Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
S cestovatelem Milošem Beranem

S cestovatelem Milošem Beranem

... do Číny a dál, za exotikou. Trocha povídání a nádherné fotky

Fejeton Jiřího Macků

Fejeton Jiřího Macků

Každou neděli něco trošinku hlubšího k zamyšlení od doyena redakce

Koronavirus ´2020

Koronavirus ´2020

Vše o pandemii, která pokračuje i v roce 2021

Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosář Ely Novákové

TV glosář Ely Novákové

Co budou dávat v bedně? Víme

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Pražská doprava

Pražská doprava

Zajímavosti i aktuality

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Sobota Pavla Přeučila

Sobota Pavla Přeučila

O víkendu jen lehčí čtení od našeho kulturně politického redaktora

Premiéry Pavla Přeučila

Premiéry Pavla Přeučila

Filmové hity. A nově i ty televizní

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

Přečetli jsme

Přečetli jsme

Noviny, časopisy, weby, nic zajímavého nám neunikne. S naším komentářem pak ani vám

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Recenze

Recenze

Exkluzivní recenze o literatuře vážné, stejně tak i o detektivkách a jiných lehčích žánrech

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Chodila s Kotkem i Mádlem, Orozovičem i Havelkou. Nejhezčí česká herečka se sexy pihou teď ale... VIP skandály a aférky

11.06.2019
Chodila s Kotkem i Mádlem, Orozovičem i Havelkou. Nejhezčí česká herečka se sexy pihou teď ale... VIP skandály a aférky

Autor: ČT

Popisek: Tereza Voříšková (snímek z filmu Bobule) je jednou z nastávajících maminek. Dítě čeká s Rambem, pardón, Rambou

FOTO S těhotnými se zase roztrhl pytel. Jednou z nich je i krásná česká herečka Tereza Voříšková, kterou diváci objevili v úspěšném filmu Bobule. A své těhotenství oznámila pěkně poeticky, básní.

Báseň to byla celkem dlouhá, Tereza se v ní ptala, kdo o čem asi tak sní. Kdo dočetl až nakonec, zjistil to hlavní sdělení: „Já sním o tom, aby ses narodil, abys byl zdravý, abys měl co dýchat a co pít. Abys byl obklopenej přírodou. Sním o světě. O tobě a o světě.“ Dodala ještě: „Ano, budeme rodina. Láska je!“ Tatínkem dítěte je Matyáš Ramba, tanečník, se kterým chodí Tereza již dva roky. S Matyášem se měla Tereza potkat během natáčení, ze svého soukromí moc navenek nedává znát, ale o absolutně žádných problémech se neví. Ví se jen, že jejich společným koníčkem je cestování: „Máme oba rádi dobrodružství, ale mě to táhne spíš na sever. Byla jsem na severním pólu, chtěla bych se podívat do Mongolska,“ prozradila webu super.cz.

 

Začíná období opulentních a lahodných jídel, foto Instagram

Stihla toho dost

Doposud randila herečka z Prahy hlavně s hereckými kolegy. Chodila například s Kryštofem Hádkem, se kterým hrála v Bobulích. Během natáčení Bobulí dvojky se měl pár na chvíli rozejít, ale po chvíli se zase dali dohromady. Ačkoliv mají v Bobulích 2 svatební scénu, tak daleko se u nich vztah nerozvinul. Rozchod ale nepřátelský nebyl a oba se spolu dodnes nemají problém bavit. To ale platí konec konců o všech jejích partnerech, Tereza jich nestihla do necelých třiceti let zrovna málo. Chodila s Vojtou Kotkem, s Jiřím Mádlem, s Igorem Orozovičem, dále pak s Jiřím Havelkou. S nikým ale není na kordy.

 

Začíná i odbobí lásky k jakýmkoliv mláďatům, foto Instagram

S Eliškou v Amerikánce

Za svého úhlavního parťáka považuje herečka Elišku Křenkovou, se kterou hraje představení Amerikánka. S tím bude zřejmě na nějakou dobu konec, protože postava Terezy je zde stěžejní. Tereza je ale celou svou kariéru takřka na roztrhání a lze věřit tomu, že si na nějakou dobu ráda odpočine a zvolní. Anebo se z ní stane dobrodružná máma, co své miminko bere na daleké výpravy?

 

S Rambem na dovolené, foto Instagram

Točí se Štěstí je krásná věc

Točí se o sto šest! Poslední klapku měla například komedie Štěstí je krásná věc. Ačkoliv jde o film humorný, natáčení měly provázet komplikace. Režisér Tomáš Svoboda totiž utrpěl autonehodu, na jeho místo naskočil Jiří Novák, což pochopitelně není jednoduché. Film se točí kolem nenadálé výhry ve výši 176 milionu, tu vyhraje Jan Dolanský a Karel Zima, dva kamarádi. A jak už to tak bývá, peníze nemají na jejich kamarádství dobrý vliv. Ve filmu dále hraje Petra Hřebíčková, Markéta Hrubešová,Tomáš Jeřábek, Marek Taclík a další. Objeví se v něm dokonce i Zdeněk Godla, který se proslavil jako Franta v seriálu Most! Ten si natáčení pochvaluje: „Na place je sranda. Nedržíme se úplně stoprocentně předlohy. Občas k ní něco dodáme, jak se to zrovna hodí,“ prohlásil v MF Dnes.

 

Zdeněk Godla. Splácí? Nebo nesplácí? To ví jen on... a jeho právníci, foto ČT repro

Chce splatit dluhy?

Zdeněk Godla se dnes už celkem spolehlivě natáčením uživí. Natáčí totiž také nekonečný seriál Ulice, ze kterého má nemalé příjmy. Když se ho ale z Blesku dotázali, zda splácí svůj milionový dluh, dostalo se jim prapodivné odpovědi: „Role v Ordinaci mi určitě pomůže splatit dluhy. Shromažďuji si to, takže je to super. Protože mám toho víc, tak si z každého něco shromažďuji a až to bude celé, tak právníci to dají dohromady a zaplatí se to.“ A to je opravdu zvláštní. Tak za prvé exekutor může Zdeňkovi skočit rovnou na výdělek, obzvláště pokud Zdeněk hlásá do světa, kde všude natáčí. A za další, je vždy lepší začít splácet co nejdříve, byť po malých kusech. Navíc Zdeněk opravdu nepotřebuje služeb právníků, aby tento dluh uhradil. Jestlipak se chce opravdu polepšit a díky výrazně zvýšeným příjmům své dluhy sprovodit ze světa? Zatím to tak nevypadá.

 

Lela Ceterová se plastickému chirurgovi povedla, teď je v péči gynekologa, foto Instagram

Lela čeká miminko

A další těhotná na scéně! Tentokrát jde o milou našeho bijce MMA Karla Vemoly Lela Ceterová. Ta by měla být na začátku těhotenství. Partneři by měli být spokojeni, přes to, že Karel Vemola se nedávno vyslovil, že chce, aby jeho partnerka vypadala naprosto dokonale a za tím účelem prodělala nejrůznější chirurgické zákroky. Lela přitom na první pohled vypadá naprosto uměle a je těžko říci, jak by vypadala bez zákroků. Tak doufejme, že miminko bude pro Karla Vemolu skutečně dokonalé samo o sobě.

 

Na vysvědčení samé? No tak hurá na zmrzku zdarma, foto Facebook

Kristina Kloubková opět s Vaškem Kunešem

Celebrity se nechaly nahnat do nejznámější pražské zmrzlinárny nedaleko Václavského náměstí. Zde se dává dětem se samými jedničkami na vysvědčení zmrzlina zdarma, takže otázka jasně zněla, jak na tom byly celebrity s ‘výzem‘. Moderátorka a tanečnice Kristina Kloubková vzpomínala, že ona mívala často samé: „U nás doma byla taková domluva, že kdo bude mít samé jedničky, ten bude mít celé pečené kuře k obědu. Já jsem ho často dostávala a bratrovi jsem nedala ani kousek.“ Kristina přišla pochopitelně s dcerkou, ale k velkému překvapení také s tanečníkem Václavem Kunešem! S tím se totiž po StarDance rozešla, vztah prý nevyšel. Zřejmě to, co je pojilo, bylo velmi silné, a tak se po pár měsících opět vrátili k sobě, Václav se dokonce ke Kristíně přistěhoval a pár plánuje miminko.

 

Vložil: Michaela Špačková

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace