Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Filmové stopy

Filmové stopy

Zajímá vás, jak teď vypadá fabrika z filmu Marečku, podejte mi pero? Každý druhý víkend nový film

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Přečetli jsme

Přečetli jsme

Noviny, časopisy, weby, nic zajímavého nám neunikne. S naším komentářem pak ani vám

Vaše dopisy

Vaše dopisy

V koši nekončí, ani v tom virtuálním na obrazovce

Premiéry Pavla Přeučila

Premiéry Pavla Přeučila

Filmové hity. A kdy jindy než ve čtvrtek

Sobota Pavla Přeučila

Sobota Pavla Přeučila

O víkendu jen lehčí čtení od našeho komentátora

Vycházející české hvězdy

Vycházející české hvězdy

Je jim sotva přes dvacet, přesto již nastartovaly raketovou kariéru

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Uplynulý týden očima šéfredaktorky. A zvířátko nakonec

Český poutník

Český poutník

René Flášar a jeho dobrodružné putování Českem na našich stránkách

Kultura

Kultura

Knížky rádi čteme, rádi o nich píšeme. Nechybí exkluzivní recenze

Kauza uprchlíci

Kauza uprchlíci

Legální i nelegálni migranti je problém, který hýbe Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Adela Banášová Vinczeová a její muži… Má cyranovský nos, smysl pro srandu a čuch na zajímavé chlapy

19.12.2018
Adela Banášová Vinczeová a její muži… Má cyranovský nos, smysl pro srandu a čuch na zajímavé chlapy

Autor: FTV Prima

Popisek: Adela Banášová Vinczeová u Krause

Moderátorku Adelu Banášovou, nyní Vinceovou můžeme Slovensku jen a jen závidět. Takto šarmantní, inteligentní a neobvykle vtipná žena je prostě jejich národní poklad. Svůj pověstný vtip prokázala také v Show Jana Krause.

Adela je sice moderátorka, ale na rozdíl od naší moderátorské hvězdy Leoše Mareše je její šíře záběru větší. Nedávno například spojila síly s významným slovenským zpěvákem Vladem Müllerem, se kterým se vypravila na turné. Jak jsme se v rozhovoru s Janem Krausem mohli dozvědět, zde hovořila, ale také dokonce zpívala! Turné Ona a on Tour už skončilo, Adela ho Janu Krausovi popsala následovně: „On měl svůj koncert. Potom v té druhé části, když přehrál ty známé hity, tak jsem vyběhla a dělala jsem s ním rozhovor. Trochu jsem se toho bála, protože to je jeden člověk, bavili jsme se asi čtyřicetkrát,“ vysvětlila, jak takové turné, na které vyjíždí zpěvák s moderátorkou, asi tak vypadá. 

40 krát jiný rozhovor

Adela i Vlado jsou precizní a poctiví, a tak se i u výřečné, pohotové a vtipné Adely vyskytl jeden nenadálý problém: „Ani jeden jsme nechtěli, aby se ty rozhovory opakovaly. Chudák Ružomberok, který byl nakonec toho turné, schytal témata typu: „Co ty a kuřecí maso?“ Má velmi rád kuřecí maso,“ smála se Adela v Show Jana Krause. Prý rozhodně nechtěla, aby byly rozhovory hrané a stále stejné: „Ono to už potom nemá takovou živost. I divák vycítí, že je tam něco hrané a on je velmi surreální. Líbí se mi, že ať otevřu jakékoliv téma, tak on se umí vždy chytit. On je výborný respondent,“ pochvalovala si svého parťáka a kamaráda Vlada Müllera.

 

Krásná baba, foto FTV Prima

V manželství je jí dobře

Adela Banášová před rokem změnila jméno. Vzala si totiž za manžela Viktora Vinczeho, televizního novináře. Doposud je stále velmi spokojená: „Jsem vdaná tak dlouho, abych mohla říct, že šťastně. Projevuje se to tak, že je mi dobře,“ potvrdila to, že se jedná o šťastné manželství. Přitom je Adela o deset let starší a hlavně pár řeší velký problém, nemohou totiž počít dítě. A Adelin manžel dokázal dokonce vyjít s ožehavým problémem na veřejnost - prohlásil, že dítě mít nemohou, neboť on sám má málo spermií. A to vyžaduje mezi muži skutečného hrdinu a nezamindrákovaného chlapa. Možná právě proto v něm Adéla našla zalíbení.

 

Lidé si jí najdou, i když je od V

Adela je na Slovensku nesmírně populární, získala třeba několik cen popularity Otto. Pravidelně boduje na prvních příčkách. To by nebyla ale ona, aby vše neironizovala: „To potěší, to je velmi milé. Já jsem si říkala, že když si změním jméno, protože lidé hlasují podle toho, že jsem byla první v abecedě, tak s tím V půjdu hodně dolů. Ale oni si mě našli, to jsem hodně ráda,“ přiznala. 

Kdo mě chce slyšet zpívat, musí to vydržet

Adela se objevuje dokonce i na prknech Slovenského národního divadla: „V Národním divadle dělám jednou za měsíc talk show, mám tam hosty, je to takové veřejnoprávní,“ vyprávěla Janu Krausovi. Na turné Ona a on ale kromě mluveného slova také zpívala: „Já zpívám průměrně a bez hanby, to je moje heslo a kdo chce, ať si to vydrží. To bylo v rámci turné, že jsem vešla do zpěváckého světa. Vlado řekl, zazpívej tam jednu písničku. A je to Noční optika, která má rozsah až čtyři tóny. Já mám rozsah asi pět tónů, takže jsme se shodli,“ sdělila střízlivě o svých pěveckých schopnostech.

V Česku jsme Adelu Banášovou (37) zaznamenali prvně, když ve dvojici s Leošem Marešem moderovala Česko Slovensko má talent. Tou dobou byla už nevšední blondýnka s výrazným nosem na Slovensku za hvězdu první kategorie. Začínala zde v rozhlase, brzo se přesunula do televize Markíza, kde dostala příležitost moderovat Slovensko hledá Superstar. Vtipná dívka, která si dokázala sama ze sebe udělat legraci a která se nebere vážně, což je mezi ženami a dnešními hvězdičkami cosi nebývalého, zaujala a dodnes je na Slovensku tamní moderátorskou jedničkou. Rádi ji máme ale i u nás, vzpomeňme například na to, že její moderování předávání Českého lva bylo možná tím nejlepším ze všech ročníků! 

Jejím otcem je slovenský diplomat a spisovatel Jozef Banáš. Vystudovala Filozofickou fakultu v Bratislavě, obor kulturologie, po jeho ukončení zkusila i modeling (má na to patřičnou výšku, měří 170 cm) a i zde zabodovala – probojovala se mezi finalistky prestižní Elite Model Look. Čímž v podstatě její dráha modelky skončila a začala kariéra osobité moderátorky. Začínala jako moderátorka ve slovenském Fun Radiu (které je její domovskou stanicí dodnes, působí zde s Matejem „Sajfem“ Cifrem, s nímž dokonce napsala i knihu -  „Veci, o ktorých viete pomerne málo“, to bylo v roce 2006), později se objevila v humoristickém pořadu TV Markíza Sedem s r.o. Přelomovým v její kariéře bylo právě uvádění projektu Slovensko hľadá SuperStar, společně s Martinem „Pyco“ Rauschem. 

Adela žila několik let s tanečníkem Petrem Modrovským. Dvojice spolu v roce 2013 čekala dítě, ale Adela o něj přišla v sedmém týdnu těhotenství. Pár se pak v roce 2015 rozešel. O dva roky později, v roce 2017, přímo na Valentýna se pak zasnoubila před televizními kamerami s o deset let mladším novinářem Viktorem Vinczem - moderátor ji trochu překvapil, ale nakonec souhlasila. Svatbu měli  10. června 2017, Adela si po svatbě změnila příjmení a je z ní paní Vinczeová.

 

 

Vložil: Michaela Špačková

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace