Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
TV glosy, recenze, reflexe

TV glosy, recenze, reflexe

Ať se díváte na bednu, anebo přes počítač, naši autoři jsou s vámi

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Svět Tomáše Koloce

Svět Tomáše Koloce

Obtížně zařaditelné články autora, který moc nectí obvyklé žánry, zato je nebezpečně návykový

Krajské listy mají rády vlaky

Krajské listy mají rády vlaky

Někdo cestuje po hopsastrasse (pardon, dálnicích), jiný létá v oblacích, namačkaný jak sardinka...

Škola, základ života

Škola, základ života

Milovický učitel je sice praktik, o školství ale uvažuje velmi obecně. A 'nekorektně'

Na Ukrajině se válčí

Na Ukrajině se válčí

Komentáře a vše kolem toho

Praha 2 novýma očima

Praha 2 novýma očima

Vše o pražské Dvojce

Album Ondřeje Suchého

Album Ondřeje Suchého

Bratr slavného Jiřího, sám legenda. Probírá pro KL svůj bohatý archiv

Chvilka poezie

Chvilka poezie

Každý den jedna báseň v našem Literárním klubu

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Literatura o šoa

Literatura o šoa

Náš recenzent se holocaustu věnuje systematicky

Vaše dopisy

Vaše dopisy

V koši nekončí, ani v tom virtuálním na obrazovce

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

Společnost očima KL

Společnost očima KL

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Bitva o chlapa v přímém přenosu. Lukáš Rosol je na roztrhání. VIP skandály a aférky

02.04.2019
Bitva o chlapa v přímém přenosu. Lukáš Rosol je na roztrhání. VIP skandály a aférky

Foto: Instagram

Popisek: Lukáš Rosol se svou současnou manželkou Petrou

FOTO, VIDEO Vypukla další bitva mezi bývalými partnery, opět je vedená hlavně přes internet a sociální sítě a opět je bohužel ve hře i dítě. Tentokrát jde o bývalý pár - tenisty Lukáše Rosola a herečky a moderátorky Michaely Ochotské. A vše se stále více vyostřuje…

Michaela Ochotská si vzala Lukáše Rosola v roce 2015, tehdy již měli malého chlapce Andrease, rozvedli se záhy. Na veřejnosti špinavé prádlo neprali, vše proběhlo celkem poklidně. Zatímco Michaela o svých nových mužích zásadně nemluvila, Lukáš Rosol se netajil tím, že začal randit velmi záhy a celkem brzo se oženil znovu, za Petru Kubinovou. Nyní je věc o to trapnější, že spor významně rozdmýchává současná paní Rosolová, bývalá tenisová trenérka Petra Rosolová. Pochopitelně nevíme, jaké vztahy mezi současnou a bývalou paní Rosolovou jsou v soukromí, navenek ale Michaela Ochotská dodržuje dekorum a do současného Lukášova vztahu se nijak neplete. Připomeňme, že ani Michaela Ochotská nebyla první paní Rosolovou. Lukáš Rosol má svatby rád a už stihl tři, prvně se ženil za atletku Denisu Rosolovou.

 

Jo, Lukáši, třikrát ženatý, to chce hodně ohánění, foto Instagram

Manželka číslo tři šije do druhé

Petra Rosolová začala tak, že si na Instagramu postěžovala na tajemnou neznámou: „Bohužel je tu ´člověk‘, který po manželovi žádá, aby nežil osobní život, aby všechno, co vydělá, odevzdal, abych já s manželem necestovala a spoustu dalšího,“ napsala Petra Rosolová a je celkem jasné, že tím myslela bývalou manželku Michaelu Ochotskou. O pár dnů později přišel jasný zásah. Michaela Ochotská se totiž objevila v médiích ohledně charity pro maminky samoživitelky a postěžovala si, že není snadné být sama na dítě, což je pochopitelně pravda. O peníze absolutně nejde. To nemohla nechat Petra Rosolová bez povšimnutí a do Ochotské se zcela adresně navezla: „Člověk, který za posledních 21 měsíců dostane pouze na výživném a na zajištění budoucích studií syna více než 2 miliony korun, tvrdí, že je matka samoživitelka?! Samoživitelka znamená SAMA ŽIVIT DÍTĚ, kolikrát nemít ani na základní životní potřeby…,“ píše Petra Rosolová, která si nemohla ušetřit jedovaté poznámky na Michaelu Ochotskou ještě v další diskusi. Petra schytala pěknou kritiku, a tak svůj příspěvek nakonec smazala.

 

Petra Rosolová, Lukášova současná Nummer Eins, foto Instagram

Zakazovala mu prý styk se synem

Bohužel se zapojil také Lukáš Rosol, který byl pěkně drsný. Celkem dost ve svém vyjádření připomínal nebohého Tomáše Řepku, o kterém je známo, že veškerá jeho vyjádření píše jeho partnerka Kateřina Kristelová: „V první řadě jsem šťastný za to, že mi má žena ukázala, že člověk umí dávat a ne pouze brát. Proč ona i já reagujeme na vyjádření paní Ochotské? Ve vlně zlostných komentářů a vyjádření mé bývalé ženy šlo prý o postesknutí, postěžování si, jaké to je být na výchovu dítěte sám a dokonce v jejím vyjádření padlo mé jméno. V době, kdy paní Ochotská zůstala údajně sama a bez pomoci, vydávala jedno předběžné opatření za druhým, aby mi byl zakázán kontakt a styk se synem a to bez jakéhokoliv důvodu. Posledních několik dlouhých měsíců o kontaktu s mým synem rozhodoval soud a zdlouhavé psaní právních zástupců. Matka našeho syna investovala spoustu času taháním Andrého po doktorech, aby získala „důkazy” o tom, že jsem pro syna traumatem, fyzicky ho ohrožuji a podobně,“ stěžoval si. Těžko říci, co vše se mezi bývalými manželi stalo. Je ale naprosto jasné, že žluč kolem sebe rozlévá strana pana Rosola, tedy hlavně jeho manželka.

 

Michaela Ochotská, funkce bejvalka (a matka, slavící třetí narozeniny syna Andrého Rosola), foto Facebook

Vydělává mnohem méně

Té bude zřejmě v žaludku hodně ležet fakt, že Lukáš Rosol platí na dítě tučné alimenty. Na druhou stranu je třeba připomenout, že si jen na price money (peníze za výhry na turnaji) vydělal přes osmdesát milionů, o smlouvách na propagaci značek nemluvě. Dítě má nárok na stejnou životné úroveň, jako má jeho rodič, a proto jsou tak vysoké peníze jistě na místě. Lukášova kariéra jde ale za poslední dobu pěkně z kopce, s jeho výdělky to bude zřejmě neslavné a Petře Rosolové se asi nebude tenčící se peněženka líbit. Sama zřejmě nepracuje a jen svého manžela doprovází po turnajích. Lukáš Rosol už zažádal o snížení alimentů na 15 tisíc měsíčně, což bude ještě bitva. A lze jen čekat, že podobných výroků se ještě dočkáme dost. Vzhledem k malému Andrému je to jistě škoda.

Naháči budou celoročně

Pamatujete na výstavu Voayer, kde jste mohli okukovat nahé ženy a muže a dokonce si na ně i sáhnout? Pokud jste plakali, že vám tahle výstava už dvakrát unikla, nemusíte. V Praze se totiž otevře „galerie“, kde budou naháče vystavovat celoročně. I za tímto projektem stojí Mário Petreje, galerie bude otevřená od úterý do neděle. Zdržet se můžete 90 minut, každý den se lze přihlásit na jeden ze čtyř vstupů. Návštěvníci mohou okukovat sedm lidí, zároveň je možné se do projektu přihlásit a stát se jedním z naháčů. Vstupenka bude za 550 korun, exponátů se bude možné dotýkat a klidně si je můžete i vyfotit!

Milan Šteindler Na Jezerce

Milan Šteindler bude hrát v další divadelní hře, tentokrát se objeví na pražské Jezerce. Hra se jmenuje Pánský klub a bude to pochopitelně komedie. Milan Šteindler bude hrát vyžilého rockera, který se potřebuje zbavit závislosti na ženách: „Zda budou mít diváci moji postavu Edy rádi, to teprve uvidíme. Pokud ano, pak to bude asi tím, že se v tomhle buranovi odloupne slupka hrubosti a on dokáže před ostatními – ale hlavně v sobě – najít ukrytou lidskost,“ prozradil Milan Steindler. Dále se objeví Zdeněk Žák a Kristýna Hrušínská.

Vyžilý rocker se též bude znovu ženit, foto Divadlo Na Jezerce / Ivan Kahun

Kromě nové hry plánuje Milan Šteindler také nové manželství! „Ano je pravda, že připravujeme svatbu, na kterou se moc s Kateřinou těšíme. Nicméně je před námi ještě spousta práce a příprav. Hlavně byrokracie a papírování. Ale jen co to bude možné a přípravy budou u konce, tak do toho vlítneme. Do konce roku bychom už chtěli být spolu,“ plánuje Šteindler. Ženit se bude podruhé, jeho první manželství skončilo velkým průšvihem a také roztržkou s dětmi. Jeho druhou ženou by se měla stát o sedmnáct let mladší Kateřina, která pracuje jako krizová manažerka. Třeba se jí tato profese bude v manželství hodit.

 

Jakub Kohák nastoupí do seriálu Krejzovi v roli zamilovaného profesora, foto FTV Prima

Jakub Kohák jako Sokol, nebo univerzitní profesor?

V seriálu Krejzovi se objeví nová tvář, Jakub Kohák, herec a režisér, který byl donedávna prakticky všude. V Krejzových si zahraje nápadníka Lucie Polišenské: „S Lucií se známe, hráli jsme spolu v jednom filmu, a dokonce jsme spolu měli milostnou scénu. Takže když se k ní hledal nějaký parťák, vysokoškolský profesor, vzdělaný člověk, logicky padla volba na mne,“ pohovořil se svým typickým humorem. Vysokoškolský profesor není skutečně pro Jakuba, který hraje většinou prosťáčky, obvyklá role. Stejně jako role Sokola, ve které nedávno vystoupil na znovuotevření sokolovny v Poříčí nad Sázavou. V sokolském kroji vypadal opravdu zajímavě!

 

Vložil: Michaela Špačková