná a ten pořádek jí ke mně neseděl. Věděla, že kdybych byl doma sám, vypadalo by to u mě dost jinak. Když jsem jí řekl, že jsem samozřejmě doma, měla hned jasno. A tak se naši dozvěděli o Veronice,“ vzpomínal sám Jágr v rozhovoru pro Elle.

Rok spolu

Ti dva jsou spolu už celý rok, 7. prosince oficiálně oslavili první výročí. „Jsme spolu dýl, ale žijeme spolu od sedmého prosince,“ potvrdila Kopřivová na sociální síti. A zamilovaní jsou čím dál víc, Jarda o Veronice dokonce mluví jako o matce svých dětí a nebránil by se prý ani sňatku. A teď se zdá, že dítě už je na cestě!

Jágr jen tak tak unikl pštrosímu peří

A mama Jagr si asi zhluboka oddechla. Ani Veronika se svou minulostí striptérky není úplně snacha snů, ale když se podíváte například na Jardovu ex Andreu Verešovou, je Verča zlatá a skromná dívka. Andrea momentálně zahajuje lyžařskou sezonu ve Špindlu – a neuvěříte, co na sebe navlékla! Lyžařskou kombinézku má ozdobenou pravým pštrosím peřím. A co víc – peří tohoto opeřence zdobí i její lyže! Jsou navíc vyrobené na míru a je na nich Andrein podpis, asi aby si je poznala.

Jardo, že jsi rád, že u tohohle nemusíš být? Ještě bys skončil s opeřenými bruslemi. 

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh na .   

Vložil: Dáša Vrchotová

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace