Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Přečetli jsme

Přečetli jsme

Noviny, časopisy, weby, nic zajímavého nám neunikne. S naším komentářem pak ani vám

Festivalové Vary 2018

Festivalové Vary 2018

Jako každý rok sledujeme dění na festivalu jako ostříž

Premiéry Pavla Přeučila

Premiéry Pavla Přeučila

Filmové hity. A kdy jindy než ve čtvrtek

Sobota Pavla Přeučila

Sobota Pavla Přeučila

O víkendu jen lehčí čtení od našeho komentátora

Dovolená

Dovolená

Série článků s informacemi, které je dobré vědět

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Uplynulý týden očima šéfredaktorky. A zvířátko nakonec

Český poutník

Český poutník

René Flášar a jeho dobrodružné putování Českem na našich stránkách

Zmizelí Češi

Zmizelí Češi

René Flášar pátrá po osudech zmizelých, kteří se již dávno ztratili i z policejních svodek

Sex, pivo a rokenrol

Sex, pivo a rokenrol

Rockové příběhy; ve spolupráci s časopisem Rock´n ´all

Kultura

Kultura

Knížky rádi čteme, rádi o nich píšeme. Nechybí exkluzivní recenze

Kauza uprchlíci

Kauza uprchlíci

Legální i nelegálni migranti je problém, který hýbe Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Velké starosti Adély Gondíkové: Bojuje s vážným problémem, který po ní zdědila její dcera. Co prozradila o sobě i o „Langošovi“?

16.07.2015
Velké starosti Adély Gondíkové: Bojuje s vážným problémem, který po ní zdědila její dcera. Co prozradila o sobě i o „Langošovi“?

Autor: FTV Prima

Popisek: Adéla Gondíková v Show Jana Krause

Byla tak stydlivá, že se prý bála i nahlas pozdravit, aby neslyšela svůj hlas. Dnes jí jede pusa před kamerou jako flašinet. Vrozenou extrémní plachost a stydlivost však po ní zdědila dcera Nela.

S Daliborem byli odmalička nerozlučná dvojka. Starší bráška se o Adélku příkladně staral, a když odrostla z plenek, péči mu vrátila. „Po letech mi na diskotéce řekl jeden kamarád, že jsem mu rozbila hlavu, protože zbil mého bratra,“ přiznává Adéla Gondíková. Jinak prý ale byly celkem klidné děti a už tenkrát leccos vyráběly a budovaly. „Bratr stále něco vyráběl s pájkou a cínem, opravoval autíčka a já ho zlobila, že jsem mu při sváření odmítala pomáhat. Já zase ráda háčkovala a pletla, bavil mě ten pomalý rytmus,“ přiznala Adéla v rozhovoru pro Novinky.cz.

Po dlouhých letech na Nově se populární sourozenci 'přestěhovali' ke konkurenci a mají na Primě svůj pořad Gondíci, s.r.o.

Po dlouhých letech na Nově se populární sourozenci 'přestěhovali' ke konkurenci
a mají na Primě svůj pořad Gondíci, s.r.o.

Chorobně stydlivá slečinka

V dětství byla Adéla tak uzavřená a odtažitá, že by u ní televizní kariéru sotva někdo očekával. „Byla jsem neuvěřitelně plachá. Když jsem šla s maminkou po ulici, bála jsem se dokonce i pozdravit, protože uslyším sama sebe. Chtěla jsem být zdravotní sestra nebo učitelka ve školce,“ prozradila populární moderátorka a herečka.

Ze stydlivosti nakonec přece jen vyrostla, jenže jablko zpravidla nepadá daleko od stromu, a tak je nyní v úplně stejné situaci její dcera Nela, navzdory tomu, že herecké geny mohla podědit i po otci Ondřeji Brouskovi, jenž je pokračovatelem slavné herecké rodiny. „Vzhledem zapadá do rodiny svého otce, ale také už mi říkali, že v ní vidí Gondíky. Asi se to mixuje, ale povahově je po mně. Není to živé dítě, které přijde, představí se a začne si s někým hrát,“ povzdychla si Adéla.

Adéla s dcerou Nelou

Adéla s dcerou Nelou

Nelu trápil absťák

Maminka by byla nejraději, kdyby si Nela zvolila do budoucna třeba restaurátorství nebo nějakou jinou profesi, při níž se pracuje rukama. Protože se s bratrem živí moderováním, ví moc dobře, jak je leckdy těžké diváky zaujmout. Naštěstí si s Daliborem rozumějí, a tak ani netuší, co je to ponorková nemoc. „Spolu jen tvoříme, každý máme svoji rodinu. Ale hodně si voláme a jsme si ve spoustě věcí podobní. Jsme spíš kamarádi než sourozenci,“ tvrdí Adéla, která kromě moderování hraje i v divadle, dokonce po boku svého současného partnera Jiřího Langmajera. „Nejprve jsem se hraní s ním vyhýbala, ale potom jsem podlehla a je to výborné. Aspoň se vidíme, když jsme oba strašně rozlítaní,“ prozradila.

Matčina nového partnera si oblíbila i Nela, dokonce tak moc, že by nejraději maminku provdala. „Chtěla mě vždycky vdávat. Když k nám přišel jakýkoli instalatér nebo opravář, hned se s ním družila a vyptávala se, kdy zase přijde. Měla absťák po pánské společnosti, i když tak strašné jako v komedii Jak vytrhnout velrybě stoličku to nebylo. Se svým otcem může být, kdykoli chce,“ říká herečka.

Jiřího Langmajera si oblíbila i hereččina dcera

Jiřího Langmajera si oblíbila i hereččina dcera

Boj s únavou stále prohrává

Nele by sice prospěl sourozenec, další dítě ale Adéla už rozhodně neplánuje. Neví prý, kde by na to vzala dostatek energie. „Jsem na děti až úchylná, jenom bych je rozmazlovala. Ale asi by mi došel dech, kdybych měla létat po kroužcích a mít v 57 letech puberťáka, končícího základní školu. Na kolegyních v tomto věku vidím únavu,“ konstatuje.

S vlastní únavou se snaží bojovat, zatím ale marně. „Obdivuji herečky, jako je Paulová, Stašová či Balzerová, jak úžasně vypadají. Jsou pro mě ikony. Nevěřím, že za jejich vzhledem jsou jenom krémy.  Ovlivňuje to genetika, ale také schopnost odpočívat. Pokud to jde, tak si po obědě na dvacet minut zdřímnou, a to je nabije. Zatímco mě to totálně zabije,“ prohlásila Adéla a dodala: „I když mám volno, tak běhám a uklízím. Musím se naučit odpočívat.“

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh  na ');.

Vložil: Adina Janovská

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace