Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
S cestovatelem Milošem Beranem

S cestovatelem Milošem Beranem

... do Číny a dál, za exotikou. Trocha povídání a nádherné fotky

Fejeton Jiřího Macků

Fejeton Jiřího Macků

Každou neděli něco trošinku hlubšího k zamyšlení od doyena redakce

Koronavirus ´2020

Koronavirus ´2020

Vše o pandemii, která pokračuje i v roce 2021

Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosář Ely Novákové

TV glosář Ely Novákové

Co budou dávat v bedně? Víme

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Pražská doprava

Pražská doprava

Zajímavosti i aktuality

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Sobota Pavla Přeučila

Sobota Pavla Přeučila

O víkendu jen lehčí čtení od našeho kulturně politického redaktora

Premiéry Pavla Přeučila

Premiéry Pavla Přeučila

Filmové hity. A nově i ty televizní

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

Přečetli jsme

Přečetli jsme

Noviny, časopisy, weby, nic zajímavého nám neunikne. S naším komentářem pak ani vám

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Recenze

Recenze

Exkluzivní recenze o literatuře vážné, stejně tak i o detektivkách a jiných lehčích žánrech

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Rozpustilí staříci jedou po mladých kočičkách. Nebo jsou jen magnetem pro zlatokopky? Sobota Pavla Přeučila

09.01.2021
Rozpustilí staříci jedou po mladých kočičkách. Nebo jsou jen magnetem pro zlatokopky? Sobota Pavla Přeučila

Autor: Repro video

Popisek: Postihlo se i Bruce Willise, ale není v tom v šoubizu zdaleka sám

Není žádným tajemstvím, že v jistém věku přichází na muže druhá míza a začínají se poohlížet po mladších partnerkách. Mnohdy to jistým způsobem posiluje jejich ego, zejména když se mohou ukázat s mladou kočičkou, která by mohla být jejich dcerou, v některých případech dokonce vnučkou. Jindy uloví staršího, dobře zajištěného pána holčina, hledající stabilitu a zajištěné zázemí. Za takovým vztahem nemusí ale stát vždycky jen peníze. Podle psychologů je za těmito nerovnými vztahy často i pravěká ženská touha po mateřství, protože starší muž znamená strategickou výhodu a jistotu, že bude dobrým otcem a o děti bude dobře postaráno.

Samozřejmě existují i vypočítavé zlatokopky, které jedou pouze po penězích a berou si o mnoho starší muže doufajíc, že takový stařík už tady dlouho nevydrží, a než jim do klína spadne celé jeho jmění, pořádně si užijí života v luxusu. Na druhé straně k zajímavému závěru došli vědci ze skotské University of Dundee, kteří zjistili, že jak se ženy stávají finančně nezávislými, posouvá se jejich vkus ke starším, dobře vypadajícím mužům. Jak je vidět, příčin vzniku oněch věkově nesourodých vztahů je spousta, ale v hledáčku bulváru i veřejnosti jsou samozřejmě především celebrity, známé osobnosti ze světa filmu, hudby či politiky. A tak se podívejme, které páry dnes budí svým věkovým rozdílem největší pozornost. Ostatně, jak se říká, věk je jen číslo.

Bernie Ecclestone (90) a Fabiana Flosi (45)

 

Bernie Ecclestone

Počtvrté se Bernie Ecclestone stal šťastným otcem v 89 letech

Tenhle automobilový magnát, kralující Formuli 1, tíhne k mladší ženám už pěkně dlouho. Jeho první žena, chorvatská modelka Slavica Ecclestone, byla o 28 let mladší a rozvedli se v roce 2009. V roce 2012 se oženil s brazilskou kráskou Fabianou Flosi, která je o celých 45 let mladší. Setkali se prý v roce 2009 na Světové radě pro motoristický sport. V červenci loňského roku mu Fabiana porodila syna, na kterého je prý Bernie nesmírně pyšný a tvrdí, že může klidně v plození dětí pokračovat a nepotřebuje k tomu ani viagru. Ecclestone patří k nejbohatším Britům, jeho jmění se odhaduje v přepočtu na nějakých 80 miliard korun a z předešlých dvou manželství už má tři dospělé dcery.

Jimmy Page (76) a Scarlett Sabet (30)

 

Jimmy Page

Partnerka legendárního 'Zeppelina' Jimmyho Page je o tři roky mladší než jeho dcera

Rocker Led Zeppelin Jimmy Page se stal vděčným objektem bulváru, když v roce 2014 začal chodit se dívkou o 46 let mladší než on. On i jeho přítelkyně Scarlett Sabet však vždy hájili svůj „úžasný“ vztah, i když Scarlett v jednom rozhovoru připustila, že zažila „jistý pocit studu“, když se spolu dali dohromady. „Myslím, že někteří lidé budou považovat moji volbu za velmi neobvyklou. V té době mi to bylo dost nepříjemné a styděla jsem se,“ svěřila se novinářům. Ale Scarlett Sabet není jedinou Scarlett v životě rockera. Má také dceru jménem Scarlett, které je 49 let, a je tedy o celých 19 let starší než přítelkyně jejího otce.

Bruce Willis (65) a Emma Heming (42)

 

Bruce Willis

Letošní vánoční rodinná pyžamová party u slavného akčního hrdiny

Tihle dva, které dělí věkový rozdíl 23 let, se spolu setkali již v roce 2007 a byla z toho velká láska na první pohled. O dva roky později, v roce 2009, se vzali a v roce 2012 přivítali svou první společnou dceru Mabel a v roce 2014 druhou, Evelyn. Bruce má z prvního manželství s herečkou Demi Moore další tři dcery, Rumer (31), Scout (28) a Tallulah (26) a Emma Heming svým mladistvým zjevem připomíná spíš jednu z jeho dcer.

Rod Stewart (75) a Penny Lancaster (49)

 

Rod Stewart

Rod se svou Penny při oslavě třináctého výročí svatby

Tihle dva, mezi nimiž je věkový rozdíl 26 let, nedávno oslavili už 20 let manželství. Britský zpěvák, který se od roku 2007, kdy mu byl udělen Řád britského imperia, pyšní i titulem Sir, patří mezi deset nejbohatších hudebníků v Británii. Ve svém životě vystřídal řadu žen a s pěti z nich má osm dětí. S modelkou a fotografkou Penny Lancaster se začal scházet v roce 1999 a oženil se s ní ve středověkém klášteře La Cervara v italském Portofinu dne 16. června 2007. Líbánky pak strávili na palubě jachty Lady Ann Magee, kotvící přímo v Portofinu. Mají spolu dvě děti, Alastaira a Aidena. O svém manželství říká: „Penny mi konečně pomohla pochopit důležitost dlouhého a šťastného manželství. Chvíli mi trvalo, než jsem to poznal, protože jsem byl v minulosti tak trochu blázen. Slovy nelze popsat, co k ní cítím, je mi zkrátka vším,“ uvedl v nedávném rozhovoru. Také okouzlující Penny si lze snadno zaměnit za jednu z Rodových dcer z předešlých manželství. Jeho nejstarší dceři Sarah je totiž už 57 let.

Dennis Quaid (66) a Laura Savoie (27)

 

Dennis Quaid

Dennis Quaid se čtvrtou nevěstou

Čtvrtá manželka Dennise Quaida, Laura Savoie, je o 39 let mladší. Herci bylo 65 a jí 26 let, když byli poprvé společně vyfotografováni, a to v květnu 2019, kdy spolu prý chodili už několik měsíců. Jejich svatba proběhla v utajení na pláži v Santa Barbaře. „Láska vás prostě dokáže svým způsobem překvapit,“ oznámil veřejnosti Dennis Quaid po svém sňatku. Svatbu původně plánovali na duben a měla být na Havaji. Kvůli koronavirové pandemii a omezením, s ní spojenými, museli termín změnit. Quaid byl ženatý už třikrát a asi neznámější bylo jeho manželství s herečkou Meg Ryan, které trvalo deset let. Rozvedli se v roce 2001 a mají spolu syna Jacka (28).

Sean Penn (60) a Leila George (28)

 

Sean Penn

Sean Penn si uměl vybrat. Jeho populární tchyně ani tchán se k volbě své dcery nevyjadřují.

V říjnu 2016 se provalil románek herce Seana Penna s herečkou Leilou George. Tehdy bylo jemu 56 a jí 24 let, když se objevila fotografie jejich společného dovádění v moři. O více než tři roky později, v lednu 2020, absolvoval pár, který má věkový rozdíl téměř 32 let, svoji oficiální společnou promenádu na červeném koberci na jedné charitativní akci a šest měsíců poté, v červenci 2020, se vzali. Mimochodem, Sean je jen o rok mladší než Leilin otec, herec Vincent D'Onofrio, a jen o několik měsíců mladší než její matka, herečka Greta Scacchi. Penn měl svůj milostný život docela pestrý. V 80. letech byl zasnoubený s herečkou Elizabeth McGovern, poté chodil s další filmovou hvězdou, Susan Sarandon. Asi nejznámější bylo jeho krátké manželství se zpěvačkou Madonnou, které trvalo od roku 1985 do roku 1989, kdy se rozvedli. Pak následovalo poměrně divoké manželství s herečkou Robin Wright, s kterou měl dvě děti a rozvedli se v roce 2010. Následoval tříletý vztah s jihoafrickou herečkou Charlize Theron, aby v roce 2016 zakotvil u Leily George.

Dolph Lundgren (63) a Emma Krokdal (24)

 

dolph Lundgren

Slavný akční hrdina s křehkou kráskou při letošní soukromé oslavě příchodu Nového roku

Emma, která je jeho fitness trenérkou, je přibližně stejného věku jako jeho nejstarší dcera z prvního manželství Ida. Tenhle filmový drsňák, původem Švéd, oznámil v červnu loňského roku své zasnoubení a pár spolu žije v Los Angeles. Proslýchá se, že se už tajně vzali, protože se na Lundgrenově ruce objevil prstýnek. Na sociálních sítích se do něj pustili někteří fanoušci a vyčítali mu právě to, že jeho partnerka je stejně stará jako jeho dcera. Nicméně se zdá, že jim to spolu pěkně klape, jsou spolu ruku v ruce vídáni na nejrůznějších společenských akcích. Herec si vztah pochvaluje a novinářům ho okomentoval slovy: „Mám velké štěstí, že jsem v tomhle věku našel někoho, jako je Emma. Změnilo mi to život.“ Po několika nepovedených vztazích byl Lundgren ženatý od roku 1994 do roku 2011 s návrhářkou a módní stylistkou Anette Qviberg, s kterou měl dvě dcery Idu a Gretu.

Nicolas Cage (56) a Riko Shibata (26)

 

Nicolas Cage

Nicolas Cage s tajenou exotickou partnerkou

Hercův milostný život byl často předmětem spekulací bulvárních médií a v průběhu let vystřídal Cage řadu žen. Ženatý byl celkem čtyřikrát. V roce 1995 se oženil s herečkou Patricií Arquette, rozvedli se v roce 2001. O necelý rok později se oženil s Lisou Marií Presley, dcerou Elvise Presleyho, a manželství trvalo jen pár měsíců. V roce 2004 se Cage oženil s Alicí Kim a už se zdálo, že konečně našel tu pravou. V roce 2005 se jim narodil syn, kterému dali supermanovské jméno Kal-El. Rozvedli v roce 2016. V březnu 2019 se oženil s Ericou Koike, ale bylo to nejkratší z Cageových manželství, protože k jeho zrušení došlo pouhé čtyři dny po obřadu v Las Vegas. Přestože se už párkrát spálil, dal svému romantickému duchu další šanci a v poslední době se předvádí na veřejnosti s novou láskou, jíž je Riko Shibata. Bulvár se snaží, seč může, o ní vydolovat nějaké ty informace, ale zatím se ví jen to, že je o 30 let mladší a věnuje se zábavnímu průmyslu.

Alec Baldwin (62) a Hilaria Baldwin (40)

 

Alec Baldwin

Alec Baldwin s dětmi a o čtvrt století mladší Hilarií, která oslavila 6. ledna 37. narozeniny

Hilaria Hayward-Thomas, nyní Baldwin, je instruktorkou jógy a spolumajitelkou řetězce jógových studií Yoga Vida v New Yorku. Vzali se v roce 2012 ve staré katedrále svatého Patrika v New Yorku a mají spolu pět dětí, dceru Carmen a syny Rafaela, Leonarda, Romea a Eduarda. První Baldwinovou manželkou byla herečka Kim Basinger. Seznámili se během natáčení filmu The Marrying Man, kde hráli milence. Vzali se 19. srpna 1993 a měli dceru Irsku. Pár se rozvedl v roce 2002. Jejich rozvod byl hodně divoký a byl předmětem řady soudních sporů, kde šlo zejména o to, aby se Baldwin mohl nadále stýkat se svou dcerou. Baldwin v jednom rozhovoru prozradil, že jen soudy jej přišly na více než milion dolarů. Po víc než osmiletém manželství s Hilarií si nemůže Baldwin vztah vynachválit a tvrdí, že je to láska na celý život.

 

Pavel Přeučil

Vložil: Pavel Přeučil

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace