Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Volby 2017

Volby 2017

Žhavá část kampaně se blíží

Letošní Karlovy Vary

Letošní Karlovy Vary

Co se dělo na festivalu

Kultura

Kultura

Pojďme se bavit: Je tu hudba, film, knihy, výstavy, nechybí exkluzivní recenze

Životní knockouty

Životní knockouty

Dal vám život ránu na solar? Nejste v tom sami, čtěte skutečné příběhy

Kauza uprchlíci

Kauza uprchlíci

Legální i nelegálni migranti je problém, který hýbe Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě celebrity dobrovolně neřeknou?

Rozhovory

Rozhovory

Politici, umělci, zkrátka každý, kdo má co říci

Lucie Bílá něco prozradila. O letošních Českých slavících, Karlu Gottovi i o tom, co hodlá zpívat

28.11.2015
Lucie Bílá něco prozradila. O letošních Českých slavících, Karlu Gottovi i o tom, co hodlá zpívat

Autor: Facebook

Popisek: Lucie Bílá a Karel Gott na společném snímku, který zpěvačka připojila na svých stránkách k nejnovější zprávě

S blížícím se slavnostním předáváním Českých slavíků napětí stoupá. Dorazí na něj i Karel Gott? Slavice Lucie Bílá ho očekává, a dokonce se s ním domlouvala na společném vystoupení. Píše to na svém facebookovém profilu.

Lucie Bílá a Karel Gott – oba každoročně bývají nejžádanějšími hvězdami večera. Všichni doufají, že tomu tak bude i letos, kdy fanoušci české populární hudby očekávají zcela mimořádnou událost – legendární Karel Gott by měl převzít svého jubilejního Zlatého slavíka. O tom, že mu ho lidé svými hlasy v anketě dopřejí, nikdo ani na vteřinku nepochybuje. Otázkou stále zůstává, zda zpěvák, který je po prvním cyklu chemoterapie, zvládne tak náročný večer fyzicky.

Karel Gott 27. 11. 2015

Včera v 11 hodin dal Karel Gott na svůj Facebook aktuální fotku s komentářem: Moji milí příznivci, zasílám vám aktuální fotografii, kterou jsem pro vás včera pořídil. Doufám, že mne poznáváte. Pokud vás zajímá moje účast na zítřejším předávání cen Český slavík, tak v tuto chvíli je situace stále otevřená. Lékaři mi účast z důvodu oslabené imunity nedoporučují. Moje srdce však říká ano, chci jít!
Váš Karel Gott

Lucie Bílá se setkala se svým vzácným kolegou a přítelem po delší odmlce před dvěma dny. „Dnes jeden z nejkrásnějších dnů. Po delší době jsem viděla Káju a jsem ráda, pokud mu to zdraví dovolí, že se potkáme v sobotu na Slavíka.“ A včera ráno připojila další, tentokrát potěšující zprávu: „Právě teď se s Kájíkem bavíme, zda zítra zazpívat na Slavíka spolu, i přesto, že mám zpívat s Arakainem zimní královnu. Samozřejmě mám strach, že by to nezvládl. Tak asi zůstanu u toho, že zazpíváme s Arakainem. Vaše názory? Třeba mi pomůžou k rozhodnutí. Posíláme vám pohlazení a pusu.

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh  na ');.

Vložil: Adina Janovská

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace