Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
S cestovatelem Milošem Beranem

S cestovatelem Milošem Beranem

... do Číny a dál, za exotikou. Trocha povídání a nádherné fotky

Fejeton Jiřího Macků

Fejeton Jiřího Macků

Každou neděli něco trošinku hlubšího k zamyšlení od doyena redakce

Koronavirus ´2020

Koronavirus ´2020

Vše o pandemii, která pokračuje i v roce 2021

Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosy, recenze, reflexe

TV glosy, recenze, reflexe

Ať se díváte na bednu, anebo přes počítač, naši autoři jsou s vámi

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Svět Tomáše Koloce

Svět Tomáše Koloce

Obtížně zařaditelné články autora, který moc nectí obvyklé žánry, zato je nebezpečně návykový

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Knižní recenze

Knižní recenze

Exkluzivní recenze o literatuře vážné, stejně tak i o detektivkách a jiných lehčích žánrech

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Léta jsem se choval jako debil, prohlásil Jiří Langmajer. Co způsobilo, že se změnil, a jak to má Casanova českého filmu se svými ženami? Tajnosti slavných

18.09.2015
Léta jsem se choval jako debil, prohlásil Jiří Langmajer. Co způsobilo, že se změnil, a jak to má Casanova českého filmu se svými ženami? Tajnosti slavných

Foto: ČT

Popisek: Jiří Langmajer se na prahu padesátky konečně proměnil z agresivního rozeřvance v příjemného společníka

Usmívá se mnohem častěji než dřív a sám přiznává, že je to v jeho životě naprostá novinka. Tvrdá slova na svou vlastní adresu pronesl populární herec v rozhovoru pro server iDnes.cz a obratem dodal, že tak nečekanou změnu způsobila jeho nová láska.

Až neuvěřitelná změna se udála díky nové lásce a onou kouzelnicí samozřejmě není nikdo jiný než hercova nová životní partnerka, populární moderátorka Adéla Gondíková. V rozhovoru si Jiří Langmajer doslova posypal hlavu popelem. Přiznal, že všechno bral moc vážně, hrozně prožíval především sám sebe, a neustále se proto s kdekým hádal, jak má co vypadat. „Málokdo se mnou chtěl pracovat, protože jsem byl protivnej. Zaplať pánbůh, tohle mě už pustilo,“ podotkl a dodal, že sice nemá problém si to přiznat, ale... „Horší je, že jsem si spoustu fajn lidí znepřátelil. Neúmyslně. Jednak jsem moc žral práci, jednak jsem myslel, že když ta práce má výsledky, omluví se to, jak se člověk chová.“

S manželkou Kamilou a dcerami před sedmi lety na premiéře muzikálu Adéla ještě nevečeřela

S manželkou Kamilou a dcerami před sedmi lety na premiéře muzikálu Adéla ještě nevečeřela

Vzteklost mají v rodině

Narodil se 3. června 1966 v Plzni jako nejstarší ze tří dětí jednoho z potomků amerických vojáků-osvoboditelů, sólisty opery plzeňského Divadla J. K. Tyla. Jiří Langmajer staršímimo jiné vytváří i takzvané hudební básně, tedy vybrané texty ‘podkládá‘ odpovídající hudbou, aby básně i hudba vytvořily harmonický celek, přístupný širšímu okruhu posluchačů. Jeho dva synové, populární Jiří a o čtrnáct let mladší Lukáš, jenž nakonec vykročil v bratrových hereckých stopách, si jsou hodně podobní nejen vzhledem, ale ihlasem, mimikou obličeje, gesty a pohledem. Sourozenci prý byli vzorní a kromě vizáže mají společnou i jednu vlastnost – vzteklost. A bohužel také sklon k přehnané konzumaci alkoholu.

Vystudoval hudebně-dramatický obor na Konzervatoři Praha a již během studia ho režisér Karel Smyczek obsadil do úspěšného televizního seriálu Třetí patro. Poté prošel několika divadelními scénami, mimo jiné hrál v Divadle pod Palmovkou či v Divadle na Vinohradech, a o jeho hereckých kvalitách svědčí i fakt, že v roce 1999 získal Cenu Thálie pro umělce do 33 let. Od roku 2005 je takzvaně na volné noze, účinkuje v několika pražských divadlech, natáčí filmy i televizní projekty. Úspěšně září delší dobu i na muzikálové scéně a kvůli aktuálnímu projektu, českému zpracování slavného hitu Mamma Mia!, se dokonce začal učit i zpívat a tancovat.

Jiří a Adéla se poprvé spolu objevili na veřejnosti na premiéře filmu Všiváci

Jiří a Adéla se poprvé spolu objevili na veřejnosti na premiéře filmu Všiváci

Svůdník na place i v soukromí

Langmajer je známý jako představitel milovníků a svůdníků, stejnou pověst má ale i v soukromí. Jeho náručí prošla celá řada půvabných kolegyň. Ještě před Leošem Marešem chodil se známou modelkou s poněkud skandální pověstí, krásnou Petrou Faltýnovou, po jeho boku se objevila mimo jiné i herečka Máša Málková či mladičká Eliška Křenková. Pak mu padla do oka populární herečka a moderátorka Adéla Gondíková a jeho svět se rázem obrátil naruby. Milostný vztah s exmanželkou Ondřeje Brouska a matkou jedenáctileté Nely úspěšně čtyři roky tajil, pak se ale vše provalilo a Jiří se přestěhoval do Adélina domu.

Kvůli křehké brunetce se rozvedl s manželkou Kamilou, s níž má čtyřiadvacetiletou dceru Terezu a o osm let mladší Julii. Právě ty mu ale daly novou lásku pořádně ‘sežrat‘. Drsné období nesla těžce hlavně starší dcera. „Terezka na mě byla hodně naštvaná, že jsem od nich odešel,“ potvrdil herec domácí napětí v rozhovoru pro web pravda.sk. Nyní už se prý ale konečně vášně zklidnily, Langmajer žije spokojeně s Adélou a dcery už s ním zase normálně komunikují. „S oběma děvčaty si rozumím a dokážeme si říct věci, které si málokterý otec s dospívajícími dcerami řekne,“ dodal.

Psali jsme:

Velké starosti Adély Gondíkové: Bojuje s vážným problémem, který po ní zdědila její dcera. Co prozradila o sobě i o „Langošovi“?

Bratři Langmajerové poprvé spolu, karta se však obrátila. Zatímco mladší Lukáš má jednu z hlavních rolí, slavnější Jiří dostal jenom ´čudlu‘. Ale královsky zaplacenou!

Helena Vondráčková a Jiří Langmajer! Dvojka, kterou byste nečekali… A to kvůli jediné milované písničce, jak prozradila slavice

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh  na ');.

Vložil: Adina Janovská

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace