Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
TV glosy, recenze, reflexe

TV glosy, recenze, reflexe

Ať se díváte na bednu, anebo přes počítač, naši autoři jsou s vámi

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Svět Tomáše Koloce

Svět Tomáše Koloce

Obtížně zařaditelné články autora, který moc nectí obvyklé žánry, zato je nebezpečně návykový

Krajské listy mají rády vlaky

Krajské listy mají rády vlaky

Někdo cestuje po hopsastrasse (pardon, dálnicích), jiný létá v oblacích, namačkaný jak sardinka...

Škola, základ života

Škola, základ života

Milovický učitel je sice praktik, o školství ale uvažuje velmi obecně. A 'nekorektně'

Na Ukrajině se válčí

Na Ukrajině se válčí

Komentáře a vše kolem toho

Praha 2 novýma očima

Praha 2 novýma očima

Vše o pražské Dvojce

Album Ondřeje Suchého

Album Ondřeje Suchého

Bratr slavného Jiřího, sám legenda. Probírá pro KL svůj bohatý archiv

Chvilka poezie

Chvilka poezie

Každý den jedna báseň v našem Literárním klubu

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Literatura o šoa

Literatura o šoa

Náš recenzent se holocaustu věnuje systematicky

Vaše dopisy

Vaše dopisy

V koši nekončí, ani v tom virtuálním na obrazovce

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

Společnost očima KL

Společnost očima KL

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Holky, bacha, ´Džegr´ je volný. Proč internet jásá? Jeho ideální žena by měla být… VIP skandály a aférky

18.06.2019
Holky, bacha, ´Džegr´ je volný. Proč internet jásá? Jeho ideální žena by měla být… VIP skandály a aférky

Foto: Facebook

Popisek: Jaromír Jágr. Poslední dva roky má Jarda delší vlasy a ´neoholený look´, což mu vyloženě sluší

FOTO Holky hokejky i zlatokopky, velký pozor. Patrně nejsledovanější český svobodný mládenec Jarda Jágr je zas volný. S Veronikou Kopřivovou už netvoří pár delší dobu, vše ale přiznal až nyní. Podaří se už někdy nějaké Jardu zkrotit, dostat ho z ledu a od hracích stolů kasína a udělat z něj domácího ´bačkoráka´? Těžko, dámy, alespoň dle našeho skromného názoru. Možná až mu bude tak sedmdesát, o hokejku se bude sotva opírat a nastane tak zvaný ´Gottův efekt´…

Napřed tedy fakta, že. Jaromír Jágr (47) se rozešel se svou přítelkyní Veronikou Kopřivovou (28). Což se zřejmě stalo již tak před rokem, jenže to naprosto a dokonale utajili. Oznámení o rozchodu přišlo tuto sobotu poté, co Veronika přestala skrývat nového přítele Miroslava Dubovického. „S Veronikou už nějakou dobu pár netvoříme, každý z nás si tedy může dělat, co chce. Tuto informaci jsme nezveřejňovali, protože je to čistě naše soukromá věc,“ napsal Jaromír Jágr bulvárnímu Expresu, který získal fotografie Veroniky, jak se líbá s Mužem roku Dubovickým. iDnes.cz to doplnila o fakt, že toto jeho přiznání strhlo vlnu nadšených reakcí a fanoušci, kterým modelka nikdy k srdci příliš nepřirostla, začali hokejistu zahrnovat gratulacemi.

 

Veroničin výběr nového partnera zrovna nesvědčí o tom, že by nějak zvlášť šla po penězích, ´muž roku´, to není finanční terno. Ale zas je pohledný, že

Jenže Jágr je džentlas a Veroniky se obratem zastal: „Ahoj HR. Jestliže chceš soudit druhé, začni nejdříve u sebe. Jestliže chceš kritizovat druhé, začni nejdříve u sebe. Jestliže chceš chválit druhé, začni hned a nepřestávej. Dnes jsem oznámil, že já a Veronika nejsme už delší dobu pár. Ano, mrzí to, ale co mě mrzelo víc, je, jak byla Veronika po většinu vztahu některými lidmi neprávem kritizovaná. Nevyšlo nám to, ale upřímně musím říci – děkuji, byla jsi super,“ napsal ještě v noci hokejista na svůj Facebook. A co mají ´Džegrovi´ fanoušci Veronice tak za zlé? Jednoduše ji mají za zlatokopku. Otázkou ale je, jaká dáma by musela stát po Jágrově boku, aby se ´lidu´ líbila… 

Miss a modelky, nebo rovnou missmodelky

Jarda a jeho ženy, to je námět na román, anebo diplomku z oboru psychologie. Ne že by se, alespoň na veřejnosti, odehrávaly nějaké scény, srdceryvná vyznání a vůbec vypjaté emoce. To spíše nedostatek emocí k dotyčným slečnám… Výčet jeho partnerek je ale zajímavý, šlo vesměs o známé ženy, ty méně známé pak patřičně proslavil. A všechny byly pochopitelně krasavice. První dívka, o které se vědělo, že je Džegrova partnerka, byla naše Misska Iva Kubelková. S tou strávil Jarda dva roky, otázkou ale je, kolik z toho času byli doopravdy spolu. Iva coby začínající modelka chytila příležitost za pačesy a starala se o svou kariéru, Jardova hvězda v NHL tehdy začala pořádně zářit a nic jiného než hokej tenkrát neznal. Navíc s ním tenkrát ještě v Kanadě bydlela jeho maminka a je jasné, že soužití se skoro tchyní, tak zvanou ´mama Džegr´, není právě sexy. Iva ale dodnes tvrdí, že to rozhodně problém nebyl: „S jeho maminkou jsem vycházela výborně, to je skvělá žena.“ Pár od sebe ale dělily tisíce kilometrů a to možná rozhodlo, proč se rozešli.

 

Jarda je slavný, oblíbený a fešák. Takže ho využívají i v reklamě, zde na Klenoty (jako ty hodinky, co má na tlapě) 

První novácká moderátorka a Andrea

Po Ivě Kubelkové si Jarda odskočil na malou chvíli k Markétě Zmožkové, dceři hudebníka Jiřího Zmožka. Tu můžeme znát třeba z filmu Proč! Hrála fanynku, která si cestou vlakem užije sexuální radovánky a poté kráčí polonahá uličkou. Románek se Jardovi podařilo utajit, ten další ale už ne. Dal se totiž dohromady s Nicol Lenertovou, tehdy populární moderátorkou hlavních zpráv na Nově. O jejich vztahu se toho moc neví, jen se spekuluje, zda Nicol tehdy Jardu nepřebrala Andrea Verešová. Ať tak či tak, s Andreou začal Jágr randit záhy, vydrželi spolu několik let a nakonec i ona musela prozradit: „Dohodli jsme se, že to nemá cenu. Tak jsme se raději rozešli."

 

A zde pro čínský mobil Huawei

Zvláštní ovšem je, že Andrea tvrdila, že rozchodem nijak neutrpěla: „Samozřejmě že jsem v pohodě. Jak jinak bych se cítila? Rozchodem se přece svět nezboří.“ V otevřeném rozhovoru pak líčila to, že košem dala Jardovi ona, sice si ho prý vážila, ale z jejího vyjádření vyplynulo, že je to vlastně ještě malý kluk, pro kterého existuje jen hokej a maminka… „Mezi mnou a Jaromírem se hromadily různé problémy. Jsme každý úplně jiný. Už jsme si nerozuměli. Samozřejmě nás spojovalo hodně pěkných chvil. Měli jsme se a máme se dál rádi, jsme kamarádi. Prostě jsme po třech letech přišli na to, že právě neshody a hádky začínají převládat.“ Další v řadě následovala Lucie Borhyová, se kterou strávil Jarda jedno žhavé léto. 

Sbalil dvacítku a od té doby se barbínek drží

To bylo naposledy, kdy Jarda „sáhl“ po věkově přiměřené ženě. Jeho další láska Inna Puhajková byla na začátku vztahu mladičká, bylo jí jen 21 let. Inna je původem ´Volyňačka´ (volyňští Češi žili na Ukrajině, počátkem devadesátek se jich většina vrátila do staré vlasti), modelka je o 15 let mladší než Jarda, byla s ním šest let, pro něj nejdelší vztah vůbec. Rozchod Jardu zasáhl, přiznal, že ho velmi bolí: „Prostě jsme se domluvili, že bude lepší, když nebudeme spolu a každý si půjde svým životem, svou cestou. Nejsme první ani poslední, kteří tohle zažívají. Rozešli jsme se slušně, jako přátelé,“ přiznal. O důvodech rozchodu lze zas jen spekulovat. Jarda si opět vybral modelku, dívku mladší, která se v životě chtěla bavit, dělat něco jiného, než Jardu podporovat v jeho kariéře a trpělivě mu stát po boku. Že by Inně s tímto poněkud nudným životem došla trpělivost?

 

S Veronikou na Floridě (nyní je Jágr zpět na Kladně, kdyby to náhodou někdo nevěděl), rok 2016

Každopádně Inna nelenila a podařilo se jí stát se sporťačkou na Nově. I když nechceme snižovat její kvality, je jasné, že nálepka „Jágrovy holky“ jí pomohla... Bohužel, ani s dalším vztahem se Jarda nepoučil. Tentokrát si nabrnkl dvacítku, Missku Veroniku Kopřivovou, která chtěla žít, cestovat, pózovat a dělat všechny ty věci, které s Jardou prostě nejdou. Ani tentokrát se nějaký ošklivý rozchod a praní špinavého prádla na veřejnosti prostě nekoná. Kdopak asi přijde po ní? A názor Krajských listů.cz na ideální Jardovu partnerku? Věk dvacet jedna, přirozená krasava bez velkého líčení s mimořádnou genetickou výbavou, takže jí krása a figura (60-90-60) vydrží minimálně do padesáti, IQ rozumně nízké, ale ne zas moc, tak 110, zájmy vaření, šití, hokej, sledování nekonečných seriálů (to aby se nenudila, když Jarda není doma), spiritualita (východní), osobnostní nastavení - mimořádně líbezná, přátelská, skromná extrovertka s nulovými ambicemi domáckého založení, které ale netikají biologické hodiny. Myslíte, že taková slečna někde v Česku či na Moravě existuje?    

 

S Veronikou ve Varech. Dámy, ten flek je volný a Jarda jezdí na festival skoro každý rok...

Ve StarDance bude tančit Kubařová a Kovy, porotcovat Geňa

Celkem překvapivě začala Česká televize prozrazovat informace o další řadě StarDance. Tentokrát by měla být plná novinek. Tak předně neuvidíme v ní tanečníky a tanečnice z řad profesionálů, kteří zde už někdy vystupovali. Šéf tanečníků Jan Onder se tentokrát rozhodl dát šanci zcela novým jménům a neokoukaným tvářím. Už se ví také první tři jména celebrit. Tančit bude bývalá biatlonistka Gabriela Soukalová s tanečníkem Martinem Prágrem, Youtuber Karel Kovy Kovář s Veronikou Liškovou a herečka Veronika Khek Kubařová s Dominikem Vodičkou. Ta získala cizokrajné příjmení po sňatku s divadelním režisérem Pavlem Khekem. A změny postihly také porotu StarDance. Své místo v ní získal bývalý tanečník, bavič a také účastník soutěže Richard Genzer a tanečník Jan Tománek. Geňa prohlásil po svém vyřazení v soutěži: „Budu vám chybět!“ a evidentně měl pravdu.

 

Účast herečky Veroniky Kubařové ve StarDance schválilo i její mateřské Dejvické divadlo. „Na začátku jsem tomu nemohla uvěřit a myslela jsem, že je to vtip. Ale když mi to docvaklo, tak jsem rovnou řekla, že když to projde přes Dejvické divadlo, kvůli plánování, tak do toho půjdu. Pak se mi nikdo týden neozval a já začala být nervózní, jestli si to v televizi nerozmysleli,“ říká herečka

David Kraus jako ze Hry o trůny

O Davidovi Krausovi slýcháme hlavně co se týká jeho dívek či muziky, ale víte, že je duší ekolog? Dokázal to účastí na charitativním projektu Pomáháme přírodě, který každý měsíc otevírá jedno palčivé téma, v červnu je to kvalita našich lesů. Věděli jste, že jen 7 % našich lesů je přirozeného původu? David se nechal na podporu tohoto projektu vyfotit pro kalendář ve velmi zajímavé stylizaci - jako by vypadl ze Hry o trůny. „Chtěl bych, aby lidé například kupovali nábytek ze dřeva rostoucího v hospodářsky udržitelných lesích,” říká zpěvák a vysvětluje: „Exotické stromy v našich lesích jsou časovanou bombou. Třeba akát svým jedem zničí všechny konkurenční stromy a zabere celé území.“ Zároveň radí: „Dívejte se při nákupu nábytku nebo jiných dřevěných věcí, jestli mají označení FSC, logo stromu s fajfkou. Pokud ano, pak dřevo pochází z opravdu hospodářsky udržitelného lesa.“ David vypadá na fotkách skvěle, jestlipak si už našel náhradu za Báru Strýcovou, se kterou se před rokem rozešel?

 

Ze čtyř Krausů juniorů asi nejvíce sexy, i když na paty mu šlape Jáchym, syn Ivany Chýlkové

Ondra Brzobohatý v kriminálce

Na televizních obrazovkách se po delší době objeví švihák Ondřej Gregor Brzobohatý. Uvidíme ho v primáckém seriálu Linka, spolu třeba s Martinem Hofmannem, Vladimírem Kratinou nebo Ivanou Chýlkovou, kterou snad prvně uvidíme v policejní uniformě a v kriminálce. Ondřej v seriálu nejenom hraje, ale také k němu složil hudbu, prý v šibeničním termínu, na což není zvyklý, normálně prý ho termíny příliš netíží: „Hudbu pro seriál Linka jsem dělal v jakémsi prokrastinačním nastavení. Ta doba byla tak šibeniční, že jsem zkrátka musel dodržet termín. To se mi jindy stává jen tehdy, když práci odkládám. A jestli jsem čekal na inspiraci? Jak tvrdil náš profesor na Ježkově konzervatoři, na inspiraci se nedá spoléhat. Přijít nemusí, takže na hudbě se musí makat. Tak jsem makal. A těšilo mě to. Snad to tedy bude vidět i na výsledku,“ přeje si Ondřej.

 

Ondřej je multitalent, hraje, zpívá, skládá muziku...

Při bruslení je nadšená mamka sama sebou

Zpěvačka Klára Vytisková představila nový song Ice, který doprovází klip, v němž se překvapivě představuje také coby krasobruslařka. Bruslení je prý její velká vášeň a v klipu ztělesňuje moment, kdy je sama sebou, tedy nikoliv matka nebo zpěvačka: „V klipu jsou tři zásadní obrazy. První domov, rodina, vesnice – to je téma minulé desky a téma, které opouštím s deskou novou. Druhý obraz je naše auto, staré Volvo – prostředek, kterým se přesouvám z vesnice do města. Do míst, kde jsem paradoxně nejčastěji sama se sebou, kam jezdím pracovat, nebo se na nějakou chvilku věnovat sama sobě. Tady je třetí obraz, bruslení – symbol mojí vášně, chvíle, kdy jsem sama se sebou sama, s čistou hlavou, koncentrovaná. … vlastně je to už od dětství moje forma meditace. Hned jak zamrzne rybník, jdu bruslit,“ prozradila.

Klára s bruslemi, foto Anežka Horová

Klára má dvě dcery, Emu a Olivii, se spoluhráčem z kapely Romanem Víchou a ve své rodinné pohodě si náramně libuje. Dcerky bere často na hraní po festivalech s sebou a samotnou ji prý překvapilo, jak šlo rodinu s vystupováním skloubit. A to dokonce tak, že říká, že klidně mohla mít děti ještě dřív.

 

Vložil: Michaela Špačková