Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Olympiáda v Koreji

Olympiáda v Koreji

Přibývají medaile, odehrávají se tu dramata,a to nejen sportovní.

Sex, pivo a rokenrol

Sex, pivo a rokenrol

Rockové příběhy; ve spolupráci s časopisem Rock´n ´all

Kultura

Kultura

Knížky rádi čteme, rádi o nich píšeme. Nechybí exkluzivní recenze

Kauza uprchlíci

Kauza uprchlíci

Legální i nelegálni migranti je problém, který hýbe Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě celebrity dobrovolně neřeknou?

Celebritám ukradli nahé fotky z mobilů. Co v Americe zakázali, my ukážeme

04.09.2014
Celebritám ukradli nahé fotky z mobilů. Co v Americe zakázali, my ukážeme

Autor: Repro

Popisek: Jennifer Lawrence je u nás známá jako Katniss Everdeen v Hunger Games.

FOTOGALERIE Desítky nahých fotografií, videa, pikantní záležitosti. To obíhá už třetím dnem téměř všechna světová média, od prestižních Timesů po ekonomický Forbes. Důvod? Hacker prokazatelně napadl servery, které spravují sdílený obsah, a ten následně umístil na internet. Pokud však chcete znát detaily, budete mít problém, ony fotografie se totiž hledají velmi, velmi složitě.

Důvody jsou nasnadě. Americké celebrity od herečky z X-men Jennifer Lawrence po zpěvačku Rihannu oznámily, že médium, které snímky uveřejní, bude ihned zažalováno. A vzhledem k tomu, že FBI hovoří o trestu pro hackera nad deseti lety odnětí svobody, nejde o žádnou nadsázku.

KrajkéListy.cz proto zavítaly především na české blogy, kde se podobný zákaz nekonal. Ale výrazné překvapení také ne. Zřejmě nejzajímavější je série herečky Jennifer Lawrence (narozené 1990), která se s největší pravděpodobností svlékla pro svého přítele. Několik odvážnějších snímků by šlo zařadit do ranku „soft".

Některé celebrity zapírají

Další celebrity shodně uvádějí, že jde o podvod. Že nic podobného nikdy nefotily. Vzhledem k tomu, že americká média obíhá informace o tom, že hackeři mají náhledy jejich monitorů, kde jednotlivé fotografie či soubory jsou, má tato argumentace slabou váhu.

Pro Čechy je většina celebrit postižených „nahým odhalením" prakticky neznámá. I přesto některé vyjmenujme: Mary Elizabeth Winstead, Ariana Grande anebo Kate Upton. Poté, co hollywoodské stars nejprve mlžily, nyní prostřednictvím tiskových mluvčí vyhrožují. Ale hackeři taky. Prý se mají už během několika hodin objevit také videa. Ta jsou zatím pod falešnými účty údajně uložena na serveru YouTube. Pokud se tam vypravíte, odejdete s prázdnou. Jde pouze o kalkul a na údajných videích tohoto ražení je pouze zmínka, že „uvidíte už brzy".

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh  na ');.

Vložil: Zdeněk Svoboda

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace