Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Volby 2017

Volby 2017

Žhavá část kampaně se blíží

Letošní Karlovy Vary

Letošní Karlovy Vary

Co se dělo na festivalu

Kultura

Kultura

Pojďme se bavit: Je tu hudba, film, knihy, výstavy, nechybí exkluzivní recenze

Životní knockouty

Životní knockouty

Dal vám život ránu na solar? Nejste v tom sami, čtěte skutečné příběhy

Kauza uprchlíci

Kauza uprchlíci

Legální i nelegálni migranti je problém, který hýbe Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě celebrity dobrovolně neřeknou?

Rozhovory

Rozhovory

Politici, umělci, zkrátka každý, kdo má co říci

Policisté objasnili tři roky staré loupežné přepadení herny

13.02.2014
Policisté objasnili tři roky staré loupežné přepadení herny

Autor: profimedia.cz

Popisek: Kvůli rozlitému pivu skončili nakonec v chorvatském vězení

KRIMI Berounští kriminalisté vyšetřili loupežné přepadení, ke kterému došlo v listopadu roku 2010 v jedné z heren v obci Hořovice. Neznámý pachatel zaútočil na obsluhu baru, kterou začal škrtit a požadoval vydání finanční hotovosti.

Nakonec si z herny odnesl pouze několik stovek korun. O případu informovala policejní mluvčí Marcela Pučelíková.

Kriminalisté na místě činu zajistili důležité stopy, které následně porovnávali v policejních databázích a videozáznam z herny zveřejnili ve sdělovacích prostředcích. Celé tři roky nevedlo jejich vyšetřování ke konkrétnímu pachateli.

Kriminalisté museli jednat velice rychle

K zásadnímu obratu došlo v lednu letošního roku, kdy kolegové z cizinecké policie prováděli na území hl. města Prahy kontrolu cizince, u kterého měli podezření, že jeho předložené cestovní doklady jsou padělané. Jejich domněnka se záhy potvrdila. Cizinec byl následně z naší republiky soudně vyhoštěn.

"Jelikož se tento muž dopustil trestného činu, byly jeho otisky prstů vloženy do našich policejních databází, na základě kterých bylo zjištěno, že právě tento muž je pachatelem loupežného přepadení v Hořovicích," uvedla Marcela Pučelíková.

Kriminalisté museli jednat velice rychle, protože muž měl z naší republiky odcestovat. Podařilo se jim zjistit, kde by se mohl nacházet a během několika hodin se jim ho podařilo vypátrat a zadržet. Poté byl obviněn z trestného činu loupež, za který mu v případě odsouzení hrozí až desetiletý trest odnětí svobody. V současné době je stíhán vazebně.

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh, v koši určitě neskončí! Na vaše unikátní zážitky čekáme na , do předmětu napište Příběh

Vložil: Redaktor KL

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace