Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Olympiáda v Koreji

Olympiáda v Koreji

Přibývají medaile, odehrávají se tu dramata,a to nejen sportovní.

Sex, pivo a rokenrol

Sex, pivo a rokenrol

Rockové příběhy; ve spolupráci s časopisem Rock´n ´all

Kultura

Kultura

Knížky rádi čteme, rádi o nich píšeme. Nechybí exkluzivní recenze

Kauza uprchlíci

Kauza uprchlíci

Legální i nelegálni migranti je problém, který hýbe Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě celebrity dobrovolně neřeknou?

Na vinici v Mladé Boleslavi se blíží se sázení rostlin

21.04.2014
Na vinici v Mladé Boleslavi se blíží se sázení rostlin

Autor: archiv

Popisek: Magistrát v Mladé Boleslavi

Na svahu nad Ptáckou ulicí v Mladé Boleslavi v blízkosti vodárny Podstupenského pramene vzniká již několik měsíců vinice. I nadále na skalách pracují intenzivně nejen pracovníci firmy Compag, kteří svah postupně upravují.

Informovala o tom mluvčí Mladé Boleslavi Hana Koišová. Nyní se řeší úpravy opěrných zdí, schodiště a čistí se porost svahu. Podle náměstka primátora Daniela Marka, který se byl na postup prací tento týden osobně podívat, bude cca za 14 dní následovat první výsadba rostlin vinné révy a meruněk. První sklizeň vína by podle odborníků mohla být už za tři roky. V Boleslavi se tak budu moci lidé těšit na místní burčák.

Náměstek Marek se byl také za doprovodu vedoucího stavebního odboru Bohuslava Devátého podívat na postup prací ve sklepení na Staroměstském náměstí, které je součástí volnočasového areálu. Celá stavba má skončit do konce května s tím, že největší práci představovalo stavebně konstrukční řešení a zabezpečení podzemního prostoru.

Nyní je nutné ještě udělat podlahy, rozvést vzduchotechniku a nakonec instalovat multimédia a herní prvky, které budou rozmístěny v podzemí.  Práce přitom postupují podle harmonogramu a nic nebrání včasnému dokončení.

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh  na .

Vložil: Redaktor KL

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace