Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
MFF Karlovy Vary 2019

MFF Karlovy Vary 2019

Hvězdy, hvězdičky, róby, filmy i drsná kritika

Na vlastní kůži

Na vlastní kůži

Ivan Břešťák dělal krimi na Nově, má na kontě 1 200 reportáží. Nyní se vydává pro Krajské listy.cz tam, kam se bojí i benga

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Vycházející české hvězdy

Vycházející české hvězdy

Je jim sotva přes dvacet, přesto již nastartovaly raketovou kariéru

Vaše dopisy

Vaše dopisy

V koši nekončí, ani v tom virtuálním na obrazovce

Sobota Pavla Přeučila

Sobota Pavla Přeučila

O víkendu jen lehčí čtení od našeho kulturního redaktora

Premiéry Pavla Přeučila

Premiéry Pavla Přeučila

Filmové hity. A kdy jindy než ve čtvrtek

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

Přečetli jsme

Přečetli jsme

Noviny, časopisy, weby, nic zajímavého nám neunikne. S naším komentářem pak ani vám

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Filmové stopy

Filmové stopy

Zajímá vás, jak teď vypadá fabrika z filmu Marečku, podejte mi pero? Reportáže z míst, kde se natáčely kinohity

Český poutník

Český poutník

René Flášar a jeho dobrodružné putování Českem na našich stránkách

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Kultura

Kultura

Knížky rádi čteme, rádi o nich píšeme. Nechybí exkluzivní recenze

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Demokracie s diktátem je prostě diktát bez demokracie. Týden Štěpána Chába

14.07.2019
Demokracie s diktátem je prostě diktát bez demokracie. Týden Štěpána Chába

Autor: Youtube / repro

Popisek: Carol Rackete, pašeračka, kterou teď oceňují ty správné kruhy napříč Evropou

VIDEO Výběr těch nejšťavnatějších zpráv z uplynulého týdne, které by neměly zůstat zapomenuté v záplavě informací i dezinformací, které nám sem Putin (a další mediální domy) naházel.

Angelu Merkelovou už potřetí postihl nezvladatelný třes. Veřejnost spekuluje, co za nemoc ji postihla a jak až brzy ji zbaví funkce, když to nic jiného nedokázalo. Ovšem lze s vážnou tváří spekulovat i o tom, že se nejedná o žádnou neurologickou nemoc, nýbrž o prostou meditaci podle učení gurua Ratu Baguse, který tvrdí, že třesením se lze dostat až k prozření. Nu, tak doufejme, že se Angela protřese právě do toho prozření. Koukněte na video, Ratu Bagus je šoumen...

Jandův normalizační projev

„Karel Gott je sice kulturní legendou, ale když veřejně propaguje ty nejhnusnější konspirační teorie, tak dělá pro české extremisty a ruské destabilizační zájmy více práce než Aeronet a 'Parlamentní' listy dohromady. Je to smutný konec,“ napsal na svůj facebookový profil Jakub Janda, tohoto času mediální tvář a maskot spolku Evropské hodnoty, který vidí ruského špióna v každém, kdo nemyslí jako Jakub Janda, což je smutný konec. No budiž, nejde jinak, než Karlovi Gottovi popřát dalších osmdesát let života. A Jandovi dalších dvanáct, protože mentálně se vyššího věku prostě nedožil.

A bude se zdražovat

Vedle gratulací Gottovi posílají Němci do našich krajin další hrozbu. Před čtyřmi dny se Němci totiž usnesli na tom, že si zavedou uhlíkovou daň. No, tak se jim zvednou ceny u benzínu, u cestování, u jídla. A s tím, svázané dohromady jako gordický uzel, se zvednou ceny všeho. Včetně pohřbů a prostituce. A na čem se Němci usnesli dál? Že od září tuhle čistě demagogickou daň zavedou v celé Evropské unii. Takže až se vše brutálně zdraží, zjistíme, kdo skutečně vládne unii. Modří už vědí, teď aby to došlo i těm ostatním. Vrcholný sport Evropské unie – střelba do vlastních nohou. Výsledek citelného zdražení? Chudí už tou držkou budou rýt skutečně hodně hluboko. Ale hlavně, že se zlepší statistická čísla o dvě desetiny.

Takhle pěkně zvedne ceny v Německu uhlíková daň... v příštím roce nejspíš i u nás

Za zločin čestné uznání

Německá převaděčka Carola Racketeová dostala domácí vězení a podává žalobu na italského ministra Salviniho, protože je to prý nenávistný skřet. Jiří Sagan, český řidič, kterému do nákladního prostoru kamionu nalezli bez jeho vědomí migranti, si tiše odpykává své dva roky ve francouzské věznici a Tommy Robinson, který odhalil pákistánské a do islámu zahloubané pedofilní gangy ve Velké Británii, získal od soudu ocenění devět měsíců nepodmíněně. Je to tady takové nějaké na hlavu obrácené. Možná i proto, že se ke slovu demokracie násilím přirouboval přídomek liberální. Což celou demokracii staví dokonale na hlavu, protože pak už to, promiňte mi, prostě s demokracií nemá společného nic. Demokracie s diktátem je prostě diktát bez demokracie.

A jen tak pro obveselení – německá převaděčka Carola Racketeová obdržela od města Paříž za svou kriminální činnost čestné uznání. Její podobizna bude od nynějška zkrášlovat tamní radnici. No, něco jako když řešíme čestné občanství Konrada Henleina v Liberci. Má ho pořád, rozkladač státní celistvosti a příkladný vedoucí páté kolony v zemi.

Další šmejdi na trhu

Chudáci důchodci. Ledva se jedni šmejdi zdekovali, už si na ně brousí zuby další. Vznikla nezisková organizace s poetickým názvem 'Lepší senior‘. O co neziskovkářům jde? Chtějí převychovat seniora, aby ‘kriticky myslel‘, tedy aby myslel politicky správně, aby to tady tou svojí zaprděností nekazil mladým, kteří chtějí žít svůj život s růžovými jednorožci kadícími obláčky cukrové vaty. ‘Horší senior‘ jim na Hrad i do vlády pořád volí ovary. Nepřípustné, toto.

Nejbližší akce neziskovky Lepší senior

03.09.2019 Štarnov

10.09.2019 Ostrava

11.09.2019 Praha

03.10.2019 Tanvald

10.10.2019 Malacky (SK)

Tak naberte své seniory na trakaře a v množství větším, než malém, je zavezte na převýchovu. Pak se tu budeme mít všichni rádi. Projekt podporuje americká ambasáda společně s Evropskou unií.

Kampak kráčí Svobodní?

Někdejší předseda strany Svobodných Petr Mach se stal příznivcem hnutí Trikolóra. Co udělali soudruzi u Svobodných špatně? Že by si odskočili od programu a dopadli do progresivistického pekla uvědomělé levice nové doby, která už je prostě nepustí?

Váš problém

Přední německý nacionalista Bernd Posselt, mluvčí Sudetoněmeckého landsmanšaftu (Sudety jsou název, který ustálili Němci za vlády Adolfa Hitlera a jímž chtěli legitimizovat svůj vylhaný nárok na české pohraničí), pravil, že Evropu může zase posednout nenávist nacionalismu. A podle něho bychom se měli semknout a řešit spolu skutečné problémy. Řka to, uplatňuje vůči České republice nekonečný proud požadavků, ze spaní se hrůzou budí s nenávistnými projevy na adresu Benešových dekretů a otevírá Overtonova okna jako na běžícím pásu. Ne, ne, pane Posselte, na vlastenectví není ani zbla nic škaredého. To Němci z vlastenectví udělali synonymum pro genocidu. To je čistě váš národní problém.

 

Vložil: Štěpán Cháb

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace