Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Volby 2017

Volby 2017

Žhavá část kampaně se blíží

Letošní Karlovy Vary

Letošní Karlovy Vary

Co se dělo na festivalu

Kultura

Kultura

Pojďme se bavit: Je tu hudba, film, knihy, výstavy, nechybí exkluzivní recenze

Životní knockouty

Životní knockouty

Dal vám život ránu na solar? Nejste v tom sami, čtěte skutečné příběhy

Kauza uprchlíci

Kauza uprchlíci

Legální i nelegálni migranti je problém, který hýbe Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě celebrity dobrovolně neřeknou?

Rozhovory

Rozhovory

Politici, umělci, zkrátka každý, kdo má co říci

Hůlka po politickém fiasku: Nechal si naplést copánky a la Jack Sparrow, chce se prý odstřihnout. Vypadá spíš jako cvok, než Johnny Depp

14.02.2014
Hůlka po politickém fiasku: Nechal si naplést copánky a la Jack Sparrow, chce se prý odstřihnout. Vypadá spíš jako cvok, než Johnny Depp

Autor: TV Prima

Popisek: Dan Hůlka u Krause

„Tak nějak cítím, že musím po tom období, co mám teď za sebou, ze sebe setřást nános vážnosti a v dobrém slova smyslu sám sebe zesměšnit, udělat si ze sebe srandu, ukázat, že jsem normální, obyčejný člověk," sdělil Hůlka s rasta copánky, černě podmalovanýma očima a v modře pruhovaném námořnickém tričku novinářům.

Své „kariéry“ v politice ale prý nelituje:  „Celý český národ sedí v hospodě a nadává a nikdo nic neudělá. A když se někdo jako já pokusí něco udělat, tak mu to dají strašně sežrat," řekl a dodal: „V politice jsem nedostal od nikoho ani desetník!"

Hůlkova biomasa

Zpěvák Daniel Hůlka, který kandidoval v předčasných parlamentních volbách,  si nevzpomněl, jak se jmenuje strana, za kterou v Královéhradeckém kraji  kandiduje. Načapal ho kdo jiný než Kraus, který už takto prakticky politicky zničil Bursíkovu ženu, tehdy „zelenou“ Kateřinu Jacques … V talkshow Jana Krause zpěvákovi nakonec muselo poradit publikum. Podle šéfa hradecké buňky Strany práv občanů Zemanovci Miroslava Matějky se však Hůlka jen přeřekl. Vyloučený senátor Vladimír Dryml to však vidí jinak: lídr se zesměšnil před celým národem.

„SPOZ - Strana přátel občanů Zemanovci," tápal Hůlka poté, co se na celý název zeptal moderátor Jan Kraus. „Řekl jsem to blbě?" divil se potom. Správného jména skrývajícího se pod zkratkou SPOZ se dobral až po nápovědě z řad diváků.

Na lodi bez žen

Kostým, v němž pózoval pro sérii fotografií, je inspirován Jackem Sparrowem z Pirátů z Karibiku. Image ladí se zpěvákovým novým singlem Na lodi bez žen, který prý znamená definitivní návrat k muzice. Za svou politickou angažovanost totiž sklidil většinou jen posměch. Navíc jeho loňské politické angažmá málem rozdělilo zemanovce:  Kolem Hůlkova nasazení na kandidátku vypukly ve straně spory, senátor Dryml na krajské konferenci strany málem nafackoval nově zvolenému předsedovi Miroslavu Matějkovi. Jedním z důvodů bylo právě i Hůlkovo dosazení do čela kandidátky, aniž by o se něm hlasovalo.

„Ukazuje se jasné, kdo měl pravdu, když jsem dopředu varoval před křupanstvím a hloupostí. Nejhorší v politice je zesměšnění a celý národ měl pana Hůlku v přímém přenosu jako biomasu II," komentoval Hůlkovo  vystoupení u Krause v narážce na starší trapas Kateřiny Jacques Vladimír Dryml. „Kandidát, který ani neví, za koho vlastně kandiduje, je hodně silná káva i na český Absurdistán," dodal.

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh  na ');.

 

Vložil: Anička Vančová

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace