Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
MFF Karlovy Vary 2019

MFF Karlovy Vary 2019

Hvězdy, hvězdičky, róby, filmy i drsná kritika

Na vlastní kůži

Na vlastní kůži

Ivan Břešťák dělal krimi na Nově, má na kontě 1 200 reportáží. Nyní se vydává pro Krajské listy.cz tam, kam se bojí i benga

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Vycházející české hvězdy

Vycházející české hvězdy

Je jim sotva přes dvacet, přesto již nastartovaly raketovou kariéru

Vaše dopisy

Vaše dopisy

V koši nekončí, ani v tom virtuálním na obrazovce

Sobota Pavla Přeučila

Sobota Pavla Přeučila

O víkendu jen lehčí čtení od našeho kulturního redaktora

Premiéry Pavla Přeučila

Premiéry Pavla Přeučila

Filmové hity. A kdy jindy než ve čtvrtek

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

Přečetli jsme

Přečetli jsme

Noviny, časopisy, weby, nic zajímavého nám neunikne. S naším komentářem pak ani vám

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Filmové stopy

Filmové stopy

Zajímá vás, jak teď vypadá fabrika z filmu Marečku, podejte mi pero? Reportáže z míst, kde se natáčely kinohity

Český poutník

Český poutník

René Flášar a jeho dobrodružné putování Českem na našich stránkách

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Kultura

Kultura

Knížky rádi čteme, rádi o nich píšeme. Nechybí exkluzivní recenze

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Skutečně šokující. Stále více lidí se u nás oddává sexu se zvířaty. Zkrátka legální sodomie

15.08.2018
Skutečně šokující. Stále více lidí se u nás oddává sexu se zvířaty. Zkrátka legální sodomie

Autor: Pixabay

Popisek: Chudinky ovečky jsou prý vděčným sexuálním objektem; ilustrační foto

My, normální smrtelníci, se postupně stáváme ohroženým druhem. Už jsme se smířili s tím, že lidé trpící různými sexuálními odchylkami, je výstředně demonstrují v okázalých duhových průvodech jako něco normálního a přirozeného, zatímco se téměř hrdelním zločinem stává, když se muži dvoří ženám. V USA s nimi dokonce mají strach společně nastoupit do výtahu. A asi si budeme muset zvykat i na další abnormality. Je zřejmě jen otázkou času, kdy u nás budou vedle homosexuálů, bisexuálů a transsexuálů tolerováni i zoosexuálové. Stále více lidí se u nás totiž oddává sexu se zvířaty.

Tuto informaci uvedl v rozhovoru pro televizi XTV veterinář Alexandr Skácel. „Oslovují mě prostřednictvím e-mailů, že jsou nešťastní z toho, že je láká sex se zvířaty, jestli bych jim mohl pomoci,“ přiznal. Po čase však dospěl k názoru, že vůbec nešťastní nejsou, ale že spíše chtějí, aby jim pomohl nějaké zvíře získat k ukojení. Podle Skácela je většina těchto osob homosexuálně orientovaná. Vzhledem k výrazně narůstajícímu počtu žádosti dokonce kontaktoval sexuology, kteří mu potvrdili, že nejde o žádnou patologii, ale o rozmar. Tito lidé vyzkoušeli už všechno možné, včetně drog, a tak je láká nepoznané, myslí si. Prozradil také, že nejvíce vyhledávaným zvířetem k sexuálnímu uspokojení jsou ovce, koně nebo psi. Jako příklad uvedl požadavky jistého architekta, který se jezdil ukájet se zvířaty do Dánska, ale zdálo se mu to drahé, a tak se je snažil přes doktora Skácela získat u nás. Další klient zase žádal, aby ho vzal někam ke koním a poté nechal o samotě. „Chtějí, abych jim to umožnil, když jsem to odmítl, tak začali být agresívní,“ postěžoval si. 

Je to láska?

Veterinář přitom upozornil, že u nás zoofilie není trestná, trestné je pouze týrání zvířat. Na tom, zda se jedná o patologickou úchylku, či nikoliv, se dodnes přou odborníci na celém světě a liší se též odborné názvy tohoto jevu. Zatímco zoofilie spíše vyjadřuje emocionální vztah ke zvířatům, kdy lidé se svými mazlíčky žijí, spí a mazlí se, u zoosexuálů jde o pohlavní styk s nimi. V případě zoosadismu je zdrojem sexuálního uspokojení týrání zvířat. Vzácné nejsou ani případy zoonekrofilie, tedy styku s mrtvými zvířaty. Obránci zoosexuality tvrdí, že zvířata jsou schopná vytvářet skutečně láskyplné vztahy. Taková sexuální orientace je ve světě rozšířena více, než by se mohlo zdát. Podle slavné tzv. Kinseyho zprávy, která byla zveřejněna v padesátých letech minulého století, se sexuální aktivity tohoto druhu objevily až u poloviny mužů, žijících na venkově. Další výzkumy zjistily, že lidé, kteří inklinují nad míru běžnou ke zvířatům, mají vážné problémy v mezilidských vztazích.

 

Legální sodomie

Jev, jenž je u nás v převážné míře tabuizován, však v některých zemích rozhodně tabu není. V Dánsku je například legální sodomie a dokonce zde existují podniky, v nichž se ukájejí turisté z celého světa. Obzvláště vyhledávané jsou tzv. zvířecí nevěstince Němci, v jejichž zemi jsou od roku 2013 zakázané, ale také Brity či Švédy.

Popis toho, jak podobné zařízení funguje, je děsivý. Zájemce navštíví vybraný statek či farmu, sedlák jej zavede do stáje s koňmi či ovcemi a poté zkasíruje tučný obnos. Za natočení aktu se platí přirážka. A je stěží uvěřitelné, že zakázat podobný zrůdný byznys odmítá i většina dánských politických stran. Zaklínají se tím, že Dánsko je tolerantní země. To tedy ano...

Vložil: Adéla Hofmanová

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace