Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
S cestovatelem Milošem Beranem

S cestovatelem Milošem Beranem

... do Číny a dál, za exotikou. Trocha povídání a nádherné fotky

Fejeton Jiřího Macků

Fejeton Jiřího Macků

V neděli občas něco trošinku hlubšího k zamyšlení od doyena redakce

Koronavirus ´2020

Koronavirus ´2020

Vše o pandemii, která pokračuje i v roce 2021

Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosy, recenze, reflexe

TV glosy, recenze, reflexe

Ať se díváte na bednu, anebo přes počítač, naši autoři jsou s vámi

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Svět Tomáše Koloce

Svět Tomáše Koloce

Obtížně zařaditelné články autora, který moc nectí obvyklé žánry, zato je nebezpečně návykový

Krajské listy mají rády vlaky

Krajské listy mají rády vlaky

Někdo cestuje po hopsastrasse (pardon, dálnicích), jiný létá v oblacích, namačkaný jak sardinka...

MFF Karlovy Vary 2021

MFF Karlovy Vary 2021

Hvězdy, hvězdičky, róby, filmy i všechno kolem

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Literatura o šoa

Literatura o šoa

Náš recenzent se holocaustu věnuje systematicky

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Knižní recenze

Knižní recenze

Exkluzivní recenze o literatuře vážné, stejně tak i o detektivkách a jiných lehčích žánrech

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Konec Paris Hilton - skandalistky? Prý je z ní teď byznysmenka a věrná duše, jak je to doopravdy? Sobota Pavla Přeučila

03.11.2018
Konec Paris Hilton - skandalistky? Prý je z ní teď byznysmenka a věrná duše, jak je to doopravdy? Sobota Pavla Přeučila

Foto: Facebook

Popisek: Z někdejší potížistky podnikatelkou? Uvidíme

Dědička hotelového impéria Paris Hilton (37) už dlouho nefiguruje na titulních stránkách bulvárního tisku, jak tomu bylo dříve. Tahle příležitostná herečka, modelka a zpěvačka byla proslulá svými skandály, v kterých nechyběly drogy, porno, spousta alkoholu a samozřejmě nahota. Její tělo znají včetně těch nejintimnějších partií dobře všichni z fotografií a filmových záběrů paparazziů, kteří ji sledovali na každém kroku. Teď se ale zdá, že je se skandály konec.

Poslední léta se čím dál tím více věnuje svému vlastnímu byznysu než odhalování vlastního těla. Začínala návrhy kabelek a bižutérie a teď se vrhla na kosmetiku, která ji prý vždy lákala. Její jméno nesou nejrůznější parfémy, laky na nehty či rtěnky a zdá se, že se jí daří. Kdy přišel onen zlomový okamžik, kdy se změnila z divoké rebelky, utrácející miliony svého tatíka na bujarých večírcích, za nesmyslně drahé róby nebo drogy? O tom spekuluje bulvár už delší dobu a zdá se, že si přece jen vzala k srdci slova svého dědečka Barrona Hiltona, který jí před pár lety pohrozil, že z jeho dědictví neuvidí ani cent a své miliardy rozdá charitě.

Přerušuje pouta s parťačkami

Paris si to vzala nejspíš k srdci až tak důkladně, že pomalu přetrhává své vazby s hollywoodskými celebritami, svými bývalými přítelkyněmi, jako je Kim Kardashianová či další skandalistka Lindsay Lohanová. S Lindsay byly dlouhá léta nerozlučné parťačky, které vymetaly kdejakou párty a končily většinou náležitě opilé a zdrogované, někdy i v policejních poutech, což s potěšením dokumentovali paparazziové. Lindsey Lohanovou dokonce nedávno označila za patologickou lhářku, která ji už vůbec nezajímá.

Zlomové zásnuby

Dalším důvodem k radikální změně jejího životního stylu může být i zasnoubení s hercem a modelem Chrisem Zylkou. Tenhle o čtyři roky mladší krasavec si ji už zavázal zásnubním prstenem s obřím diamantem, který ho přišel na dva miliony dolarů, což představuje v korunách sumu 45 milionů. Paris je na svůj obří prsten náležitě pyšná a nevynechá jedinou příležitost, aby se s ním nepředvedla. K zasnoubení došlo v módním lyžařském středisku Aspenu počátkem tohoto roku a od té doby je prý pár stále nerozlučně spolu. Paris se několikrát vyjádřila, že nyní prožívá nejšťastnější období svého života.

Postýlka plná milenců

I když pár předvádí svou lásku, kde se dá a oba hovoří o svém partnerovi jen v superlativech, mnozí nevěří, že by jim tohle štěstí dlouho vydrželo. Podobných vztahů měla ve své minulosti Paris už celou řadu a žádný z nich neměl dlouhého trvání. Její náručí prošli například pokerový hráč Rick Salomon, model Jason Shaw, zpěvák Nick Carter, řečtí rejdaři Paris Latsis a Stavros Nicharos, majitel nočního baruz v Las Vegas Cy Waits, španělský model River Viiperi a celá řada dalších. Pravda, jako partie je Chris Zylka nic moc, ale nějakého boháče Paris nepotřebuje. Její jmění se dnes odhaduje nejméně na 300 000 000 dolarů, které si dokázala vydělat sama.

Impérium vítězí

Budování svého nového a podle jejích slov, velkolepého impéria, věnuje Paris všechen svůj čas. Bujaré večírky jsou ty tam a Paris létá po celém světě, sbírá recepty, zkouší ingredience a hledá stále nové vůně pro své kosmetické přípravky. Na cestách prý tráví v letadle 300 dní v roce. Její parfémy se prodávají jedna radost a není to prý jen díky jejímu jménu, ale zejména díky kvalitě a neotřelým a exotickým vůním. První parfém, s kterým uspěla, nesl její jméno, tedy Paris Hilton a stále patří k těm nejprodávanějším. Tím posledním je Platinum Rush, který prý nyní drtí i takové značky, jako je Dior, Dolce Gabbana, Lancóme, Armani a další. Paris začíná v poslední době rozjíždět i další oblast svého byznysu, pleťovou kosmetiku.

Královna skandálů

V minulosti však Paris Hilton peníze spíše utrácela, než vydělávala. Nebyly to jen drahé šperky, róby a útraty za drogy. Sta tisíce dolarů ji stáli právníci, kteří ji vždy vysekali z jejích skandálních úletů a problémů se zákony. Nejbouřlivější období prožívala v letech 2003 až 2010. Začalo to zveřejněním jejího skandálního, erotického videa, které se začalo šířit na internetu pod názvem Noc v Paříži. V září 2006 byla přistižena za volantem s alkoholem v krvi a tenhle přestupek si zopakovala zakrátko ještě dvakrát. Když nepomohla probační péče, došla soudci trpělivost a napařil jí v roce 2007 45 dní vězení. Za mřížemi strávila nakonec necelou polovinu trestu a na zbytek jí bylo uloženo léčení a trvalý dohled.

Hrátky s drogami

Problémy měla v těchto letech i s drogami. Několikrát byla přistižena při kouření marihuany na veřejných místech, jako v červenci 2010 na fotbalovém stadionu. O dva týdny později ji zatkli na Korsice za stejný přečin a její advokáti měli zase plné ruce práce. V srpnu 2010 ji čapli za držení kokainu. Její obhajoba sice zprvu tvrdila, že kabelka s kokainem nebyla její, ale brzy se prokázal opak. Advokátům se podařilo vyjednat pro ni podmínku s roční zkušební dobou, pokutou 2000 dolarů a povinností odpracovat 200 hodin v komunitním centru. Soudce sice přivřel obě oči, ale zároveň prohlásil, že pokud bude Paris zadržena za sebemenší přestupek, pošle ji bez milosti na celý rok do vězení.

Věnuje se charitě

Zdá se, že po těchto peripetiích se Paris Hilton uklidnila. Je sice stále vděčným objektem paparazziů, ale začala se věnovat i charitě, zejména péči o nemocné děti. Nemalými peněžními dary přispívala dětským nemocnicím, pořádala pro ně dobročinné sbírky. V loňském roce uspořádala dražbu svých osobních věcí a výtěžek šel na podporu dětské nemocnice v Los Angeles. Na podzim pak vyrazila na pomoc rodinám, postiženým zemětřesením v Mexiku, kterým nechala dovézt potraviny a oblečení. Minulý měsíc uspořádala velký dobročinný koncert pro jednu z dětských nemocnic v Los Angeles. Je tedy realitou, že se velká rebelka a skandalistka opravdu změnila? Uvidíme, jak dlouho jí to vydrží.

 

Vložil: Pavel Přeučil

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace