Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Olympiáda v Koreji

Olympiáda v Koreji

Přibývají medaile, odehrávají se tu dramata,a to nejen sportovní.

Sex, pivo a rokenrol

Sex, pivo a rokenrol

Rockové příběhy; ve spolupráci s časopisem Rock´n ´all

Kultura

Kultura

Knížky rádi čteme, rádi o nich píšeme. Nechybí exkluzivní recenze

Kauza uprchlíci

Kauza uprchlíci

Legální i nelegálni migranti je problém, který hýbe Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě celebrity dobrovolně neřeknou?

Někdejší Okamurova žena Klára Samková plánuje dát pěstí řediteli ČT. Co jí tak naštvalo? Víme i to, jak se jí povedlo shodit půl metráku

09.06.2014
Někdejší Okamurova žena Klára Samková plánuje dát pěstí řediteli ČT. Co jí tak naštvalo? Víme i to, jak se jí povedlo shodit půl metráku

Autor: Hans Štembera

Popisek: Advokátka Klára Samková

Známá advokátka Klára Samková se v sobotu na sociální síti rozhořčila nad úrovní seriálu První republika, který v současnosti vysílá veřejnoprávní Česká televize. „Vytočená“ byla zřejmě do té míry, že se nerozpakovala použít i vulgarismů. Na závěr vyjádřila ochotu fyzicky napadnout generálního ředitele ČT.

„Moje roztrpčení nad TV seriálem 'První republika' včera dosáhlo dalšího vrcholu, a to tak, že skutečně mám chuť jít tvůrcům osobně nakopat prdel, expersis verbis, a to každému zvlášť i kolektivně,“ píše Samková úvodem svého příspěvku ve zjevné nadsázce.

Poukazuje na to, že v seriálu jsou používány „absolutně nehorázné rekvizity a interiéry“. Podle ní všechny poukazují na přelom století nebo maximálně do roku 1910. Nadzvedla ji i další nepřesnost. V pořadu bylo uvedeno, že sada náprstků v krejčovském salónu stála tehdy 200,- Kč. „No to snad kdyby byly stříbrné a pozlacené.... Mám po svém dědečkovi - krejčím ve Znojmě - ještě nějaké zachované účty,“ vysvětlila, proč si může dovolit zmíněnou pasáž kritizovat.

Doufám, že předseda komory půjde dát řediteli ČT pěstí

Samková upozornila také na některé pokleslé stereotypy, kdy Cikánka Haydée coby médium komunikuje se záhrobím pomocí siderického kyvadélka a následně se v hypnóze svíjí v křečích.

Pozastavila se i nad obsahem posledního dílu, kdy advokát svým klientům zpronevěřil 600.000,- Kč, což prý byla v dané době naprosto grandiózní suma. „...následně je zavraždil, potom zavraždil četníka a chystal se zavraždit Jaroslava Valentu pod pohrůžkou zavraždění jeho dětí....,“ popisuje obsah dílu Samková, která připouští, že všichni její kolegové nemusejí být „zlatíčka“, ale o něčem takovém jsem mezi advokáty prý nikdy neslyšela. „Doufám, že v pondělí bude stát předseda ČAK na hlavní bráně ČT a půjde dát osobně panu řediteli pěstí... Jsem připravena jej zastoupit, kdyby nám náhodou pan předseda umdléval...,“ dodala známá advokátka.

Zhubla o 48 kilo a do dvou měsíců se znovu vdala

Známá pražská advokátka, bývalá poslankyně federálního parlamentu a někdejší lídryně Okamurova Úsvitu do eurovoleb Klára Samková se před časem rozhodla radikálně změnit svůj život. Podstoupila operaci žaludku, zhubla a změnila image. Výsledkem je nejen proměna v krásnou ženu, ale také nový vztah a druhé manželství, jak prozradila v pořadu ČT 13. komnata.

Klára Samková na sebe upozornila již jako mladá poslankyně Federálního shromáždění na počátku devadesátých let, kdy hájila barvy Romské občanské iniciativy. Přestože není Romka, jak jí bývá někdy podsouváno – vzala si romského aktivistu Ivana Veselého. Mají spolu dceru Dariu Alžbětu. Svůj výrazný vzhled přičítá Klára Samková italskému předkovi. Pochází z Brna, z rodiny kunsthistoriků.

Léta se trápila se svým vzhledem a nadváhou, až se jednoho dne rozhodla pro radikální řešení: Podstoupila operaci žaludku, tzv. by-pass a plastiku břišní stěny. Zhubla celkem 48 kg. O tom, že se dokonale proměnila z nevýrazné ženy v krásku, svědčí mimo jiné fakt, že její manžel neunesl tuto proměnu a manželství skončilo rozvodem. Klára Samková se hned za dva měsíce vdala znovu – sama říká, že z lásky. S novou image jí přibyla síla k řešení nových právnických sporů – má za sebou mimo jiné jedenáct vyhraných soudních jednání ve Štrasburku. Založila novou kancelář, kde zaměstnávala výhradně ženy – a většinou blondýny a kam se také po nepovedené epizodě s eurovolbami, kdy ji pár dnů před hlasováním Tomio Okamura vyhodil z kandidátky, vrátila. Sama o své změně říká, že nikdy není pozdě začít a že to doporučuje všem ženám.

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh  na ');.

Vložil: Anička Vančová

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace