Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Přečetli jsme

Přečetli jsme

Noviny, časopisy, weby, nic zajímavého nám neunikne. S naším komentářem pak ani vám

Festivalové Vary 2018

Festivalové Vary 2018

Jako každý rok sledujeme dění na festivalu jako ostříž

Premiéry Pavla Přeučila

Premiéry Pavla Přeučila

Filmové hity. A kdy jindy než ve čtvrtek

Sobota Pavla Přeučila

Sobota Pavla Přeučila

O víkendu jen lehčí čtení od našeho komentátora

Dovolená

Dovolená

Série článků s informacemi, které je dobré vědět

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Uplynulý týden očima šéfredaktorky. A zvířátko nakonec

Český poutník

Český poutník

René Flášar a jeho dobrodružné putování Českem na našich stránkách

Zmizelí Češi

Zmizelí Češi

René Flášar pátrá po osudech zmizelých, kteří se již dávno ztratili i z policejních svodek

Sex, pivo a rokenrol

Sex, pivo a rokenrol

Rockové příběhy; ve spolupráci s časopisem Rock´n ´all

Kultura

Kultura

Knížky rádi čteme, rádi o nich píšeme. Nechybí exkluzivní recenze

Kauza uprchlíci

Kauza uprchlíci

Legální i nelegálni migranti je problém, který hýbe Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Lucie Bílá žije ve své luxusní vile jako superstar. Ale její bývalé partnery v ní vystřídaly ženy. Otevřené přiznání opuštěné zpěvačky

21.10.2016
Lucie Bílá žije ve své luxusní vile jako superstar. Ale její bývalé partnery v ní vystřídaly ženy. Otevřené přiznání opuštěné zpěvačky

Autor: TV Barrandov

Popisek: Lucie Bílá pozvala moderátora Cibulku k sobě domů, do Otvovic

Naše nejpopulárnější zpěvačka se evidentně zhlédla v životním stylu největších zahraničních celebrit. Ve své luxusní vile v Otvovicích, jejíž cena je odhadována kolem čtyřiceti milionů korun, má síň slávy s výstavou všech možných i nemožných cen a trofejí, které získala. A k ruce má tři ženy, které se jí starají o domácnost, šatník, účesy i make-up.

Populárnímu herci a moderátorovi Aleši Cibulkovi se podařilo to, co většině jeho kolegů ne. Ve svém novém pořadu Můžu dál?, vysílaném TV Barrandov, dokáže proniknout do nejtajnějšího soukromí populárních českých osobností.  S Evou Pilarovou se válel na peci, Heidi Janků mu ukázala fotku, kde pózuje nahá. Zatím posledním jeho úlovkem se stala Lucie Bílá. Upovídaného a zvědavého Aleše přijala ve své luxusní vile v Otvovicích a nechala ho nahlédnout,  kde a jak žije. I když si na první pohled nehrála na žádnou hvězdu a návštěvu přivítala podomácky oblečená jen v tričku a kalhotách, divákům dala v každém okamžiku jasně najevo, jakou velkou  hvězdou je.

Nejsem plakátová holka

V kuchyni  u  velkého stolu Aleše seznámila se třemi ženami, kamarádkami, které o ni pečují. Jedna z nich ji češe, druhá líčí a třetí se stará o její šatník. Členky jejího týmu se nechaly opakovaně slyšet, jak je Lucie, alias Hanička, úžasná a nešetřily přitom superlativy.  Tvrdily například, že běžná péče o ni trvá jen několik minut a že se na ně nikdy nezlobí. Ona je na oplátku také vychválila. Stejně nadšeně hovořila o lidech z Otvovic. „Tady jsou všechno lidi a děti, které znám ze školy nebo jsou to děti mých spolužáků a přátel, my se tady všichni zdravíme,“  vysvětlovala. Když se jí  Cibulka zeptal, zda tam vážně není žádný závistivec nebo šťoural, tvrdila, že ne, že ji lidi neberou jako žádnou plakátovou hvězdu, ale normální holku, která si jde koupit rohlík do obchodu nebo si s nimi dá v hospodě rum. A lidi ji prý mají rádi, taky proto, že za ně většinou platí.

Charitu pomáhají platit fanoušci

Pak svého hosta pozvala do místnosti, kde relaxuje a především vyrábí dárky pro své fanoušky. Největším koníčkem Lucie Bílé jsou ruční práce, háčkuje motýly nebo srdíčka, vyrábí růžence a andílky, které prodává na svých koncertech a zisk pak věnuje na dobročinné účely. Nyní se rozhodla, že výtěžek z prodeje vlastnoručně vyrobených náhrdelníků s andílky věnuje na pořízení sanitky pro seniory.  Sám Cibulka si jednoho z nich koupil a na stůl rovnou vysázel pár stovek.

Daň za Neposlušné tenisky

Následovalo rodinné setkání s bratrem Lucie Karlem, který dělá Lucii dlouhá léta manažera. Když zpěvačka vysvětlovala, že má na starosti především sponzory, Cibulka vtipkoval, že bratr Bílou prodává. Karel ale oponoval, že se Bílá prodává sama a nemá s tím tedy moc práce. Na návštěvu přišel i  se svou manželkou a malým synem Kájou, kterého sešlost dospělých moc nebavila, a tak mu Lucie dala  pro zabavení malý hrací kolotoč.  Při řeči došlo i na historku o Lucčině prvním velkém hitu,  Neposlušné tenisky. Oba prozradili, že když písničku dotočili pozdě v noci, ve studiu, vzdáleném osm kilometrů od domova,  museli se vrátit   pěšky domů a byla taková zima, že jim zmrzly  džíny na nohách.

Kariéra především

Po Karlovi  Lucie představila dalšího hosta, kněze, který prý kromě bratra a bývalého partnera patří k těm několika málo přátelům, jímž může kdykoliv zavolat. Víře v Boha věnovala velkou pozornost, tvrdila, že jí pomáhá i v  kariéře. A  je přesvědčena, že Bůh jí  dává zažít těžké chvilky, aby se uměla vcítit do utrpení jiných lidí.  Nakonec Aleše zavedla do své „síně slávy“, kde má vystavené všechny Slavíky a další ocenění, včetně státního vyznamenání od prezidenta. Zeptal se jí, zda by to vše byla ochotna vyměnit za rodinu s partnerem a dětmi. Překvapivě mu odpověděla, že na svůj osobní život rezignovala a že  by spíše nedokázala žít bez zpívání a svého publika. 

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh na .     

Vložil: Adéla Hofmanová

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace