Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Olympiáda v Koreji

Olympiáda v Koreji

Přibývají medaile, odehrávají se tu dramata,a to nejen sportovní.

Sex, pivo a rokenrol

Sex, pivo a rokenrol

Rockové příběhy; ve spolupráci s časopisem Rock´n ´all

Kultura

Kultura

Knížky rádi čteme, rádi o nich píšeme. Nechybí exkluzivní recenze

Kauza uprchlíci

Kauza uprchlíci

Legální i nelegálni migranti je problém, který hýbe Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě celebrity dobrovolně neřeknou?

Beroun: Narozeniny medvědů zpestří soutěže a vědomostní kvíz

12.01.2014
Beroun: Narozeniny medvědů zpestří soutěže a vědomostní kvíz

Autor: Město Beroun

Popisek: Dny EHD v Berouně

Oslava čtrnáctých narozenin večerníčkových medvědích bratrů Matěje, Vojty a Kuby v Berouně se uskuteční v pondělí 13. ledna ve 13:30 hodin na Městské hoře u medvědária. Novinkou letošních oslav budou soutěže a vědomostní kvíz pro děti.

Medvědům přinese hroznové víno a šlehačku stejně jako minule starostka Berouna Šárka Endrlová. Tradičním gratulantem bude i režisér večerníčku Méďové Václav Chaloupek.

Právě s ním si budou moci děti popovídat, připravena je i krátká autogramiáda. Při té příležitosti budou moci děti získat zdarma kalendáříky či pohlednice medvědí trojice. Ve spolupráci se školní družinou na Závodí vznikl také speciální kvíz, ve kterém budou děti odpovídat na záludné otázky z medvědí říše. Za sourozenci se chystají děti nejen z místních škol a mateřinek, ale i z okolí. Cestu například plánují páťáci ze ZŠ Mikulova v Praze.

„Děti už byly na oslavě třináctých narozenin a moc se jim akce líbila. Proto po celý rok sbíraly a sušily jablka, navíc jsme uspořádali i finanční sbírku,“ uvedl třídní učitel pátého ročníku Milan Růžička, který se s dětmi do Berouna chystá.

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh, v koši určitě neskončí! Na vaše unikátní zážitky čekáme na , do předmětu napište Příběh.

Vložil: Redaktor KL

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace