Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
MFF Karlovy Vary 2019

MFF Karlovy Vary 2019

Hvězdy, hvězdičky, róby, filmy i drsná kritika

Na vlastní kůži

Na vlastní kůži

Ivan Břešťák dělal krimi na Nově, má na kontě 1 200 reportáží. Nyní se vydává pro Krajské listy.cz tam, kam se bojí i benga

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Vycházející české hvězdy

Vycházející české hvězdy

Je jim sotva přes dvacet, přesto již nastartovaly raketovou kariéru

Vaše dopisy

Vaše dopisy

V koši nekončí, ani v tom virtuálním na obrazovce

Sobota Pavla Přeučila

Sobota Pavla Přeučila

O víkendu jen lehčí čtení od našeho kulturního redaktora

Premiéry Pavla Přeučila

Premiéry Pavla Přeučila

Filmové hity. A kdy jindy než ve čtvrtek

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

Přečetli jsme

Přečetli jsme

Noviny, časopisy, weby, nic zajímavého nám neunikne. S naším komentářem pak ani vám

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Filmové stopy

Filmové stopy

Zajímá vás, jak teď vypadá fabrika z filmu Marečku, podejte mi pero? Reportáže z míst, kde se natáčely kinohity

Český poutník

Český poutník

René Flášar a jeho dobrodružné putování Českem na našich stránkách

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Kultura

Kultura

Knížky rádi čteme, rádi o nich píšeme. Nechybí exkluzivní recenze

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Drsný Stylista: Pořad o módě, který má šťávu. Hodnotí známý kadeřník, vizážista a maskér Pavel Filandr, zvaný „Pohlreich se štětci a kulmou v ruce“

16.10.2014
Drsný Stylista: Pořad o módě, který má šťávu. Hodnotí známý kadeřník, vizážista a maskér Pavel Filandr, zvaný „Pohlreich se štětci a kulmou v ruce“

Autor: Archiv Orange Production

Popisek: Drsný stylista: Kadeřník, vizážista a maskér Pavel Filandr v plné práci

Na televizní obrazovky přišel koncem září pořad Drsný Stylista, jehož cílem je pomoci lidem z davu k lepšímu vzhledu. Jedná se už o několikátý pořad podobného charakteru na českých televizích. Tento se však svým zpracováním lehce liší. Je ostřejší, nebere si servítky a má takříkajíc „šťávu“! A právě to mu přineslo nemalou pozornost médií, diváků a také sponzorů.

V pátek 26. září byl uveden premiérový díl pořadu Drsný Stylista na malé začínající televizi Harmonie. Pořad, kde v hlavní roli vystupuje známý český kadeřník, vizážista a maskér Pavel Filandr, se rázem stal středem pozornosti diváků i médií. Od ostatních pořadů podobného charakteru se liší především netradičním zpracováním, o které se postarala režisérka Ivanna Benešová, která je sklonem k extrémům a kontroverzi známá. Drsný Stylista se tak jejím vedením stal jakýmsi „Zdeňkem Pohlreichem se štětci a kulmou v ruce“. Na účinkující se Pavel Filandr nebojí zvýšit hlas, použít hrubších, nikoli však vulgárních, výrazů nebo trefných přirovnání. Pravdou ovšem zůstává, že většina uchazečů o proměnu si o drsnější kritiku tak trochu říká sama svým původním vzezřením.

Produkce si s výběrem uchazečů dala práci a divákovi tak naservírovala zajímavý mix. V některých dílech vidíme uchazeče, kteří nemají daleko do bezdomovců, jinde jsou adepti obézní, jinde postarší, v jednom díle je naopak k vidění zase velmi mladý manželský pár. Každý člověk si s sebou do pořadu nese svůj vlastní životní příběh, který celou show oživuje. „Snažili jsme se vybrat lidi všech věkových kategorií, z různých koutů České republiky a s různými životními příběhy, které je inspirovali ke změně image,“ komentuje castingový výběr režisérka Benešová.

Drsný Stylista běží na obrazovkách každý den

Pořad Drsný Stylista běží na obrazovkách každý den a těší se pozornosti médií i diváků. Pro malou televizi jako je Harmonie se jedná o jednoho z největších tahounů podzimního vysílacího schématu. Zájem o spolupráci na pořadu projevila také celá řada sponzorů a to nejen českých, ale i zahraničních. Jedním z hlavních partnerů je i americká firma vyrábějící vlasovou kosmetiku Aloxxi, dále Max Factor, Janssen Cosmetics, Obchodní Centrum Nový Smíchov či třeba prodejce luxusních pánských obleků Bandi Vamos. V druhé sérii, která přijde do vysílání na jaře, by se měla objevit také plastická chirurgie, což znamená, že všichni účinkující budou postupovat také úpravy vizáže na klinice. „Ve druhé sérii zvažujeme několik dalších změn, zdaleka ne jen to, že chceme adeptům na proměnu poskytnout neinvazivní metody plastické chirurgie, ale rádi bychom cestovali s týmem i mimo Prahu a točili v obchodních centrech různě po republice. Máme hodně fanoušků a diváků v regionech, tak se, myslím si, hodí, být jim blíže a vycestovat za nimi,“ prozrazuje plány na další díly režisérka Ivanna Benešová.

Co je televize Harmonie?

Televize Harmonie vznikla v dubnu letošního roku a vysílá v terestriálu v Praze a Středočeském kraji, kde je na kanále 46. V dalších regionech je k naladění na kabelové televizi a na satelitu. Díly pořadů jsou pak k vidění také na internetu. Průměrný počet diváků za den se pohybuje mezi 150 až 200 tisíci. Kromě pořadu s Pavlem Filandrem v hlavní roli nabízí také pořady s celou řadou dalších známých osobností, jako je třeba Eva Decastelo, Bořek Sezáček či třeba bývalá porno hvězda Paula Wild.

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh  na ');.

Vložil: Anička Vančová

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace