Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
S cestovatelem Milošem Beranem

S cestovatelem Milošem Beranem

... do Číny a dál, za exotikou. Trocha povídání a nádherné fotky

Fejeton Jiřího Macků

Fejeton Jiřího Macků

Každou neděli něco trošinku hlubšího k zamyšlení od doyena redakce

Koronavirus ´2020

Koronavirus ´2020

Vše o pandemii, která pokračuje i v roce 2021

Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosář Ely Novákové

TV glosář Ely Novákové

Co budou dávat v bedně? Víme

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Pražská doprava

Pražská doprava

Zajímavosti i aktuality

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Sobota Pavla Přeučila

Sobota Pavla Přeučila

O víkendu jen lehčí čtení od našeho kulturně politického redaktora

Premiéry Pavla Přeučila

Premiéry Pavla Přeučila

Filmové hity. A nově i ty televizní

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

Přečetli jsme

Přečetli jsme

Noviny, časopisy, weby, nic zajímavého nám neunikne. S naším komentářem pak ani vám

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Recenze

Recenze

Exkluzivní recenze o literatuře vážné, stejně tak i o detektivkách a jiných lehčích žánrech

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Lyžovat neumí a holky ho furt posílají k vodě. Rozchod s Krausem vysvětlila jen Vignerová. VIP skandály a aférky

08.01.2019
Lyžovat neumí a holky ho furt posílají k vodě. Rozchod s Krausem vysvětlila jen Vignerová. VIP skandály a aférky

Foto: Petra Zápecová pro CKPK

Popisek: Davida Krause lyže prostě baví

FOTO, VIDEO Celebrity se nechaly pozvat na propagační akci rakouských hor, do Nassfeldu, kde se ukázaly také na svahu. Prokazatelně nejhůře na tom byl David Kraus, který lyžuje krátce, ale má velký bod za odvahu. A hlavně, po celý pobyt se srdečně smál, takže jsou zřejmě trable s bývalou přítelkyní Bárou Strýcovou ty tam.

Holky jsou zřejmě Davidovým celoživotním velkým trápením. Začalo to na začátku, kdy syn Jana Krause odstartoval pěveckou kariéru. Objektem jeho zájmu totiž byla tenkrát velká hvězda Zuzana Norisová. David se rozhodl pro veřejné vyznání lásky, a to písničkou! Ta se jmenovala Zuzana a zpívaly se v ní takové perly, jako například: „Zuzano Norisová, tvá kůže je pistáciová.“ Nebo: „Pojď se mnou do ráje a pusť k vodě Juraje!“, či třeba: „Vem si mě a uděláme spolu malýho Krausíka!“ Byl to celkem úlet, bohužel Zuzana Norisová neměla pro podobná vyznání absolutně žádný smysl. David ji totiž ještě zásoboval esemeskami, ve kterých se jí snažil vlichotit do přízně. Dnes bychom toto jednání označili za stalking a Zuzana by mohla dokonce použít na Davida patřičný paragraf.

David před eventem v hotelu...

Tak strašně jsem ji nezajímal

David Kraus po letech přiznal, že byl z Norisové skutečně úplně mimo: „Opravdu jsem byl do ní zamilovaný, ale já jsem ji tak strašně nezajímal,“ přiznal v Blesku. Norisové ale opravdu neimponoval: „David to nemá v hlavě v pořádku!“ poznamenala tenkrát. Davida naštěstí po nějaké době přestala neopětovaná láska bavit a Zuzanu přestal zahrnovat přízní: „Vzpomínám si, že po nějaké době mi zavolal a řekl, že se odmiloval. Pak jsem měla klid,“ vzpomínala Zuzana Norisová.

Randil s misskou

Další mediální zajímavou tváří, která se objevila po Davidově boku, byla Miss z roku 2009 Aneta Vígnerová, mimochodem jedna z našich nejvyšších Miss - David není žádný extra dlouhán. To ale páru nevadilo, David Anetu potkal, když ji zahlédl po koncertě v publiku, prý ani nevěděl, že je to Miss. David Kraus bude zřejmě hodně temperamentní člověk, protože zakrátko po seznámení se už se svou láskou svěřoval okolí: „Je to krásný, láska se vším všudy. Upřímně jsem nečekal, že něco takového ještě zažiju. Nemám rád to klasické vykřikování zamilovanosti na veřejnosti, i když to tak cítím," svěřil se tenkrát MF Dnes. Bohužel, za pár měsíců bylo vše jinak. Aneta Vignerová se s Davidem rozešla, protože měla políčeno na jiného, a to sice na fotbalistu Ulfajušiho. To, že by šlo o nevěru, Vígnerová odmítla: „S Davidem jsme se rozešli před dvěma měsíci. Vše proběhlo v klidu a David byl mezi prvními, komu jsem o Tomášovi řekla. Opravdu jsem mu nebyla nevěrná. Na druhou stranu i David už má jinou holku, takže není co řešit," prohlásila v Blesku.

David Kraus se chystá podat sportovní výkon

S tenistkou plánoval svatbu

Další dívka, se kterou David byl, nepatřila mezi známé osobnosti, a tak byl kolem Davida klid, a to až do roku 2016, kdy Davida Krause sbalila Bára Strýcová. Seznámili se díky pořadu Show Jana Krause, kde David hraje a zpívá s kapelou a Bára zde byla coby host. Pro Super se opět rozplýval: „Bára má opravdu velkej smysl pro humor, což považuju za poměrně cenný v dnešní společnosti, ještě u ženský. To máme asi společný. Bára má dvě jiskry. Jednu jako holka a druhou jako tenistka. To jsou dvě odlišný ženy, a to je na tom to nejzajímavější. Máme hezkej vztah. Jsme spokojení. Nehádáme se, vůbec, nikdy,” prohlásil, přitom s Anetou Vígnerovou se prý hádala prakticky neustále. Vše vypadalo zalité sluncem, David jezdil Báru podporovat na turnaje, ještě v létě hovořil, že by si chtěli pořídit dítě. Bohužel už v tu chvíli netušil, že vztah s Bárou je minulostí. Báru nachytali fotografové s šéfredaktorem Elle Petrem Matějčkem, kterak se spolu vášnivě líbají. 

David podává sportovní výkon :-)

Hodný, ale bohém

To musel být pro Davida pěkný šok, Bára se mu prý navíc dodnes neomluvila, navenek prohlásila, že už byli v té době dávno rozejití a basta. David byl rozhodně sdílnější, ve zkratce prohlásil, že je Bára pěkně falešná potvora a že je mu bez ní lépe: „Byla a je největší omyl mého života. Nikdy jsem se v člověku nespletl jako v ní. Jsem rád, že vím, koho jsem měl vedle sebe, a vracím se zase sám k sobě,“ napsal na Facebook. A proč David zřejmě ve vztazích naráží? Možná to celkem pěkně shrnula Aneta Vignerová v MF Dnes: „Byl moc milý, originální, ale současně bohém. Ten vztah by možná trval i déle, kdybychom nepřeskočili fázi poznávání se a rovnou jsem se k Davidovi nenastěhovala. On je svůj, já mám také své chyby a po půl roce jsme se dostali do fáze, ve které to přes určité hranice nešlo.“

Jarda Jágr, vždy s úsměvem, foto Facebook Andreje Babiše

Jarda Jágr končí?

Nastává konec kariéry naší národní hokejové hvězdy? Trenér Marián Jelínek vyjádřil v Rádiu Impuls názor, že Jarda už se v hokejové sestavě žádného týmu natrvalo neobjeví:: „Myslím, že to jednou nebo dvakrát vyzkouší, ale že už to na žádný dlouhodobější a konstantní start v lize, podle mého názoru, nebude. Přesné informace ale nemám.“ Jarda se ale nyní pustil naplno do tréninku, kde jinde než s kladenskými Rytíři. Do zápasu se ale zatím nechystá: „Je spousta faktorů, které hrají velkou roli a o kterých lidé nepřemýšlí jako já, protože nevědí, co se mi honí hlavou. Kdybych byl jen hráč, tak už dávno hraju,“ prohlásil pro Rozhlas. Naráží tím na to, že není jen hráčem, ale ke klubu má i manažerské povinnosti. Nastoupit ale pořád chce, i když si uvědomuje, že bude terčem kritiky.

Kráska Veronika Kopřivová, foto Facebook

Úspěšná podnikatelka

A jeho milá Veronika Kopřivová? Média stále spekulují, zda se tihle dva nerozešli. Veronika ale tvrdí, že je vše v pořádku, jen si žije svůj život „podnikatelky“. Tím naráží na svůj e-shop s oblečením, nicméně přiznejme si, že podle statistik jsme země s největším počtem e-shopů na hlavu, takže je zde takto podnikatel každý druhý. „Já jsem podnikala už od devatenácti let a e-shop mi běží úspěšně už čtyři roky. Vzhledem k tomu, že jsem byla v České Miss a podnikala jsem tři roky jako kadeřnice a měla vlastní salon, tak jsem měla skvělou klientelu a slušnou základnu sledujících, takže e-shop fungoval hned ze začátku,“ uvedla na svém Instagramu. Je fakt, že o jejím soukromí se ze sociálních sítí příliš nedozvíme, propaguje hlavně svůj obchod. To je od ní na jednu stranu chytré, na stranu druhou tak dává rýpalům prostor k dohadům. Jak to tedy je mezi těmi dvěma, vědí jen oni. Jasné je, že Jaromír zřejmě na nějaké usazení a rodinu nemyslí, řekněme si popravdě, že i Veronika je mladičká a ráda bude ještě nějaký čas cestovat a užívat života.

Chystá se na nás nový film Léto s gantlemanem, foto Facebook

V únoru na Léto s gentlemanem

Venku máme mrazivý leden, ale do kin se chystá film Léto s gentlemanem, který s režisérem Jiřím Adamcem spoluprodukuje Jaromír Hanzlík a připomíná tak název svého trháku z sedmdesátých let Léto s kovbojem. Danielu Kolářovou v něm neuvidíme, nicméně se zde opět objeví Jaromír Hanzlík, ale také Lucie Vondráčková, dále pak Tereza Kostková, Ivana Chýlková, Miroslav Šimůnek, Dana Batulková, Petra Jungmanová, Yvetta Blanarovičová, Pavel Soukup, Arnošt Goldflam, Zdeněk Dušek, Zdeněk Žák, Miroslav Etzler, Jan Čenský, Jana Boušková či Jan Vlasák. K filmu napsal Jaromír Hanzlík scénář a jak se pak ukázalo, muselo se pořádně stříhat: „Jaromír napsal košatější příběh, než jaký nakonec ukážeme divákům v kinech. Natočilo se mnoho scén, které se ve střižně ukázaly být zbytnými a byť nám krvácelo srdce, musely ven,“ povzdechl si Jiří Adamec. Film má venku svůj pouták a do kin přijde 14. února.

Lucie Křížková vytáhla rodinu na lyže, foto Pavel Pechoušek TSL

Misska na lyžích

Miss a moderátorka Lucie Křížková sebrala rodinku a vyrazila přes svátky lyžovat na Lipno. Dvouletá dcera Lola nelyžovala, hlídala ji Lucčina maminka. Lucie má dvě malé děti a manžela jachtistu Davida Křížka, se kterým bydlí v Plzni v celkem obyčejném panelákovém bytě. Odsud si občas vyráží natáčet do Prahy pořad Sama doma, jinak se převzorně stará o rodinu. Nebrečí, že její rodina nemá miliony, ačkoliv vyhrála tu Miss, žít s jachtařem je asi na finance dost náročné. Nicméně svou bolístku také má, i když ji zmíní jen jednou za rok: „Druhé Vánoce bez táty... Ale také druhé Vánoce s Lolinkou,“ Její tatínek totiž zemřel velmi brzy, druhý den po svých šedesátých narozeninách.

 

Vložil: Michaela Špačková

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace