Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Volba prezidenta

Volba prezidenta

Z 9 statečných, ucházejících se o Pražský hrad, zbyli 2; čeká nás druhé kolo

Sex, pivo a rokenrol

Sex, pivo a rokenrol

Rockové příběhy; ve spolupráci s časopisem Rock´n ´all

Kultura

Kultura

Knížky rádi čteme, rádi o nich píšeme. Nechybí exkluzivní recenze

Kauza uprchlíci

Kauza uprchlíci

Legální i nelegálni migranti je problém, který hýbe Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě celebrity dobrovolně neřeknou?

Za fotku s nahatou osmnáctkou v posteli Jágr platit odmítl, prý je mu to fuk. Kolik by ale dal slavný hokejista za TOHLE svoje foto?

22.09.2015
Za fotku s nahatou osmnáctkou v posteli Jágr platit odmítl, prý je mu to fuk. Kolik by ale dal slavný hokejista za TOHLE svoje foto?

Autor: Facebook

Popisek: Jaromír Jágr dal před rokem tuto fotku na svůj Facebook netuše, že přibydou další, kde už nebude sám...

FOTO Všichni jistě zaregistrovali selfie jisté „cudné“ mladé dámy v posteli s Jaromírem Jágrem. Blesk ji označil jako „kočku Kačku“ a napsal: „Slávy chtěla dosáhnout v soutěži Miss. Nakonec se jí to povedlo přes postel, tedy přes tzv. selfíčko v pelíšku s Jágrem. Katka Provazníková je rázem nejslavnější modelkou v Česku.“ Prý její fotku s hokejistou poslali do médií nějací lidé kolem ní…

Tak tomu věří snad jen babička Méry… Dotyčná chodí s dalším hokejistou Dominikem Rudlem a posléze přišla s neuvěřitelným vysvětlením své nevěry. Prý s Jágrem spala její kamarádka a ona jen ráno hupsla místo kámošky do pelechu a udělala si selfíčko, jako zářez do pažby. Každopádně hokejka Rudl zavile mlčí… Mnohem pravděpodobnější je, že celá akce je od začátku do konce nahrané PR dotyčné krasavy, jež se tím během tří dnů dokonale zviditelnila. Ať tak či tak, ještě proběhlo médii, že původně se pokoušeli Jágra tou fotkou vydírat, on je ale briskně odpálkoval. Připomeňme si původní fotečku, která nadělala tolik rozruchu...

Historka, plnící titulky bulváru, inspirovala k lidové tvořivosti kdekoho. Třeba i Pala Haberu.

Ozval se i sám Jaromír Jágr na Facebooku: A máme tu další foto z mého soukromí (smajlík) akorát tady za tu fotku nikdo nechtěl zaplatit (další smajlík) a přitom se tak povedla. Asi nemohli zjistit, jak se dotyčná jmenuje :))) já už to taky zapomněl, jen vím, že je to cizinka.......nic, kdo neví o co jde, jedině dobře (smajlík).

Lidová tvořivost ale stojí i za dalším snímkem, kde se v posteli s Jágrem ocitá Zdeněk „sluníčko kafíčko bazének“ Škromach. A to je tedy likvidační zákrok na Jágra, protože ten dlouhodobě podporuje pravici a nikoliv ČSSD, za kterou kope Škromach.

Byť se Jágr o politice moc nebaví, zjistili jsme, že slavný hokejista podpořil v předčasných volbách náměstka kladenského primátora Miroslava Bernáška (ODS), což vyplývá z propagačních materiálů: „S Mirkem se známe již řadu let a vnímám ho jako pracovitého člověka, za kterým již něco stojí. Blízký je mi zejména jeho patriotismus spojený s Kladnem i Kladenskem. Velmi oceňuji jeho podporu, kterou dlouhodobě projevuje ke kladenskému hokeji, ale i ke sportu jako takovému. Nasbíral i první zkušenosti v roli poslance a to jsou všechno důvody, proč má Mirek moji podporu. Mirku, držím ti palce!“  Jágr sympatizuje s ODS dlouhodobě. Stranu podpořil například v roce 2010 před sněmovními volbami a vloni byl dokonce jejím největším sponzorem, kdy na účet občanských demokratů od něj doputovalo osm milionů korun.

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh  na ');.          

Vložil: Anička Vančová

Tagy
Jágr,
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace