Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
S cestovatelem Milošem Beranem

S cestovatelem Milošem Beranem

... do Číny a dál, za exotikou. Trocha povídání a nádherné fotky

Fejeton Jiřího Macků

Fejeton Jiřího Macků

Každou neděli něco trošinku hlubšího k zamyšlení od doyena redakce

Koronavirus ´2020

Koronavirus ´2020

Vše o pandemii, která pokračuje i v roce 2021

Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosy, recenze, reflexe

TV glosy, recenze, reflexe

Ať se díváte na bednu, anebo přes počítač, naši autoři jsou s vámi

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Svět Tomáše Koloce

Svět Tomáše Koloce

Obtížně zařaditelné články autora, který moc nectí obvyklé žánry, zato je nebezpečně návykový

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Knižní recenze

Knižní recenze

Exkluzivní recenze o literatuře vážné, stejně tak i o detektivkách a jiných lehčích žánrech

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Vytáhli na mne historku, kdy jsem jednu stařenku požádal o orální sex, stěžuje si Ringo Čech a vysvětluje, proč obálku s volebními lístky hodil do koše

06.06.2014
Vytáhli na mne historku, kdy jsem jednu stařenku požádal o orální sex, stěžuje si Ringo Čech a vysvětluje, proč obálku s volebními lístky hodil do koše

Foto: Hans Štembera

Popisek: František Ringo Čech se svými obrazy

O tom, proč nehlasoval ve volbách do europarlamentu, jakou má zkušenost s bulvárem nebo o svých zkušenostech se sváděním žen, mluvil hudebník, malíř, spisovatel a také bývalý politik František Ringo Čech v nedělním pořadu Frekvence 1 Pressklub.

„Celá obálka s volebními lístky letěla do koše,“ řekl Čech na otázku, zda se zúčastnil voleb do Evropského parlamentu. Důvodem prý bylo to, že na kandidátkách neviděl nikoho, koho by volil. Přestože je příznivcem Evropské unie, zdá se mu, že je spojena s příliš velkou administrativou, která pak EU „dusí“. Podle něj některá rozhodnutí EU, jako zákaz používání žárovek, sice novináři označují za maličkosti, ale podle Čecha těmito věcmi „ten teror začíná“.

ČSSD opouštět nechci

Přiznal se k tomu, že je stále řadovým členem sociální demokracie. O předsedovi strany se nechtěl blíže vyjadřovat s tím, že o něm neví téměř nic. Označil se za zemanovce, a takoví lidé to mají v ČSSD těžké, „to jsi na okraji strany“. Na druhou stranu nevidí důvod, proč by měl stranu opouštěl, když ctí její hlavní myšlenky, jako například důraz na sociální aspekty.

F. R. Čech si myslí, že nově zvolení europoslanci nepřinesou žádnou změnu, budou jen čerpat výhody s funkcí poslance EP spojené. Prý navrhoval, aby televize pozvala jednou za měsíc jednoho europoslance do vysílání, aby lidem vysvětlil, co v EP dělá, s kým jednal, co prosadil atd. Nesetkal se ale u politiků se zájmem. Na námitku moderátora pořadu Luboše Xavera Veselého, že k němu do pořadu politici chodí rádi, podotkl Čech: „Ty jsi Xavere nekonfliktní, tebe se nebojej, mě jo.“

Vyvadil dal krásné moderátorce na frak

Krátce se zmínil i o nedávném rozhovoru bývalého poslance, advokáta Jiřího Vyvadila, v pořadu Interview ČT 24, kde podle něj od Vyvadila dostala moderátorka, kterou neopomněl označit jako „mladou a krásnou“ (jednalo se o Zuzanu Tvarůžkovou - pozn. red.) „na frak“.

Přiznal, že není přítel bulváru. „I sám Pavlík říkal, oni všechno přetočej,“ uvedl, zřejmě přitom myslel známého bulvárního novináře Pavla Novotného. V této souvislosti si posteskl nad tím, že „bulvár vytáhl historku starou čtyřicet let, kdy jsem jednu stařenku požádal o orální sex“. Prý redaktorům daného média volal, proč to prezentují jako novinku, když jde o čtyři desítky let starou událost. Prý se za to ale nestydí, neboť ví, že „Češi mají pro lásku a sex pochopení“, a proto to, co by někomu v Británii zlámalo vaz, u nás projde.

Petr Janda byl ve svádění žen lepší než já

Ve zbytku pořadu se věnoval způsobu svádění žen, v němž prý měl jen „50procentní úspěšnost“ i v době, kdy byl populárním rockerem. Přiznal, že Petr Janda, „přestože byl ošklivější a víc plešatější“, měl u žen „téměř 100procentní úspěšnost“. Připisuje to tomu, že zmíněný zpěvák to s ženami uměl, měl trpělivost „vést s nimi dlouhé debaty“.

Prozradil i něco o svém zdravotním stavu. Podařilo se mu ze 105 kg zhubnout o 17 kilo. „Zavážu si tkaničky, vyšel jsem k vám do druhého patra. Cítím se lépe,“ pochlubil se, zároveň ale poznamenal, že dostal cukrovku.

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh  na ');.

Vložil: Anička Vančová

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace