Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
S cestovatelem Milošem Beranem

S cestovatelem Milošem Beranem

... do Číny a dál, za exotikou. Trocha povídání a nádherné fotky

Fejeton Jiřího Macků

Fejeton Jiřího Macků

Každou neděli něco trošinku hlubšího k zamyšlení od doyena redakce

Koronavirus ´2020

Koronavirus ´2020

Vše o pandemii, která pokračuje i v roce 2021

Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosy, recenze, reflexe

TV glosy, recenze, reflexe

Ať se díváte na bednu, anebo přes počítač, naši autoři jsou s vámi

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Svět Tomáše Koloce

Svět Tomáše Koloce

Obtížně zařaditelné články autora, který moc nectí obvyklé žánry, zato je nebezpečně návykový

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Knižní recenze

Knižní recenze

Exkluzivní recenze o literatuře vážné, stejně tak i o detektivkách a jiných lehčích žánrech

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Pitt a Aniston: Hvězdný pár se pomalu zase dává dohromady. Bude místo Brangeliny Brannifer? Sobota Pavla Přeučila

03.10.2020
Pitt a Aniston: Hvězdný pár se pomalu zase dává dohromady. Bude místo Brangeliny Brannifer? Sobota Pavla Přeučila

Foto: Instagram

Popisek: Brad Pitt a Jennifer Aniston při předávání SAG Awards 2020. 26. ročník Screen Actors Guild Awards se konal 19. ledna 2020 v LA; jde o ocenění za nejlepší filmová a televizní vystoupení

FOTO Fanoušci Brada Pitta (56) a Jennifer Aniston (51) už jsou celí natěšení, protože po 15 letech od rozvodu jsou vídání stále častěji spolu a výmluvně hovoří i jejich vzájemné pohledy či gesta. Jejich vzájemné sympatie se poprvé staly veřejným tajemstvím v roce 1998 a v roce 2000 se konala jejich přísně utajená svatba v kalifornském Malibu. ´Zlatý pár´, jak byli nazýváni v médiích, si užil pohromadě pouze pět let a v roce 2005 se po provalení Bradova záletu s Angelinou Jolie rozvedli. Teď se ale zdá, že je vše zapomenuto a slavný pár se znovu dostává společně na titulní stránky bulváru.

První záblesky jejich znovu navázaného přátelství se objevily na fotografiích ze zákulisí udílení cen SAG Awards letos v lednu (na snímku nahoře; mimochodem, tuto fotografii sdíleli na svých Instagramech oba, Brad i Jen). Tam získal Brad Pitt hlavní cenu za vynikající mužský výkon ve vedlejší roli za film Tenkrát v Hollywoodu a Jennifer Aniston za vynikající ženský výkon v televizním seriálu The Morning Show. V zákulisí pak došlo na láskyplná objetí, podle bulváru doprovázená ohňostrojem jisker, které mezi nimi přeskočily. Přítomní novináři i hosté pak komentovali jejich letmé doteky a hluboké pohledy z očí do očí, což rozhodně nepůsobilo kamarádsky. Pár byl spolu k vidění pak ještě několikrát a další událostí, která se odehrála v polovině září a byla propírána ze všech stran, bylo jejich společné účinkování v jedné dobročinné akci, v živém čtení jednoho z hitů osmdesátých let, kultovního filmu Zlaté časy na Ridgemont High.

 

Zlaté časy na Ridgemont High je slavný americký snímek z osmdesátek. Parta áčkových hollywoodských hvězd se dala dohromady, každý ve svém domově před webkamerou, rozdělili si role a předčítali scénář. Režijní poznámky na příklad četl Morgan Freeman. Foto Facebook / repro

 

Toto je okamžik, kdy Jen - v rámci scénáře - vyznává Bradovi lásku. Foto Facebook / repro

„Jsi nesmírně sexy“

Účinkovali tam po boku dalších hvězd jako Julie Roberts, Matthewa McConaugheye, Seana Penna, Jimmyho Kimmela, Morgana Freemana či Shii LaBeoufa. Oba dva tam představovali flirtující teenagery. Během jedné scény, kdy postava Jennifer lichotí Bradovi, jak je roztomilý a nesmírně sexy, začal se Brad smát a jeho smích nakazil i všechny přítomné herecké kolegy. Bulvár se toho okamžitě chopil a reakce Pitta i láskyplné věty Jennifer, stejně jako jejich vzájemné pohledy rozpitvával do nejmenších podrobností. Fanoušci kdysi slavného páru začali doslova šílet a hned se spekulovalo, že Jennifer tak vyznala prostřednictvím své postavy Bradovi lásku a že je zase ruka v rukávě. Rázem byla zapomenuta modelka polského původu, Nicole Poturalski, s kterou byl v poslední době Brad Pitt často vídán a o které se už docela vážně spekulovalo, že nahradí Angelinu Jolie.

 

Vtipné na této webové charitativní akci také bylo, že Shia LaBeouf dnes hrál roli, kterou před čtyřiceti lety ztvárnil jiný aktér, Sean Penn, k jeho velkému pobavení - na snímku Shia druhý v prostřední řadě, Sean hned pod ním. Foto Facebook / repro

Angelina Jennifer nesnáší

Když se ale vrátíme dva roky zpět, tak už v roce 2018 zavdala námět ke spekulacím samotná Angelina Jolie. Ta si krátce po rozvodu, kdy už se začalo spekulovat o návratu Brada k Jennifer, podala v telefonickém rozhovoru Jennifer a pohrozila jí, ať se drží od jejích dětí dál.

 

Do žádného vztahu nikdo třetí pořádně nevidí, což platí i o rozpadu manželství Brada a Angeliny. Nicméně letos 4. června se na jeho Instagramu objevil tento snímek s přáním krásných pětačtyřicátých narozenin jeho bývalé ženě...

V tisku se objevily zprávy, že Angelina si nepřeje, aby Jennifer dělala jejím dětem nevlastní mámu. Podle Magazínu Woman’s Day prý dokonce Angelina zažádala o to, aby Jennifer měla přímo zakázáno děti vídat. Až příliš nápadná vzájemná náklonnost Brada a Jennifer byla prý nejspíše trnem v oku Jennifeřina manžela, Justina Therouxe. Ten prý navíc našel doma milostné dopisy, které Brad psával Jennifer ještě v době své zamilovanosti a ta si je celá léta schovávala.

Jde jen o koketování, nebo hlubší vztah?

V únoru loňského roku se pak Brad objevil na oslavě Jenniných padesátých narozenin a v prosinci zavítal i na její vánoční večírek. Od té doby byli oba vídáni spolu na veřejnosti i při řadě dalších příležitostí. Oba dva jsou nyní bombardování ze všech stran novináři i fanoušky, aby konečně prozradili, jak to mezi nimi vlastně je a zda se k sobě nevrátí. Ani Jennifer, ani Brad ale tohle všeobecné přání zatím nepotvrdili a začali si dávat si dost velký pozor na to, jak je jejich vztah vnímán. Jejich sporé výroky hovoří pouze o velkém přátelství. Podle jednoho ze spolupracovníků Bradovy filmové produkční společnosti Plan B je ale jejich vztah hlubší: „Jediné, o čem dokáže Brad v poslední době mluvit, je Jenn. Ani jednoho z nich jsem nikdy neviděl tak šťastného,“ prozradil. V magazínu Weekly se však objevila zpráva, že Aniston a Pitt spolu oficiálně nechodí, ale zatím spolu jen koketují: „Brad a Jen mají úžasné spojení, které se občas může zdát jiskřivé. Navzájem si libují ve svém smyslu pro humor a vzájemně nakažlivou energii, když jsou spolu. Trvají však na tom, že jejich vztah je čistě platonický.“

 

Jen a Justin Theroux v době, kdy byli manželé

Jak to všechno začalo

První jiskry mezi Jennifer a Bradem prý přeskočily už při jejich prvním setkání v roce 1994, nicméně jejich opravdový vztah se dostal na veřejnost až v roce 1998, kdy se spolu začali objevovat ruku v ruce na veřejnosti. Na večírcích a společenských událostech bez sebe nedali ani ránu a na světě byl rázem hvězdný pár. Zasnoubili se o rok později a ke svatbě pak došlo v červenci 2000. Byli nejobdivovanějším párem Hollywoodu a fotografové i novináři sledovali každý jejich krok.

 

Brad a Jen v době, kdy spolu chodili

Tahle pohádka však vydržela jen do května roku 2004, kdy se začal natáčet film Mr. and Mrs. Smith. Tam poznal Brad Angelinu Jolie a jejich vzájemných vztahů se hned chopil bulvár, spekulující o začínajícím románku. Oba dva to sice dlouho popírali, ale když ulovili paparazziové na pláži v Keni jejich společné snímky i s Angelininým adoptivním synem Maddoxem, všechno prasklo. Brzy poté pak požádala Jennifer o rozvod. Netrvalo to ani měsíc a oba dva byli volní. Pitt svůj vztah s Angelinou přiznal veřejně.

 

Mr. and Mrs. Smith. Tenhle film to všechno spískal

Fanouškům zprvu Angelina neseděla

Fanoušci pochopitelně rozpad manželství Brada a Jennifer neskousli tak snadno a na Angelinu se sesypala vlna kritiky, že rozvrátila do té doby ukázkový vztah. Pár měsíců na to oznámil Brad, že čekají s Angelinou dítě a kritiky utichly. Na světě byl nový hvězdný pár, který brzy dostal přezdívku Brangelina. Jen o měsíc později byli oficiálně rozvedeni. Po sedmi letech tak šel ´zlatý pár´ od sebe a netrvalo dlouho a Pitt veřejně přiznal svůj nový vztah s Angelinou Jolie.

 

Brad má s Angelinou tři děti

Nelenila ani Jennifer

I když se Jennifer Aniston s rozchodem prý jen těžko vyrovnávala, nijak jí to nebránilo, aby nehledala náhradu. Prožila pár bezvýznamných románků, než narazila na dalšího muže svých snů. Začala chodit se svým hereckým kolegou Justinem Therouxem. Čím dál tím častěji se spolu objevovali ve společnosti a v roce 2015 se po tříleté známosti vzali. Jejich manželství bylo sledováno stejně ostře jako to Bradovo s Angelinou, a i to bylo možná jednou z příčin jejich rozchodu o tři roky později. Theroux si prý na takovou pozornost nikdy nezvykl, stejně jako na život v Los Angeles. Stále častěji Jennifer opouštěl a celé týdny trávil v New Yorku, který mu prý přirostl k srdci a kde měl také většinu přátel. Rozvedli se v roce 2018.

 

Brad s Jen v době, kdy byli manželé, shodou náhod také na SAG Awards

Někdejší hnízdečko lásky šlo do prodeje

I když spekulace o návratu slavného páru Brada Pitta a Jennifer Aniston trvají už od loňského roku, radost fanoušků poněkud zkalila zpráva z loňského září, že Jennifer prodává přepychový dům v Beverly Hills, který jí po rozvodu zůstal a v kterém žili spolu s Bradem v letech 2001 až 2006. Luxusní stavba byla k mání za 32,5 milionů dolarů. Celé tři roky věnovali manželé jeho rekonstrukci a vybudovali si tak přepychové sídlo, které jim záviděli i jejich slavní kolegové z branže. Velkému obýváku vévodil mohutný mramorová krb, černobílá kuchyň nepostrádala vyhřívanou mramorovou podlahu a do obří jídelny se vešlo až dvacet hostů. V domě se nacházelo celkem 13 koupelen a venku nechyběl tenisový kurt a samozřejmě úžasný bazén.

 

Jen na aktuálním snímku s novým parťákem. Sdílela ho na svém Instagramu, který si vloni založila. Dodnes je tam sotva dvacet fotek, na dobré polovině z nich se herečka děsně šklebí :-)

Jde jen o marketingový tah?

Tenhle krok Jennifer by spíše nahrával těm hlasům, které tvrdí, že obnovený vztah s Bradem je pouze pečlivě pěstovaná marketingová bublina a ve skutečnosti zůstávají jen dobrými přáteli. Jeden ze zdrojů, blízkých oběma aktérům, říká: „Už je dost otravovalo, jak se všichni snaží, aby je zase dali dohromady a berou to jako legraci. Pravdou je, že mají spoustu společných zážitků i zájmů. Neustále si vyměňují své nápady a dělí se spolu o své šťastné chvíle. Je to důsledkem jejich přirozené a společně prožívané energie.“ Tak uvidíme, jak se bude tenhle obnovený románek dál vyvíjet a zda budou mít jejich fanoušci další důvod k jásotu.

 

Zato Brad má svůj Instagram fotek plný, a to z většiny svých. Působí to dojmem, že na péči o sociální sítě někoho najal. Anebo je trochu samožer. Ale jedno je jisté, je to krasavec jak z partesu

 

Vložil: Pavel Přeučil

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace