Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
S cestovatelem Milošem Beranem

S cestovatelem Milošem Beranem

... do Číny a dál, za exotikou. Trocha povídání a nádherné fotky

Fejeton Jiřího Macků

Fejeton Jiřího Macků

Každou neděli něco trošinku hlubšího k zamyšlení od doyena redakce

Koronavirus ´2020

Koronavirus ´2020

Vše o pandemii, která pokračuje i v roce 2021

Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosy, recenze, reflexe

TV glosy, recenze, reflexe

Ať se díváte na bednu, anebo přes počítač, naši autoři jsou s vámi

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Svět Tomáše Koloce

Svět Tomáše Koloce

Obtížně zařaditelné články autora, který moc nectí obvyklé žánry, zato je nebezpečně návykový

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Knižní recenze

Knižní recenze

Exkluzivní recenze o literatuře vážné, stejně tak i o detektivkách a jiných lehčích žánrech

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Velké starosti Adély Gondíkové: Bojuje s vážným problémem, který po ní zdědila její dcera. Co prozradila o sobě i o „Langošovi“?

16.07.2015
Velké starosti Adély Gondíkové: Bojuje s vážným problémem, který po ní zdědila její dcera. Co prozradila o sobě i o „Langošovi“?

Foto: FTV Prima

Popisek: Adéla Gondíková v Show Jana Krause

Byla tak stydlivá, že se prý bála i nahlas pozdravit, aby neslyšela svůj hlas. Dnes jí jede pusa před kamerou jako flašinet. Vrozenou extrémní plachost a stydlivost však po ní zdědila dcera Nela.

S Daliborem byli odmalička nerozlučná dvojka. Starší bráška se o Adélku příkladně staral, a když odrostla z plenek, péči mu vrátila. „Po letech mi na diskotéce řekl jeden kamarád, že jsem mu rozbila hlavu, protože zbil mého bratra,“ přiznává Adéla Gondíková. Jinak prý ale byly celkem klidné děti a už tenkrát leccos vyráběly a budovaly. „Bratr stále něco vyráběl s pájkou a cínem, opravoval autíčka a já ho zlobila, že jsem mu při sváření odmítala pomáhat. Já zase ráda háčkovala a pletla, bavil mě ten pomalý rytmus,“ přiznala Adéla v rozhovoru pro Novinky.cz.

Po dlouhých letech na Nově se populární sourozenci 'přestěhovali' ke konkurenci a mají na Primě svůj pořad Gondíci, s.r.o.

Po dlouhých letech na Nově se populární sourozenci 'přestěhovali' ke konkurenci
a mají na Primě svůj pořad Gondíci, s.r.o.

Chorobně stydlivá slečinka

V dětství byla Adéla tak uzavřená a odtažitá, že by u ní televizní kariéru sotva někdo očekával. „Byla jsem neuvěřitelně plachá. Když jsem šla s maminkou po ulici, bála jsem se dokonce i pozdravit, protože uslyším sama sebe. Chtěla jsem být zdravotní sestra nebo učitelka ve školce,“ prozradila populární moderátorka a herečka.

Ze stydlivosti nakonec přece jen vyrostla, jenže jablko zpravidla nepadá daleko od stromu, a tak je nyní v úplně stejné situaci její dcera Nela, navzdory tomu, že herecké geny mohla podědit i po otci Ondřeji Brouskovi, jenž je pokračovatelem slavné herecké rodiny. „Vzhledem zapadá do rodiny svého otce, ale také už mi říkali, že v ní vidí Gondíky. Asi se to mixuje, ale povahově je po mně. Není to živé dítě, které přijde, představí se a začne si s někým hrát,“ povzdychla si Adéla.

Adéla s dcerou Nelou

Adéla s dcerou Nelou

Nelu trápil absťák

Maminka by byla nejraději, kdyby si Nela zvolila do budoucna třeba restaurátorství nebo nějakou jinou profesi, při níž se pracuje rukama. Protože se s bratrem živí moderováním, ví moc dobře, jak je leckdy těžké diváky zaujmout. Naštěstí si s Daliborem rozumějí, a tak ani netuší, co je to ponorková nemoc. „Spolu jen tvoříme, každý máme svoji rodinu. Ale hodně si voláme a jsme si ve spoustě věcí podobní. Jsme spíš kamarádi než sourozenci,“ tvrdí Adéla, která kromě moderování hraje i v divadle, dokonce po boku svého současného partnera Jiřího Langmajera. „Nejprve jsem se hraní s ním vyhýbala, ale potom jsem podlehla a je to výborné. Aspoň se vidíme, když jsme oba strašně rozlítaní,“ prozradila.

Matčina nového partnera si oblíbila i Nela, dokonce tak moc, že by nejraději maminku provdala. „Chtěla mě vždycky vdávat. Když k nám přišel jakýkoli instalatér nebo opravář, hned se s ním družila a vyptávala se, kdy zase přijde. Měla absťák po pánské společnosti, i když tak strašné jako v komedii Jak vytrhnout velrybě stoličku to nebylo. Se svým otcem může být, kdykoli chce,“ říká herečka.

Jiřího Langmajera si oblíbila i hereččina dcera

Jiřího Langmajera si oblíbila i hereččina dcera

Boj s únavou stále prohrává

Nele by sice prospěl sourozenec, další dítě ale Adéla už rozhodně neplánuje. Neví prý, kde by na to vzala dostatek energie. „Jsem na děti až úchylná, jenom bych je rozmazlovala. Ale asi by mi došel dech, kdybych měla létat po kroužcích a mít v 57 letech puberťáka, končícího základní školu. Na kolegyních v tomto věku vidím únavu,“ konstatuje.

S vlastní únavou se snaží bojovat, zatím ale marně. „Obdivuji herečky, jako je Paulová, Stašová či Balzerová, jak úžasně vypadají. Jsou pro mě ikony. Nevěřím, že za jejich vzhledem jsou jenom krémy.  Ovlivňuje to genetika, ale také schopnost odpočívat. Pokud to jde, tak si po obědě na dvacet minut zdřímnou, a to je nabije. Zatímco mě to totálně zabije,“ prohlásila Adéla a dodala: „I když mám volno, tak běhám a uklízím. Musím se naučit odpočívat.“

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh  na ');.

Vložil: Adina Janovská

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace