Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Český poutník

Český poutník

René Flášar a jeho dobrodružné putování Českem na našich stránkách

Zmizelí Češi

Zmizelí Češi

René Flášar pátrá po osudech zmizelých, kteří se již dávno ztratili i z policejních svodek

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Sex, pivo a rokenrol

Sex, pivo a rokenrol

Rockové příběhy; ve spolupráci s časopisem Rock´n ´all

Kultura

Kultura

Knížky rádi čteme, rádi o nich píšeme. Nechybí exkluzivní recenze

Kauza uprchlíci

Kauza uprchlíci

Legální i nelegálni migranti je problém, který hýbe Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě celebrity dobrovolně neřeknou?

Norové degenerují a malí cizinci to mají změnit. Proto má být adoptován malý David Michalák, upozorňuje známý publicista

11.05.2015
Norové degenerují a malí cizinci to mají změnit. Proto má být adoptován malý David Michalák, upozorňuje známý publicista

Autor: ČT

Popisek: Eva Michaláková se syny Denisem a Davidem

Mladší ze synů Evy Michalákové David by měl být podle norských úřadů dán k adopci. To je de facto legalizace hrubého porušení mezinárodního práva, jemuž musí lidé, kterým není lhostejný osud českých dětí, zabránit.

V mezinárodní úmluvě o právech dítěte je jasně stanoveno, že dítě může být rodičům odebráno pouze v mimořádně závažných případech a po rozhodnutí soudu. Těžko chápu, jaké mimořádné okolnosti vedly norský úřad péče o dítě Barnevernet k odebrání obou synů paní Michalákové Denise a Davida a jejich předání do norských rodin. Vyšetřování norské policie neprokázalo podezření z fyzického týrání dětí jejich českou matkou. Ta navíc pracuje jako vychovatelka v mateřské škole, kde má na starosti více dětí a její zaměstnavatel je s ní spokojen.

Nyní ovšem přicházejí norské úřady s nápadem na adopci mladšího ze synů paní Michalákové Davida. Je dobře, že český Úřad pro mezinárodněprávní ochranu dětí s tím nesouhlasí, protože jinak by to byl v podstatě státem legalizovaný únos českého chlapce do ciziny.

V Norsku jsou prý příliš častá početí mezi příbuznými

V jednom litevském zdroji jsem se dokonce dočetl, že Norové takto záměrně odebírají děti přistěhovalců (případ paní Michalákové není ojedinělý) kvůli vylepšení svého genofondu. V Norsku jsou prý příliš častá početí potomků z příbuzenských svazků, Norové tak postupně degenerují a malí cizinci to mají změnit. Přiznám se, to se mně zdá už hodně šílené, i když jak říkával bývalý šéf FBI John Edgar Hoover, „to, že jste paranoik, ještě neznamená, že po vás nejdou“.

V každém případě je dobře, že začaly rozsáhlé mezinárodní protesty proti pochybným praktikám norského Barnevernetu a koncem května se v České republice chystá demonstrace za návrat Denise a Davida jejich matce.

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh  na ');.

Vložil: Redaktor KL

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace