Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Český poutník

Český poutník

René Flášar a jeho dobrodružné putování Českem na našich stránkách

Zmizelí Češi

Zmizelí Češi

René Flášar pátrá po osudech zmizelých, kteří se již dávno ztratili i z policejních svodek

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Sex, pivo a rokenrol

Sex, pivo a rokenrol

Rockové příběhy; ve spolupráci s časopisem Rock´n ´all

Kultura

Kultura

Knížky rádi čteme, rádi o nich píšeme. Nechybí exkluzivní recenze

Kauza uprchlíci

Kauza uprchlíci

Legální i nelegálni migranti je problém, který hýbe Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli a neřeknou?

Americký bulvár dnes popsal málo uvěřitelnou dietu manželky Davida Beckhama. Pět soust denně

21.08.2014
Americký bulvár dnes popsal málo uvěřitelnou dietu manželky Davida Beckhama. Pět soust denně

Autor: repro internet

Popisek: Manželé Beckhamovi

Americký bulvár US weekly se ve svém čtvrtečním vydání věnoval tématu, které postihuje i řadu českých a slovenských celebrit: dietě. Na vybraných celebritách ukázal, jak shodit kila, ale být považován za naprostého blázna.

Jako první bulvár přinesl fotografii vychrtlé „posh girl", zpěvačky Victorie Beckham. Ta sice veřejně váhu neuvádí, odhaduje se však na necelých čtyřicet kilogramů. Až tam prý spadla poté, co na svůj jídelníček od roku 2011 zařadila restrikci potravin. Podle US weekly „její dieta obsahuje málo uvěřitelných pět hrstek zdravých potravin denně, výhradně ovoce, víc nic". Stručný popis byl zařazen do rubriky šílené diety.

Matthew McConaughey, jemuž se americký bulvár také věnoval, pro jeho roli ve snímku Dallas Buyers Club shodil na třicet kilo. Podle svých slov žil během natáčení jako poustevník, když směl pouze zeleninu, rybu a puding.

ČETLI JSTE?

Zpět ale k Victorii Beckham. Na její ultrahubené tělo bylo napsáno mnoho materiálů a většina z nich se shoduje, že nejde o nic přirozeného. „Čtyřiatřicetiletá Victoria podřídila hubnutí a dietám celý svůj život. Faktem je, že v dívčí skupině Spice Girls, kde započala svou kariéru, příliš nezářila, a možná proto si po rozpadu pětičlenného dívčího bandu konečně přála být v něčem nejlepší. To se jí skutečně podařilo. Stala se nejluxusnější anorekticky vyhlížející dámou a nejslavnější dietářkou na světě. Kvůli své posedlosti podstupuje trýznivé diety, náročné plastiky i povinný sex... No, chudák David!" napsala web Femina.

Jednou z diet, které se někdejší britská zpěvačka také věnovala, je ta, při které pila denně pouze tři sklenice šťávy z Aloe vera a pět šálků zeleného čaje bohatého na antioxidanty. K tomu si dopřála už jen čerstvé jahody. Nyní se rozhodla pro kombinaci obou těchto svých stravovacích „trestů“. Důvod? Podle většiny blízkých je jím nedůvěra, stres, bulvární novináři a snaha po dokonalosti.

Paradoxem zůstává varování amerických žurnalistů, aby nikdo „příčetný" podobné věci rozhodně nezkoušel.

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh  na .

Vložil: Zdeněk Svoboda

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace