Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Filmové stopy

Filmové stopy

Zajímá vás, jak teď vypadá fabrika z filmu Marečku, podejte mi pero? Každý druhý víkend nový film

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Přečetli jsme

Přečetli jsme

Noviny, časopisy, weby, nic zajímavého nám neunikne. S naším komentářem pak ani vám

Vaše dopisy

Vaše dopisy

V koši nekončí, ani v tom virtuálním na obrazovce

Premiéry Pavla Přeučila

Premiéry Pavla Přeučila

Filmové hity. A kdy jindy než ve čtvrtek

Sobota Pavla Přeučila

Sobota Pavla Přeučila

O víkendu jen lehčí čtení od našeho komentátora

Vycházející české hvězdy

Vycházející české hvězdy

Je jim sotva přes dvacet, přesto již nastartovaly raketovou kariéru

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Uplynulý týden očima šéfredaktorky. A zvířátko nakonec

Český poutník

Český poutník

René Flášar a jeho dobrodružné putování Českem na našich stránkách

Kultura

Kultura

Knížky rádi čteme, rádi o nich píšeme. Nechybí exkluzivní recenze

Kauza uprchlíci

Kauza uprchlíci

Legální i nelegálni migranti je problém, který hýbe Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Hledáte tipy na výlet? Chcete se prezentovat se svojí turistickou nabídkou?

20.11.2013
Hledáte tipy na výlet? Chcete se prezentovat se svojí turistickou nabídkou?

Autor: Archiv

Popisek: Kudy z nudy

CzechTourism 20 let s vámi. Podnikáte v domácím cestovním ruchu, pořádáte zajímavé akce nebo provozujete zajímavé aktivity? Pak by se tipy na vaše aktivity či akce měly objevit na webovém portálu Kudy z nudy nabízejícím komplexní nabídku pro každého cestovatele.

Lidé se tu mohou inspirovat tipy na výlety po celém Česku, které uspokojí rodiny s dětmi, party mladých lidí, romantiky i velké sportovní fajnšmekry.

Kudy z nudy – web, kde vás lidé najdou. Je provozovaný agenturou CzechTourism pomáhá podnikatelům v cestovním ruchu a nabízí jim zdarma propagaci jejich nabídek. Na portálu se každý den objevují nové aktivity, akce a rozmanité tipy na cestování z celé České republiky. Díky jednoduchému a přehlednému členění stránek si návštěvníci mohou nejenom vyhledávat informace, ale také plánovat výlety podle věku, zájmů či regionů, kam se chtějí vydat. Nabídka se neustále rozšiřuje, stoupá také počet pravidelných návštěvníků a registrovaných uživatelů. Nabídněte jim i vy své služby! S Kudy z nudy spolupracují nejrůznější podnikatelské subjekty v oblasti cestovního ruchu. Vedle obvyklých muzeí, hradů, zámků a dalších památek nebo přírodních zajímavostí, jsou zde i nabídky sportovních a zážitkových aktivit, lázeňských a wellness zařízení, různých akcí a v neposlední řadě také služby z oblasti ubytování a gastronomie.

CzechTourism oceněn:

Nominace na cenu Czech Grand Design za nový vizuální styl agentury

Ocenění PIAF - nový vizuální styl agentury CzechTourism z dílny grafického studia Marvil získal bronz v kategorii „stát jako zadavatel“ na mezinárodním festivalu reklamy

Prestižní evropské ocenění pro Czech Convention Bureau (CCB) agentury CzechTourism od časopisu MICE Report BestConventionBureau

Internetový portál agentury CzechTourism www.kudyznudy.cz zaznamenal fenomenální úspěch. Prestižní evropský lídr pro analýzu sociálních sítí společnost Socialbakers vyhodnotila portál kudyznudy.cz jako osmou nejpopulárnější mediální značku z hlediska vlivu na komunikaci v sociální síti Facebook.

Fanouškovská stránka portálu kudyznudy.cz získala v prestižním žebříčku hned dvě prvenství -  v sekci média se umístila na 8. pozici jako jediný portál s tématem cestování a zároveň je jediným takto úspěšným serverem provozovaným státní správou – pod hlavičkou agentury CzechTourism.

Statistiky Google analytics potvrdily, že za měsíc červenec 2013 navštívilo portál Kudyznudy.czrekorních 1 025 553 čtenářů. Čas strávený na stránkách činil u jednoho čtenáře 3, 5 minut v rámci kterých byly shlédnuty téměř 4 stránky.

Tweet roku 2013: cenu Nejlepší účet veřejného sektoru

Česká centrála cestovního ruchu – CzechTourism chce i v dalších letech stát po boku moderních a úspěšných institucí, které sledují a následují současné trendy v cestovním ruchu. „Věřím, že nový jednotný vizuální styl, nové marketingové aktivity a dobře odvedená práce nám otevřou dveře do roku 2014, tedy k datu, kdy agentura vstoupí do jednadvacátého roku své existence,“ říká ředitel agentury Rostislav Vondruška.

Zaujal Vás tento článek? Posílejte nám svoje názory i podněty na ! Těšíme se na ně.

Vložil: Redaktor KL

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace