Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
S cestovatelem Milošem Beranem

S cestovatelem Milošem Beranem

... do Číny a dál, za exotikou. Trocha povídání a nádherné fotky

Fejeton Jiřího Macků

Fejeton Jiřího Macků

Každou neděli něco trošinku hlubšího k zamyšlení od doyena redakce

Koronavirus ´2020

Koronavirus ´2020

Vše o pandemii, která pokračuje i v roce 2021

Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosy, recenze, reflexe

TV glosy, recenze, reflexe

Ať se díváte na bednu, anebo přes počítač, naši autoři jsou s vámi

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Svět Tomáše Koloce

Svět Tomáše Koloce

Obtížně zařaditelné články autora, který moc nectí obvyklé žánry, zato je nebezpečně návykový

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Knižní recenze

Knižní recenze

Exkluzivní recenze o literatuře vážné, stejně tak i o detektivkách a jiných lehčích žánrech

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

O smutných očích Lucie Bílé. Loňský rok byl peklo, celý ho proplakala. Její osobní život jde od průšvihu k průšvihu

21.09.2015
O smutných očích Lucie Bílé. Loňský rok byl peklo, celý ho proplakala. Její osobní život jde od průšvihu k průšvihu

Foto: FTV Prima

Popisek: Celý loňský rok prý Lucie Bílá proplakala

Málokdo platí za svoji slávu a bohatství tak těžce jako nejpopulárnější česká zpěvačka Lucie Bílá. Když se objevily zprávy, že ztroskotal její další partnerský vztah s Petrem Makovičkou, jako vždy se stáhla co nejvíc do ústraní. A pokud se objevila na veřejnosti, bylo zřejmé, že není šťastná. Víc než cokoliv jiného to prozradily její smutné oči, navíc poznamenané nemocí. Ta ji trápí stejně jako smůla v osobním životě.

Lucie Bílá promluvila v pořadu TV Prima Top Star magazín, s největší pravděpodobností díky tomu, že na této stanici opět účinkuje v populární show Česko Slovensko má talent. Jak se Prima pochlubila, Bílá nechala nahlédnout televizní štáb do míst, kam prý Slavice ještě nikoho nepozvala. „Exkluzivně“ totiž ukázala pohled ze své terasy na rodné Otvovice a komentovala jednotlivá místa, k nímž má osobní vztah.

Lucie s maminkou

Lucie s maminkou

Loňský rok byl peklo

Reportérku Martinu Jandovou doma přijala v tradičním outfitu, tedy v černých šatech, s botami na vysokých podpatcích, v nichž cupitala jako Japonky v kimonech, a s bohatým příčeskem na hlavě. Kromě vyznání se z lásky k Otvovicím prozradila, že loňský rok byl pro ni  peklo a že ho celý rok proplakala. Proč, ale nepřiznala, s velkou pravděpodobností především kvůli nemoci své matky. Nechtěla se o ní příliš vyjadřovat, ale že je její stav velmi vážný, prozrazuje i to, že se obávala, aby maminka něco neslyšela, když se na ni bude dívat na obrazovce. Dodala jenom, že „vnímá“.

Jediný muž jejího života?

O svém partnerovi Petru Makovičkovi pomlčela úplně, zatímco dřív alespoň tvrdila, že jsou nadále přátelé. Zato na letos již dvacetiletého syna Filipa řeč došla a Bílá se pochlubila, že začal studovat na filmové škole v Písku. Filip již navíc žije svůj vlastní život, i díky tomu, že mu Lucie k osmnáctinám pořídila luxusní byt. Přitom on sám si prý k plnoletosti přál jediné, aby ho matka vyhodila z domu. „Řekla jsem mu, že to nikdy neudělám,“ svěřila se nedávno Bílá magazínu Rodina. Sám Filip se projevuje velmi rozumně. Chce si svoji cestu vyšlapat sám, bez slavných rodičů, a zdůrazňuje, že zatím nic nedokázal. Snaží se ale vydělávat si na své potřeby tím, že vypomáhá v divadle svého otce Petra Kratochvíla.

Na synovu samostatnost je zpěvačka pyšná, takhle se chlubila jeho novým řidičákem

Na synovu samostatnost je zpěvačka pyšná, takhle se chlubila jeho novým řidičákem

Od průšvihu k průšvihu

Právě Kratochvíl zlomil srdce Lucii Bílé snad ze všech jejích partnerů nejvíc. Sama ho charakterizovala jako muže svého života, ostatně má s ním své jediné dítě. To, že ji opustil kvůli krásné Miss Pavlíně Babůrkové, pro ni bylo nejen velmi bolestné, ale i ponižující. Zatímco si o tom v uměleckých kuloárech zlomyslně šeptali již delší čas všichni, ona o ničem nevěděla. O to drsnější bylo, když zjistila pravdu. Aby se z této osobní prohry vzpamatovala, pustila se do dalších vztahů, které ale skončily stejným fiaskem. Ve své životopisné knize „Jen krátká návštěva potěší“ své stavy popsala s velkou upřímností: „Ten rok jsem znovu vyhrála, co se dalo, a když jsem vpochodovala na forbínu, nebylo na mně poznat, že v osobním životě jdu od průšvihu k průšvihu, že jsem psychicky na dně, že si připadám uvnitř dutá.“ Ale v tom se mýlila. To, že se trápí, na ní bylo poznat vždy.

Další bolestný rok

Zatímco o krachu jejích partnerských vztahů a manželství se v médiích napsalo snad vše, málo se hovoří o dalším muži, který měl v jejím životě velmi důležité místo, malíři Vladimíru Komárkovi. Jejich intenzívní přátelský vztah trval kvůli jeho smrti pouhé dva roky. On ji oslovoval Lucinko moje milovaná, ona mu říkala Vladimírku. Když zemřel, prožila další rok, který probrečela. Vedle ztráty blízkého přítele se musela vyrovnat i s velmi nepodařeným prvním manželstvím s hudebníkem Stanislavem Penkem. „Ke konci už jsem jen seděla v koutě, nehnutě, bezmyšlenkovitě, nebo spala, pokud jsem nebrečela,“ uvedla ve své životopisné knize.

Čtěte také:

Sedmička je šťastné číslo, Lucie Bílá si to ale nejspíš nemyslí. Právě tolik partnerů už totiž prošlo jejím náručím, které už je zase prázdné... Tajnosti slavných

Zlatá slavice Bílá je už zase opuštěná, nejdůležitější muž jejího života se rozhodl od ní odejít. Co se stalo a proč ji to úplně vykolejilo

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh  na ');.

Vložil: Adéla Hofmanová

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace