Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Olympiáda v Koreji

Olympiáda v Koreji

Přibývají medaile, odehrávají se tu dramata,a to nejen sportovní.

Sex, pivo a rokenrol

Sex, pivo a rokenrol

Rockové příběhy; ve spolupráci s časopisem Rock´n ´all

Kultura

Kultura

Knížky rádi čteme, rádi o nich píšeme. Nechybí exkluzivní recenze

Kauza uprchlíci

Kauza uprchlíci

Legální i nelegálni migranti je problém, který hýbe Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě celebrity dobrovolně neřeknou?

Životní premiéra Terezy Kostkové. Jakou ‘nálož‘ si přidala ke StarDance a co nečekaného ji potkalo. Mrkněte, máme fotky

31.10.2015
Životní premiéra Terezy Kostkové. Jakou ‘nálož‘ si přidala ke StarDance a co nečekaného ji potkalo. Mrkněte, máme fotky

Autor: Falcon

Popisek: Populární herečka a moderátorka Tereza Kostková v nové rodinné fantasy komedii režiséra Zdeňka Trošky Strašidla

Na jevišti spolu úspěšná matka a dcera vystupují již dvanáct let, před filmovou kamerou si ale ‘střihly‘ premiéru teprve nyní, díky režisérovi Zdeňku Troškovi. Nový projekt však uchystal mimořádně náročná úskalí především té mladší.

Jakoby nestačilo, že je až do Vánoc uvázána k moderování úspěšného televizního projektu StarDance, v posledních dnech populární herečka a moderátorka Tereza Kostková opravdu nevěděla, kam dřív skočit. Musela totiž současně dotočit i novou rodinnou komedii Zdeňka Trošky Strašidla, v níž jí scenáristé nadělili pořádně náročnou roli. Současně jí ale konečně dopřáli mimořádný zážitek – poprvé v životě stanula před filmovou kamerou se svou matkou, herečkou Carmen Mayerovou.

Tereza s maminkou v představení Hodně smíchu a pár slz

Tereza s maminkou v představení Hodně smíchu a pár slz

Co život dal a vzal

Hodně smíchu a pár slz anebo Co život dal a vzal – právě tento slavný román americké spisovatelky Betty MacDonald se stal literární předlohou představení, v němž obě dámy zazářily poprvé společně na jevišti pražského Divadla Viola již před neuvěřitelnými dvanácti lety. Před třemi lety stanuly před stejnou televizní kamerou v seriálu Primy Cesty domů. A nyní konečně došlo i na tu filmovou. Ve Strašidlech Tereza hraje Patricii, manželku hejkala Huga, a paní Carmen její matku Žofii. Natáčení bylo tentokrát mimořádně náročné především pro Terezu, pro niž bylo připraveno hned pět kostýmů. Objeví se v nich nejen jako čarodějka, protože se její paní Patricie ve svém kouzelnickém řemesle specializuje na proměnu ve známé filmové hvězdy. Čekaly ji i nejnáročnější převleky. Během jediného dne musela absolvovat tři scény v různých kostýmech, což znamenalo nejen převlékání, ale také tři různé paruky a trojí kompletní nové líčení.

Na oslavě stého dílu seriálu Cesty domů

Na oslavě stého dílu seriálu Cesty domů

Vtipná konfrontace pohádky s každodenní realitou

V Troškově novém filmu, plném fantazie, se potkává moderní současnost s pohádkovým světem nadpřirozených bytostí. Rodina hejkala Huga totiž obývá starou vilu na pokraji města. Její sladký strašidelný život ale náhle změní vpád úředníka Patočky, který zjistil, že za dům už pěknou řádku let nikdo neplatí nájem. Verdikt je nemilosrdný: zaplatit, nebo se vystěhovat! A tak strašidla budou muset do práce a jejich děti do školy. Vypadá to jednoduše, ale život obyčejných smrtelníků bude pro strašidelnou rodinu složitější, než se na první pohled zdálo. S premiérou Strašidel počítá společnost Falcon 18. srpna 2016 a ve stejný den bude mít film premiéru i na Slovensku.

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh  na ');.

Vložil: Adina Janovská

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace