Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Volby 2017

Volby 2017

Žhavá část kampaně se blíží

Letošní Karlovy Vary

Letošní Karlovy Vary

Co se dělo na festivalu

Kultura

Kultura

Pojďme se bavit: Je tu hudba, film, knihy, výstavy, nechybí exkluzivní recenze

Životní knockouty

Životní knockouty

Dal vám život ránu na solar? Nejste v tom sami, čtěte skutečné příběhy

Kauza uprchlíci

Kauza uprchlíci

Legální i nelegálni migranti je problém, který hýbe Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě celebrity dobrovolně neřeknou?

Rozhovory

Rozhovory

Politici, umělci, zkrátka každý, kdo má co říci

Jak se zbavit Kalouska? Návod je jednoduchý – Středočeši, vykroužkujte ho! Blogger radí a dodává…

23.10.2013
Jak se zbavit Kalouska? Návod je jednoduchý – Středočeši, vykroužkujte ho! Blogger radí a dodává…

Autor: TOP 09

Popisek: Miroslav Kalousek

„Nejneoblíbenější politik Kalousek po minulých volbách zaměstnal vykroužkovaného exposlance a neúspěšného lídra pardubické kandidátky Severu a bezostyšně z něho udělal generálního sekretáře TOPky, čímž dal voličům jasně najevo, co si myslí o jejich demokratické vůli. Nové předčasné volby tu budou co nevidět a občan má možnost opět dosadit na post poslance své zástupce, kterým svěří svoji důvěru v to, že bude poctivě hájit jeho zájmy v poslanecké sněmovně,“ píše blogger Petr Havlíček, který o sobě na stránkách iDnes prozradil, že je profesí podnikatel, vedle toho vykonává funkci starosty a je zakladatelem společnosti Pozitivní svět.

„Výčet Kalouskových ekonomických i politických veletočů, stejně jako jeho dlouholetá závislost na alkoholu, je veřejnosti dobře znám, a tak dnes připomenu jen jeho nejzávažnější počin, kterým zeširoka odkryl portfolio svých lží. V minulých volbách se Kalousek bezostyšně pasoval do role spasitele, který zabrání nezodpovědnému utrácení státních financí i přes to, že již byl ministrem financí a nesl za tuto oblast bezesporu hlavní odpovědnost. Troufale rozeslal do všech domácností složenku na 121 000,- Kč a tuto neomalenou drzost ještě podpořil namluveným telefonátem, který spíše než prosba, vyzněl jako hrozba voličům. Dnes, více jak tři roky po volbách, ve kterých lidé Kalouskovi opět svěřili do rukou neomezenou ekonomickou moc, a on se stal opět ministrem financí, se vyšplhal onen zmiňovaný státní dluh, rozpočítaný na hlavu obyvatelstva, do výše 174 000,- Kč. A tak tehdejší volební slogan TOPky dnes může znít asi takto: „Dlužíte víc, než si myslíte.“.

Bez Kalouska bude líp

Výsledek mnohaletého Kalouskova vládnutí na pozici ministra financí svědčí o jeho totální neschopnosti, profesní nekompetentnosti a také podvodu, kterého se dopustil na svých voličích. A tak mne napadá ještě jeden slogan, který by mohl dát naší zemi naději na lepší zítřky: „Bez Kalouska bude líp.“

Závěrem si ale položme otázku. Co udělá kníže s vykroužkovaným Kalouskem? Můžete ve svých komentářích tipovat: Bude novým generálním sekretářem. Bude si užívat nasysleného majetku. Půjde do basy."

A není těžké uhodnout, co si blogger přeje nejvíce…

Zaujal Vás tento článek? Posílejte nám svoje názory i podněty na ');! Těšíme se na ně.

Vložil: Anička Vančová

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace